WinRAR Şifre Kırma -WinRAR Şifre Çözme 2022

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
WinRAR Şifre Kırma -WinRAR Şifre Çözme 2022

WinRAR şifre çözme programsız WinRAR şifre kırma internet ile içli dışlı herkesin aradığı ve ömründe en az 1 kere olsun telaşa düştüğü bir sorunsaldı. Programsız rar şifre kırıcı WinRAR şifre kırma programı ile unuttuğunuz ve hatırlayamadığınız şifreleri programsız olarak en kolay RAR şifresi kırma yöntemlerini sizler için açıkladık. WinRAR çevrimiçi şifre kaldırma kodu ve Zip şifre kırma artık çok kolay..

⭐WinRAR Şifre Kırma 2022

RAR şifresi kırma programsız 2022 yılında da sizlere kullanılan programalrdan “WinRAR Unlocker Free RAR Password Recovery” WinRAR şifre kırma programı veya bizim sizler için paylaştığımız Password Genius şifre çözme programı ile resimli anlatmaya çalıştık. WinRAR şifre kırma programsız Rar şifresi kırma programsız resimli anlatımını yaptık.

⭐Anlatım hemen aşağıdadır⏬⏬⏬

WinRAR Şifre Kırmak -WinRAR Şifre Çözmek
WinRAR Şifre Kırmak -WinRAR Şifre Çözmek

WinRAR şifrenizi kaybetmek / unutmak tüm bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcıları için bir baş ağrısı olabilir. Zaman zaman, önemli belgeleri / dosyaları güçlü bir parola kullanarak koruruz ve anahtarın kilidini açtıklarını unuturuz. Öyleyse, burada size WinRAR şifre korumalı dosyaları nasıl kıracağınıza ve önemli verilerinizi nasıl geri alacağınıza dair basit bir yöntem anlatacağım. Aşağıda belirtilen adımları izleyin ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.

WinRAR, dosyalarınızı sıkıştırmak ve bir parola kullanarak korumak için harika bir yardımcı programdır. Verilerinizi .RAR formatında sıkıştırarak güvende tutabilir ve depolama alanından tasarruf edebilirsiniz. RAR ve ZIP söz konusu olduğunda, RAR’ın tonlarca avantajı vardır. NTFS’nin dosya sistemi özniteliklerini depolayabilir, bu da onu harika bir yedekleme aracı seçeneği haline getirir. Sıkıştırma oranı da daha iyidir.

⭐WinRAR Şifre Kırma Aracı

Bir RAR dosya formatı kullanmanın bir başka avantajı, onu parçalara ayırıp daha küçük depolama ortamlarında saklayabilmesidir.

Ancak, WinRAR parola korumalı dosyanızın parolasını unutursanız ne yapmalısınız? RAR şifresini nasıl kırarsınız ve verilerinizi geri alırsınız.

WinRAR şifre korumalı dosyayı kırmak için, dosya şifresini kurtarmanız ve dosyanın kilidini açmak için kullanmanız gerekir. Komut istemini kullanarak WinRAR şifresini kırmanın bazı yöntemleri vardır, ancak bunlar yalnızca tamsayılar ve diğer karakter kombinasyonları üzerinde çalışırlar.

Bu nedenle, ihtiyacınız olan tek şey, dosya anahtarını kurtaran% 100 çalışan bir yöntemdir. Bu ayrıntılı eğitimde, kaybolan / unutulan WinRAR dosya parolalarınızı kurtarmak için basit bir parola kurtarma aracı kullanacağız.

⭐WinRAR şifre çözme programı

WinRAR şifre çözmek için .RAR Password Genius kullanmanız gerekir ve WinZIP Parolasını kırmak için ZIP Password Genius. WinRAR şifre çözmek bu program işinize yarayacaktır.

İleride açıklanan adımlarda, WinRAR şifresinin nasıl kırılacağını anlatacağım. WinRAR Password Genius, yüksek hızı ve karmaşık şifre algoritmalarını tahmin etmesiyle ünlü, küçük ama güçlü bir şifre kurtarma aracıdır. .RAR arşivlerini oluşturan tüm yazılımları destekler. WinZIP için benzer aracı ve benzer adımları kullanarak, şifreyi .ZIP korumalı dosyalardan da kurtarabilirsiniz. Kolayca WinRAR şifre çözme sorununu çözebilirsiniz.

Başlayalım:

⭐WinRAR Unlocker ile RAR Şifresi Nasıl Kırılır?

⭐Bir WinRAR Şifre Kırma Aracı İndirin

WinRAR şifrelerini kırmak için, bu bağlantıdan WinRAR Password Genius‘u indirmeniz  ve kurulum sihirbazını izleyerek PC’nize yüklemeniz gerekir. Bu yazılım tüm endişelerinizin çözümüdür ve WinRAR şifre kurtarma işlemini tamamlamak için üç adımda çalışır. Arayüzü çok basit ve tüm seçenekler hemen önünüzde.

Yazılım harika ve modern bir görünüme sahip olmayabilir, ancak işi halleder. Windows 10 bilgisayarımda kullanmak bana Windows 7 günlerimi hatırlatıyor.

⭐WinRAR Şifre Çözme yazılımını çalıştırın ve RAR dosyasını içe aktarın

WinRAR kurtarma işlemini başlatmak için, yazılımı çalıştırmanız ve .RAR dosyasını WinRAR Password Genius’a aktarmanız gerekir. Bunu, üstteki Aç düğmesine basarak ve Şifrelenmiş Dosya kutusuna getirmek için bilgisayarınızda .RAR dosyasını arayarak yapabilirsiniz.

Parola Korumalı RAR Dosyaları Nasıl Açılır
Parola Korumalı RAR Dosyaları Nasıl Açılır

⭐WinRAR Şifre Çözme Cracking için saldırı türünü seçin

Yazılım, WinRAR şifresini kırmak için birden fazla saldırı tekniği kullanır. Farklı saldırı türleri Brute-force, Mask, Dictionary ve Smart’dır. Bunlar farklı türdeki parolaları tahmin etmek için kullanılır ve bu yöntemleri buna göre kullanmanız gerekir. Örneğin, Brute-Force, tüm olası kombinasyonları kontrol eden ve dosyayı gerçekten açan bir parola bulunduğunda size sonuçları gösteren yaygın bir kırma yöntemidir.

Tür ve ayarları seçmek için bunlarla ilgili daha fazlasını Google Translate (Google Çeviri) yardımıyla buradan  okuyun .

⭐WinRAR Şifre Kırma sürecini başlatın

Şimdi, açılır listeden saldırı türünü seçtikten sonra, saldırı türünü seçin ve Başlat düğmesine basarak WinRAR şifresini kırın.

⭐WinRAR Şifre Kırma işleminin tamamlanmasını bekleyin

Bundan sonra, yazılım işlemine başlayacak ve WinRAR şifresini sizin için kurtaracaktır. Yazılım dosyayı kırarken, size parolayı gösteren bir açılır pencere görünecektir.

WinRAR Şifre Kırma
WinRAR Şifre Kırma

⭐Dosyanın kilidini açmak için kurtarılan şifreyi kullanın

Şimdi, WinRAR‘da parola korumalı .RAR dosyasını açın ve parolayı soran bir iletişim kutusu göreceksiniz. Şimdi, kurtarılan şifreyi girin ve enter tuşuna basın. Bu şifreyi atlar ve artık dosyalarınıza erişebilir ve onları çıkarabilirsiniz.

WinRAR Şifre Çözme
WinRAR Şifre Çözme

WinZIP parola korumalı dosyaları kırmak için WinZIP Password Genius‘u kullanmanız ve yukarıda belirtilen tüm benzer adımları izlemeniz gerekir  .

Bunu, WinRAR şifre korumalı dosya öğreticisinin nasıl kırılacağını faydalı buldunuz mu? Aşağıdaki yorumlarda bize anlatın.

  • Paylaş:
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .