WhatsApp Gruplarını Signale Taşıma

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
WhatsApp Gruplarını Signale Taşıma

WhatsApp gruplarını signale taşıma ve aktarma işlemini tüm detaylarıyla birlikte anlatırken, WhatsApp gruplarını signale taşıma ve  WhatsApp gruplarını nasıl aktarırım? sorusuna detaylı bilgi verecegiz. Sohbetleri WhatsApp’tan Signal’e aktarmak akıllardaki soruya cevap vereceğiz.
WhatsApp, gizlilik politikalarını güncelledikten ve kullanıcıları yeni veri toplama uygulamaları ve verilerin Facebook ile entegrasyonu konusunda bilgilendirdikten sonra, bir dizi kişinin messenger uygulamasını diğer gizlilik odaklı uygulamalar lehine terk etmesine yol açtı.

⭐WhatsApp Gruplarını Signale Aktarma

Signal , özellikle de Elon Musk’ın son tweet’inde buna kefil olmasından bu yana WhatsApp alternatiflerinin ön saflarında yer alıyor .

Şimdi, Signal’e geçmeyi planlayanlardan biriyseniz, WhatsApp gruplarınızı yeni messenger uygulamasına götürmek isteyebilirsiniz. Kullanıcılar için geçişi kolaylaştırmak için Signal, WhatsApp gruplarını ona aktarmanıza izin veren bir işlev ekledi.

WhatsApp Gruplarınızı kolayca Signal’e nasıl taşıyabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Henüz mevcut bir yöntem olmadığından, bu yöntemin grup sohbetinizi Signal’e taşımayacağını unutmayın.

⭐WhatsApp Gruplarını Signale Taşımak

WhatsApp gruplarını signale taşıma ve aktarma işlemini WhatsApp gruplarını signale taşıma ve  WhatsApp gruplarını nasıl aktarırım?sorunun cevabı hemen aşağıdaki resimli anlatımdadır.

  • Öncelik olarak Signal uygulamasını indirin ve uygulamada hesabınızı oluşturun.
  • Heabı oluşturduktan sonra eEkranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve oradan “Yeni Grup” seçeneğini seçin.
WhatsApp Gruplarını Signal'e Taşıma
WhatsApp Gruplarını Signal’e Taşıma
  • Daha sonra signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubunun üyelerinden bu gruba en az bir kişi ekleyin.
  • Taşımak istediğiniz grubun istenen adını girin; Grup üyeleri için herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmak için WhatsApp grubunuzla aynı adı koruyabilirsiniz.
  • Daha sonra, grup adına dokunun ve Ayarlar> Grup bağlantısına gidinAçma / kapatma düğmesini açın ve bir paylaşım seçeneği elde edin.
WhatsApp Gruplarını Signal'e Taşıma 2
WhatsApp Gruplarını Signal’e Taşıma 2
  • Paylaş seçeneğine dokunun ve bağlantıyı kopyalayın.
  • Daha sonra yapmanız gereken bağlantıyı Signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubuna yapıştırın. Artık bu bağlantıya tıklayan herkes Signal’deki gruba katılabilir.

Arkadaşlarınızı gruba davet etmek için bu bağlantıyı diğer uygulamalara da yapıştırabilirsiniz. Ek olarak, WhatsApp alternatifinde başka kimsenin gruba katılmasını istemediğinizde Signal size paylaşılabilir bağlantıyı kapatma seçeneği sunar.

Ne yazık ki, WhatsApp grup sohbetlerini Signal’e taşımak için henüz bir seçenek yok, ancak yakın gelecekte aynı seçenek için bir seçenek göreceğimizi umuyoruz.

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

2 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .