EN HIZLI Ücretsiz En İyi 5 Oyun VPN🚀 (%100 Güvenli)

  1. Anasayfa
  2. Özel Liste
  3. Makale detayı
EN HIZLI Ücretsiz En İyi 5 Oyun VPN🚀 (%100 Güvenli)

2022 yılı için PC Oyunları için en hızlı ücretsiz Türkiye için Türkçe en iyi 5 Gaming Oyun VPN (%100 Güvenli) servis chrome eklentisini sizler için araştırdık. Oyun için ücretsiz oyun vpn program ve eklentilerini sizler için araştırarak detaylandırdık. En iyi ücretsiz VPN Oyun için VPN önerisi isteyen arkadaşlar, muhakkak bu listemize göz atabilir. Game VPN olarak adlandırılan NordVPN, Express VPN, IPVanish, Surfshark, Hotspot Shield, NordVPN ve ExpressVPN inceledik. Oyunlar için VPN indirerek yüksek hızlı ve yüksek performanslı oyunlar oynayabilirsiniz.

İşte karşınızda daha yüksek hızlarla oyun oynamak için en iyi 5 VPN programı eklentisi. 2022 Yılının Ücretsiz En İyi 5 VPN’i (%100 Güvenli) olarak karşınızda.

⭐En Hızlı VPN 2022

Sizi saldırılardan koruyan yüksek bağlantı hızlarına sahip VPN’ler 2022 yılı içinde yüsek performans sunmaya devam ediyor.

Bilgisayarınıza bir VPN indirmek , son birkaç yılda önemli bir yazılım haline geldi. Oyuncular için genellikle kesinlikle gerekli olmasalar bile, muhtemelen teçhizatınız için harcadığınız süre, en iyi oyun VPN’ine yatırım yapmanın hala yapmaya değer olduğu anlamına gelir.

Yeni başlayanlar için, her zaman mevcut güvenlik düşüncesi var. Bir oyun VPN’i kullanmak, DDoS saldırılarına karşı korumanızı artırabilir – aslında, bunların çevrimiçi rakiplere karşı bir silah olarak kullanılması, özellikle de rekabetçi oyun söz konusu olduğunda – ve ek bir güvenlik katmanı eklemesi hiç duyulmamış bir şey değildir. oyuncu olmayanların günlük olarak karşılaştığı güvenlik açıklarıyla mücadele etmek.

Ancak VPN’ler, web güvenlik becerilerinin yanı sıra, yalnızca diğer coğrafi bölgelerde bulunan oyunlara erişmenize ve belirli ofislerde ve akademik kurumlarda limit dışı olabilecek Fortnite gibi oyunlara erişim sağlamanıza da olanak tanır. Yalnızca en iyi oyun VPN’ini edinmek için kılavuzumuzu izleyin ve daha yavaş bağlantılardan ve yüksek ping oranlarından kaçının ve aynı zamanda çevrimiçi güvende kalın.

⭐Oyun VPN: En iyi Gaming VPN Hangisi?

Dediğimiz gibi, çoğu oyuncu tutkusunun tadını çıkarmak için özel olarak bir VPN’e ihtiyaç duymayacaktır. Ancak bu, pek çoğunun – özellikle en iyi oyun bilgisayarındakilerin – başka nedenlerle (güvenlik, akış, IP sahtekarlığı veya başka herhangi bir şey için) yine de bir VPN’in yüklü olmasını isteyecekleri anlamına gelir.

Her şeyden önce, tüm sisteminizi yavaşlatmayacak bir hizmet aldığınızdan emin olmak istersiniz. İncelediğimiz tüm VPN hizmetlerinin birden çok sunucusunda bağlantı hızlarını özel olarak test ediyoruz, böylece size en hızlı olanı söyleyebiliriz. İster inanın ister inanmayın, oyun VPN’nizin aslında ping sürenizi azaltması ve indirme / yükleme hızlarını iyileştirme şansı her zaman vardır. Bunu kategorik olarak belirtmek zordur ve herkesin kat ettiği mesafe değişiklik gösterir, ancak bazı VPN testlerimizde bağlantımızın, VPN açıkken standart ücretlerimize göre daha hızlı olduğunu gördük.

Genel güvenlik ve mahremiyet de kesinlikle bir zorunluluktur – bu DDoS saldırılarına sonsuza dek veda etme zamanı. Birden fazla platformda oyun oynuyorsanız, çeşitli cihazlarda kolayca kullanılabilen bir sağlayıcı seçmenizi öneririz. Neyse ki, aşağıdaki hizmetler tüm bu kutuları (ve daha fazlasını) işaretliyor.

⭐2022 En iyi 3 Oyun VPN

en iyi 3 oyun vpn
en iyi 3 oyun vpn

⭐1. Express VPN (Ücretsiz)

VPN’sidir ExpressVPN’i genel 1 numaralı VPN yapan nitelikler – hızlı bağlantı hızları, su geçirmez güvenlik, çeşitli cihazlarda kurulum için mükemmel destek – aynı zamanda onu oyun VPN’imizin zirvesine taşıyan özelliklerdir. Liderler Sıralaması. Artı, artık 3 ay ekstra ücretsiz olarak alabilirsiniz .

⭐2. NordVPN – Avoiding DDoS and Bandwidth Throttling

Destansı bir oyun seansının hararetinde iseniz, VPN’inizi her dakika açıp kapatmayı hatırlama yüküne sahip olmak istemezsiniz. Neyse ki, NordVPN’in bağlantı hızları o kadar hızlı ki, yavaşlama olmadan korunduğunuzu bilerek arka planda çalışır durumda bırakabilirsiniz.

⭐3. Hotspot Shield – Hızlı Oyun VPN

Hotspot Shield’ın bağlantı hızları oyunculara en çok hitap edecek. Kendi VPN protokolünü çalıştırdığı için, bunun yalın, DDoS ile savaşan bir makine olduğu anlamına gelir. Ayrıca kullanımı gerçekten çok kolay ve uzun vadeli fiyatlandırmasının bir kısmı gerçekten çekici.

⭐2022’deki en iyi oyun VPN’leri

  1. ⭐ExpressVPN

ExpressVPN
ExpressVPN

En iyi çok yönlü VPN – oyun oynamak, yayın izlemek ve diğer her şey için

Hızlı bağlantılar: Çok | Sunucu sayısı: 3.000+ | Sunucu yerleri: 160 | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 | Şunlarla kullanılabilir: Windows, Mac, Android, iOS, Linux, PlayStation, Xbox

94 ülkede 160 farklı lokasyon ile ExpressVPN, dünyanın her yerinden hızlı bir sunucu bulmanızı sağlamalıdır. Gerçekten de, testlerimiz sırasında tanık olduğumuz en yüksek hızlardan bazılarına sahip olmakla övünmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçekten kararlı ve güvenilirler – ve bu, tüm dünyadaki sunucularında hemen hemen aynı. Yani, ping oranlarınızın hızla yükselmesinden endişe ediyorsanız, gerçekten ihtiyacınız yok.

Aynı zamanda güvenlidir, bu nedenle DDoS saldırıları, bir battle royale’nin son nefesini keserken aklınızın arkasına yerleştirilebilir.

Hizmet, özellikle Android ve iOS için sezgisel özel uygulamalar sunarak mobil departmanda üstündür. PC’lerde kurulumu gülünç derecede kolaydır ve PlayStation ve Xbox’ta da devam etmesine yardımcı olacak çevrimiçi kılavuzları takip etmek kolaydır.

Oyun VPN’nizi yayın izleme ihtiyaçları için kullanmayı umuyorsanız, ExpressVPN orada da harika bir seçimdir. Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, YouTube ve daha fazlasının beğenilerini kolayca kaldırır, böylece en sevdiğiniz içeriği yurtdışından izlemeye çalışırken coğrafi kısıtlamaları aşabilirsiniz.

Kuşkusuz, ExpressVPN diğer bazı VPN’lerden daha pahalı, ancak 1 yıllık bir planı seçmek en uygun seçimdir ve size üç ay ekstra ücretsiz bonus kazandırır. Ve hizmetten memnun kalmazsanız, satın alma işleminizden sonraki 30 gün içinde müşteri desteği ile iletişime geçebilir ve soru sorulmadan tam geri ödeme alabilirsiniz.

  1. ⭐ NordVPN

NordVPN
NordVPN

DDoS ve bant genişliği kısıtlamasından kaçınmanıza yardımcı olur

Hızlı bağlantılar: Çok | Sunucu sayısı: 5.500+ | Sunucu konumları: 80+ | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 55+ | Şunlarla kullanılabilir: Windows, Mac, Android, iOS, Linux

NordVPN – muhtemelen dünyanın en ünlü sağlayıcısı – hızlarını artırmaktan çekinmiyor . Ve dürüst olmak gerekirse, bu, bağlantı performansının ortalamanın çok üzerinde olduğunu ve VPN’lerini arka planda çalışır durumda bırakmaktan hoşlanan oyuncular için ideal bulan gerçek dünya testimiz tarafından tamamen doğrulanmıştır.

Ayrıca neden tüm oyuncuların bir VPN’e ihtiyacı olduğunu düşündüğü de çok açık . NordVPN, bu DDoS saldırılarının tehlikelerinin çok farkındadır ve VPN’lerin% 100 su geçirmez bir çözüm olmadığını kabul ederken, normal geniş bant bağlantınızdan daha fazla trafiği azaltmaya yardımcı olmayı taahhüt eder .

ExpressVPN’den bile daha yüksek bir sunucu sayısına sahiptir ve dünya çapında 5.000’den fazla ile – sadece büyük VPN oyuncularının CyberGhost’u bunu yenebilir. Ve Kosta Rika’dan Kuzey Makedonya’ya kadar çok çeşitli konumlarla çok uzaklara yayılmışlardır.

Gizlilik ana önceliğinizse, NordVPN’in gizlilik politikası açık, ayrıntılıdır ve bağımsız gözler tarafından denetlenir. Ayrıca Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime ve daha fazlasının kilidini açma becerisine sahip olduğu için, en iyi akışlı VPN kılavuzumuzda da yer alması şaşırtıcı değil .

  1. ⭐ Hotspot Shield

Hotspot Shield
Hotspot Shield

En iyi performans ve fiyat dengesi

Hızlı bağlantılar: Son derece | Sunucu sayısı: 1.800+ | Sunucu konumları: 130+ | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 | Şunlarla kullanılabilir: Windows, Mac, Android, iOS, Linux

Hotspot Shield testlerimizde bize inanılmaz bir performans sağladı – hız departmanında gördüğümüz en iyilerden biri. Uzun mesafe sunucularda bile neredeyse hiç yavaşlama hissetmeyeceksiniz. Bunun başlıca nedeni, sağlayıcının kullandığı Catapult Hydra protokolüdür. Ek olarak, merkezde bir Açma / Kapama düğmesi ile hizmetin kullanımı gerçekten oldukça basittir.

Hotspot Shield, bir oyun oynarken bir DDoS saldırısıyla karşılaşırsanız, saldırıyı yenmek için hızlı bir şekilde konumunuzu değiştirebileceğinizden emin olmak için hazır olacağını söylüyor.

Hizmet ayrıca performans ve basitlik açısından çok benzer olan Android ve iOS için yerel uygulamalar sunar. Bu çoğu insan için harika olmalı, ancak daha fazla yapılandırılabilirlik arayanlar, Hotspot’u yalnızca kendi uygulamaları ve istemcileri ile kullanabileceğinizi unutmamalıdır.

Aylık plan haricinde, Hotspot Shield yıllık fiyatlandırmasıyla büyük bir değer sunar ve ayrıca 45 günlük para iade garantisi alırsınız. Artı, sadece önce denemek istiyorsanız, her zaman ücretsiz sürümü indirmenizi ve bunun nasıl sonuç verdiğini görmenizi tavsiye ederiz (ancak günde sadece 500MB için kullanabilirsiniz).

  1. ⭐ Surfshark

Surfshark
Surfshark

Her şey bu VPN için uygun fiyatta

Hızlı bağlantılar: Evet | Sunucu sayısı: 3.200+ | Sunucu konumları: 100+ | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız | Şunlarla kullanılabilir: Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Playstation, Xbox

Ucuz VPN sağlayıcıları rehberimize gidin ve kaçınılmaz olarak Surfshark’ı ilk birkaç arasında göreceksiniz . Geldi ve gerçekten rekabetin çoğunu alt etmeyi başardı – ve kesinlikle şikayet etmiyoruz!

Ancak ucuzun kaliteden ödün vermeniz gerektiği anlamına geldiğini düşünüyorsanız, en azından bu durumda yanılıyorsunuz. Evet, NordVPN ve ExpressVPN’in beğenilerinden daha fazla sayıda sunucudan yoksundur, ancak yine de 60’tan fazla ülkedeki konumlar açısından pek çok dünyanın kapsama alanına sahiptir. Ayrıca, birden fazla cihazda yalnızca bir Surfshark hesabı kullanmanıza izin vererek rekabeti zorlaştırır. PC’niz, Mac’iniz, cep telefonunuz, eşinizin cep telefonu, ebeveynlerinizin cep telefonları. Çok.

Ve aynı zamanda hızlı. Testlerimizdeki bağlantı hızları etkileyiciydi – özellikle WireGuard protokolünü yükseltirken. Tecrübeli bir oyuncuysanız ancak VPN dünyasında yeniyseniz, Surfshark kullanımı kolay arayüzü ve kolay kurulumuyla sizi nazikçe kolaylaştıracaktır.

  1. ⭐ IPVanish

IPVanish
IPVanish

Özel oyun VPN özellikleri bunu bariz bir seçim haline getirir

Hızlı bağlantılar: Evet | Sunucu sayısı: 1.600+ | Sunucu konumları: 75 | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız | Şunlarla kullanılabilir: Windows, Mac, Android, iOS, Linux

IPVanish kendi ağını ve altyapısını çalıştırıyor ve bu performans açısından gösteriyor – testlerimizde, bu hizmeti her yönden mükemmel indirme hızlarıyla kısa atlamalarda bazı rakiplerden beş kat daha hızlı bulduk. Bununla birlikte, her yerde durum böyle değildir , ancak genellikle çoğu sunucu size hızlı davranmalıdır.

Aslında, IPVanish, ping süresine göre özel olarak sıralama yapmanıza izin vererek fazladan yol kat eder. Dolayısıyla, bir oturum için yerleşiyorsanız, o anda mevcut olan en hızlı sunucuyu alarak VPN kurulumunda zaman kazanabilirsiniz. Ayrıca, kullanım seçenekleri, özellikle oyun oynamak için tasarlanmış sunucular için arama yapmanıza olanak tanır.

Bu sağlayıcı ayrıca 70’in üzerinde ülkede çok sayıda sunucu sunar ve sağlam bir sunucu bulmak kolaydır. Tamam, mobil VPN uygulamaları yukarıda listelenen hizmetler kadar iyi değil, ancak oyunlarınızın çoğunu bir masaüstü bilgisayarda planladığınızı varsayarsak, IPVanish çok iyi bir seçim olacaktır.

⭐Oyun VPN SSS

⭐Oyun oynamak için en iyi VPN hangisi?

Şu anda ExpressVPN’i en iyi seçenek olarak değerlendiriyoruz . Tonlarca sunucu konumu, güvenilir şekilde yüksek bağlantı hızları ve çeşitli güvenlik protokolleri (kendi Lightway seçeneği dahil) ile övünür. Masaüstü ve mobil cihazlarda kullanımı son derece kolaydır ve ayrıca yayın yaparken TV hizmetlerinin engelini kaldırmada harikadır.

⭐VPN, oyun oynamak için iyi midir?

Değişir. Zayıf bir VPN hizmetini tercih ettiğinizde bağlantınızı yavaşlatan ve amaçladığınız kadar güvenli ve anonim olmayan bir yazılımla sonuçlanma riskini alırsınız. Ancak en iyi oyun VPN’lerinden birini seçin ve verilerinizin şifreleneceğine güvenebilirsiniz ve bazı durumlarda hizmetin ISP kısıtlamasını aşma yeteneği aslında oyununuzu hızlandırabilir!

⭐Oyun için ücretsiz Gaming VPN indirmeli miyim?

Bunu tavsiye etmiyoruz. Genel olarak ücretsiz VPN’lere karşı hiçbir şeyimiz yok – elbette bir zamanları ve yerleri olduğunu düşünüyoruz. Ancak genellikle oldukça engelleyici veri ödenekleriyle gelirler, bu da kısa bir oyun süresinden sonra çalışmayı bırakacakları anlamına gelir. Reklamları da oldukça itici olabilir. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha az sunucunuz olacak.

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .