Whatsapp silinen mesajları geri getirme (%100 Çözüm 2022)

 1. Anasayfa
 2. Teknoloji
 3. Makale detayı
Whatsapp silinen mesajları geri getirme (%100 Çözüm 2022)

Whatsapp silinen mesajları geri getirme programı veya android ios uygulamaları ile ilgili merak edilen soru olan “WhatsApp yedeklenmeyen mesajları geri getirme” veya “WhatsApp SİLİNEN mesajları geri getirme” ile ilgili kaygılarınıza çare olabilecek çözümleri sizlere sunacağız.

⭐Whatsappta silinen mesajları geri getirilebilir mi?

Whatsapp silinen mesajları geri getirmek ve bu mesajalrı okumak tabiki de mümkündür. Geri getirilebilir şekilde ilgili adımalrı uygularsanız mesajlarınız %100 geri getirilir.

2022 yılı, hayatımızın neredeyse merkezine yerleşen sosyal medya uygulamalarının başında gelen whatsap uygulamasında, isteyerek veya istemeyerek başımıza gelen “whatsapp silinen mesajları geri getirme” sorunsalına sizlere %100 geri getirebileceğiniz çözüm yollarını sunmak için bu makaleyi hazırladık. ister android ister iphone telefonunuzda “whatsapp silinen mesajları geri getirme” ve bu sohbet mesajlarını okumanıza olanak sağlayan çözümler sunacağız.

Whatsapp silinen sohbeti geri getirme, ve3 ay, 5 ay 6 ay veya 1 sene önceki WhatsApp mesajlarını geri getirme işlem basamaklarını sizlere sunacağız.

⭐Whatsapp silinen mesajları geri getirme aşamaları

 • Silinen WhatsApp yazışmaları nasıl geri getirilir?
 • Geçmişe dönük WhatsApp konuşmaları çıkar mı?
 • Geçmiş WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşılır?
 • Sildiğim mesajları nasıl geri getiririm?

Facebook’un sahip olduğu popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bir süre önce kullanıcıların mesajları bir saat içinde geri göndermelerine olanak tanıyan yeni bir özellik ekledi. Mesajlar bireysel sohbetlerin yanı sıra grup sohbetlerinde de silinebilir ve bu özellik Android, iOS ve Windows platformlarında kullanılabilir. Whatsapp’ın gönderilmemiş mesajlar özelliği, alıcıların bir mesajı sildiğinizi öğrenmesi gibi uyarılarla birlikte gelir, çünkü silinen mesaj yerine “Bu mesaj silindi” görüntülenir.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme
Whatsapp silinen mesajları geri getirme

Bu özellik, bir yazım hatası yaptıysanız veya mesajı istemeden gönderdiyseniz, mesajı hatırlamak için gerçekten yararlıdır. Bununla birlikte, silinen WhatsApp mesajlarını görmek istiyorsanız, kullanılabilecek birkaç geçici çözüm vardır.

⭐Silinmiş WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur?

 1. ⭐WhatsApp Sohbet Yedeklemesini kullanarak silinen mesajları okuyun

Kurtarmak istediğiniz bir sohbeti yanlışlıkla sildiyseniz, bunu varsayılan olarak her gece saat 2’de gerçekleşen WhatsApp Sohbet yedeklemesinin yardımıyla yapabilirsiniz. Yedekleme sıklığını günlük, haftalık veya aylık olarak değiştirebilirsiniz. Ancak, bir sonraki yedekleme saat 2’de gerçekleşmeden önce sohbetleri geri yükleyebileceğiniz için tercih edilen yedekleme sıklığını günlük olarak seçmeniz önerilir.

Silinen WhatsApp sohbetlerini geri yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Bir Android cihaz kullanıyorsanız WhatsApp’ı kaldırın ve Google Play Store’dan tekrar yükleyin.
 • Şartlar ve Koşulları kabul edin ve sonraki adımda ülke koduyla birlikte cep telefonu numaranızı girin.
 • Bir yedekten sohbetleri geri yükleme seçeneği sunulacak. Geri yükleme seçeneğine tıklayın ve WhatsApp sohbetleriniz geri yüklenecektir.
 1. ⭐Üçüncü Taraf Uygulamalarını kullanarak silinen mesajları okuyun

Silinen WhatsApp mesajlarını okumak için üçüncü taraf uygulamaları kullanabilirsiniz. Google Play Store’da siz veya gönderen sildikten sonra WhatsApp mesajlarını kurtarmanıza izin veren birçok uygulama vardır. Bu uygulamalar, Android sisteminin Bildirim kaydında depolanan bildirimlerinizin bir kaydını tutar.

Silinen WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz “WhatsRemoved +” adlı popüler bir uygulama var. 5 milyondan fazla indirme ile uygulama, iOS kullanıcıları için değil, yalnızca Android kullanıcıları için mevcuttur. Ayrıca, silinen WhatsApp mesajlarını okumak için bu uygulama reklamlar içerir ve uygulamanın premium aboneliğini satın alarak bunları kaldırabilirsiniz.

⭐WhatsRemoved + App kullanarak silinen mesajları okuyun

 1. Uygulamayı Google Play Store’dan indirin ve kurun.
 2. Ekranda belirtilen hüküm ve koşulları kabul edin ve bildirimlere erişime izin verin.
 3. Silinen mesajları okumak için uygulamalar listesinden WhatsApp’ı seçin.
 4. Artık birisi size gönderilen bir mesajı sildiğinde, uygulamadan bir bildirim alacaksınız.
 5. Silinen WhatsApp mesajını okumak için bildirimi açın ve “ALGILANDI” sekmesine dokunun.
 6. Oradan, gönderen tarafından kaldırıldıktan sonra bile silinen mesajı okuyabilirsiniz.

WhatsRemoved + ‘ın yanı sıra, silinen WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz birkaç başka uygulama vardır. Ancak, akıllı telefonunuzun üçüncü taraf bir uygulamaya bildirimine erişim vermenin büyük bir güvenlik riski içerdiğini anlamalısınız.

Ayrıca, akıllı telefonunuzu yeniden başlattığınızda, bildirim günlüğü Android sisteminden silinerek üçüncü taraf uygulamalar kullanıldığında bile mesajların alınması imkansız hale gelir.

⭐WhatsApp mesajı silmeden önce düşünmelisiniz

WhatsApp metnini silme seçeneği size yardımcı olabilir. Ancak bu, servisi kullanırken anlık mesajlaşmayı kullanırken beyninizi kapatabileceğiniz anlamına gelmez. Diğer kişinin de yedi dakikası var, bu da yeterli. Ya bir mesaj gönderdikten sonra internet bağlantısını kapatırsa?

Ayrıca, alıcının silme işlevini destekleyen WhatsApp sürümünü çalıştırmaması da söz konusu olabilir. Bu durumda günahlarınızı geri alamazsınız.

⭐Silinmiş WhatsApp Mesajları SSS bölümünü okuyun

 1. ⭐Whatsapp’ta silinen mesajları yedeklemeden geri alabilir miyim?

Evet, üçüncü taraf uygulamaları kullanarak WhatsApp’ta silinen mesajları yedeklemeden geri alabilirsiniz. Google Play Store’da kullanabileceğiniz birkaç üçüncü uygulama vardır.

 1. ⭐Silinen mesajlar WhatsApp’ta gösteriliyor mu?

Hayır, silinmiş mesajları WhatsApp’ta okuyamazsınız. Ancak, silinen mesajları geri almak için WhatsApp yedeklemesini veya üçüncü taraf uygulamalarını kullanabilirsiniz.

 1. ⭐WhatsApp sohbet geçmişimi nasıl görebilirim?

WhatsApp sohbet geçmişinizi görmek için, uygulama her gün yedekleme oluşturduğundan sohbetlerinizi ve medyanızı Google Drive yedeklemesinden geri yüklemeniz gerekir.

 1. ⭐Android’de silinen wp mesajlarını kurtarabilir miyim?

Evet, silinmiş whatsapp mesajlarını bir üçüncü taraf veri kurtarma yazılımı kullanarak Android’de kurtarabilirsiniz. İnternette, Android’de silinen mesajları kurtarmanıza yardımcı olabilecek birçok uygulama var.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir

WhatsApp Kaybolan Mesajları Aktif Etme

WhatsApp Gruplarını Signale Taşıma

WhatsApp Durum İndirme Nasıl Yapılır?

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

2 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .