WhatsApp Durum İndirme Nasıl Yapılır?

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
WhatsApp Durum İndirme Nasıl Yapılır?

WhatsApp durum indirme ile ilgili ipucu yazımıza hoşgeldiniz. WhatsApp durum videosu nasıl indirilirWhatsApp “Durum” fotoğraflarını ve videolarını kaydetme  kopyalama ve telefonunuza hatta bilgisayarınıza indirmek için bir ipucu makalesi hazırladık. WhatsApp durumlarını en kolay indirmek için sizlere birkaç başarılı ve kolay yöntem sunacağız.

Not: Yazının sonunda Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görmestory indirmeVideo indirmeMüzik indirme vs gibi)

 

👉👉👉 Sosyal Araçlar   İnstagram Araçları

⭐WhatsApp Durum indirme

WhatsApp “Durum” fotoğraflarını ve videolarını kaydetme veya kopyalama Durum dosyalarını manuel olarak kaydetme (Dosya Yöneticisi’ni kullanarak), WhatsApp durum videosu indirme hakkında bilinmesi gerekenler , Android ve İOS’ta WhatsApp durum videosu nasıl indirilir? tüm bu sorularınızın yanıtı bu yazımızda…

⭐WhatsApp Durum indirme (Uygulama + Site)

2017’den beri var olmasına rağmen, WhatsApp durum indirme yani WhatsApp’ta paylaştığınız Durum videolarını ve fotoğraflarını nasıl indireceğimizi hala bilmiyoruz. Bu nedenle, medyayı istediğiniz zaman görüntüleyebilmeniz için WhatsApp Durumunu nasıl kolayca indireceğinizi anlatmak için buradayım.

Status Saver Uygulaması ile indirmek için tıklayınız

⭐WhatsApp Durumu Nasıl İndirilir?

WhatsApp durumundan resim ve video indirmenin birkaç basit yolu vardır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin:

⭐WhatsApp Durum Videosu ve Fotoğrafı Nasıl İndirilir? (Android)

WhatsApp durum indirme videosu ve fotoğrafı nasıl indirilir sorusuna verilecek bir kaç kolay yöntem mevcuttur. Bu yöntemleri sizlere aşağıda sıraladık.

⭐Status Saver For Whatsapp Uygulaması İle Video Kaydetme

WhatsApp durum indirme videolarını ve fotoğraflarını kaydetmenin alternatif yolu bir uygulama kullanmaktır. Popüler uygulamalardan biri olan Durum Tasarrufu gibi bu tür birkaç uygulama var. Bu, WhatsApp durumundaki resimleri ve fotoğrafları birkaç basit adımda cihazınıza kolayca kaydetmenize yardımcı olacaktır:

  • Status Saver uygulamasını Google Play Store‘dan indirmeniz yeterlidir. Lütfen bu uygulamanın App Store’da bulunmadığını unutmayın
  • Uygulamayı indirdikten sonra, kaydedilmiş WhatsApp Durumlarını görüntülemek için açmanız yeterlidir. Durumlar, kullanım kolaylığı için resimlere ve videolara bölünmüştür.
  • Ek olarak, medyaya dokunduğunuzda, kaydetme, silme ve daha fazlası gibi seçenekler bulacaksınız, böylece görüntüler ve fotoğraflarla ne yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Status Saver indirmek için tıklayınız

Status Saver Whatsapp Durumu indirme
Status Saver Whatsapp Durumu indirme

⭐Dosya Yöneticisi Uygulaması ile WhatsApp Durumu İndirme

WhatsApp durum indirme İkinci yöntem, Android akıllı telefonların çoğunda önceden yüklenmiş Dosya Yöneticisi’ni veya Dosyalar uygulamasını kullanmaktır. Bunun için birkaç adım izlemelisiniz:

  • İlk olarak, galerinize kaydetmek istediğiniz WhatsApp Durumunu görüntüleyin.
  • Bunu takiben, Dosyalar uygulamasına gitmeli ve Ayarlar seçeneğini seçmelisiniz.
  • Ayarlar sekmesinde ‘Gizli dosyaları göster’ seçeneği vardır. Bu seçeneği etkinleştirin
  • Tüm WhatsApp Durum medyası burada listelenecektir. Şimdi, belirli WhatsApp fotoğrafını veya video durumunu başka bir klasöre kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor ve gitmekte fayda var.

Lütfen dikkat: WhatsApp Durumunun doğası bozulabilir olduğundan, gizli dosyalar klasöründeki medya da 24 saat sonra kaybolacaktır. Medyayı indirmek istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz.

Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 2
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 2
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 3
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 3
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 4
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 4
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 5
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 5
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 6
Dosya Yöneticisi Whatsapp Durumu indirme 6

⭐Ekran Kaydedici Uygulamalar ile Video Kaydetmek

Başka bir hack, WhatsApp Durum görüntülerinin ekran görüntüsünü alıp buna göre düzenlemektir. Videolar için, cihazınızın seçeneği desteklemesi koşuluyla, ekran kaydı da yaparsınız . Seçenek, Ayarlar menüsünde kolayca bulunur, bu nedenle kullanımı zor olmayacaktır.

⭐WhatsApp Durum Videoları ve Fotoğrafları iPhone’a Nasıl İndirilir?

Ne yazık ki, iPhone kullanıcılarının WhatsApp Durumlarını cihazlarına indirmek için tek bir seçeneği var. Bu seçenek ekran görüntüleri ve ekran kaydedici uygulamalarıdır.

Bir WhatsApp Durum görüntüsünü kaydetmek için, yapılması gerçekten kolay olan bir ekran görüntüsü almanız yeterlidir. Bunu takiben, görüntüyü seçiminize göre düzenleyebilirsiniz.

WhatsApp Durum videolarını iOS’ta indirmek için videoyu ekrana kaydetmeniz yeterlidir. Bunu yapmak için, Kontrol Merkezi’nden ekran kaydetme özelliğini etkinleştirmeniz, WhatsApp’a gitmeniz ve gerekli WhatsApp Durum videosunu kaydetmeniz gerekir. Ek olarak, kaydedilen videoyu tercihinize göre düzenleyebilirsiniz.

Ekran kaydedici seçeneği Kontrol Merkezinizde yoksa, ayarlarınızdaki Kontrol Merkezi seçeneğine ve ardından ‘kontrolleri özelleştir’ seçeneğine dokunarak eklemeniz gerekir.

Umarım yukarıda belirtilen adımlar WhatsApp Durumlarından fotoğrafları ve videoları kolaylıkla kaydetmenize yardımcı olur. Ancak unutmayın, birinin mahremiyetini engellemek için aşırıya kaçmayın.

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

1 Yorum

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .