Satış Ortaklığı Veren Firmalar, Yerli – Yabancı Affiliate Marketing Siteleri

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
Satış Ortaklığı Veren Firmalar, Yerli – Yabancı Affiliate Marketing Siteleri

2022 yılı için hazırladığımız güncel, kazançlı ve en fazla kar payı komisyon veren sitelerle birlikte ve 2022 Satış Ortaklığı Veren Firmalar, Yerli – Yabancı Affiliate Marketing Siteleri makalemizde bahsedeceğimiz konuları şöyle sıralayabiliriz:

Cenuta Hosting, Güzel Hosting,  Amazon Associates, Hostinger satış ortaklığı, Clickbank, Avantlink, Rakuten linkshare, ShareAsale Affiliates, Thirsty Affiliates, Leadpages partner programı, eBay partner network, Sovrn commerce, Peerfly Ninja outreach, Convertkit Affiliate program, Hubspot’s Affiliate program, Printfull Affiliate program, Semrush, CL Affiliate, Shopify, Affiliates programları;

ile,

2022 Satış ortaklığı ve affiliate veren Türk siteleri, Teknosa, Araba satış, Gitti gidiyor satış Ortaklığı, Reklam Action, Trendyol affiliate, Gcm partner, Trendyol affiliate başvuru, Modanisa  Hepsiburada affiliate, T

olarak belirtebiliriz.

İçindekiler

⭐Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı, bir işletmenin veya kuruluşun kendi pazarlama çabalarının sonucunda gelen her ziyaretçi veya müşteri için bir veya daha fazla Affiliate marketingi ödüllendirdiği performansa dayalı bir pazarlama türüdür.

Satış Ortaklığı
Satış Ortaklığı

Affiliate marketing işletmeler olan, şirketler için ürünlerin ve hizmetleri reklamlarını yaparak komisyon kazandıran bir iştir. Affiliate marketing sisteminde iş konusunda iki taraf vardır.

Sektörün dört temel oyuncusu vardır: kaynak belirtilmeli ]

 • Tüccar (ayrıca ‘reklamveren’ veya ‘olarak bilinen perakendeci ‘ ya da ‘ marka ‘)
 • ağ (için teklifler içeriyor kuruluş da seçim için ve ödemeler ilgilenir)
 • yayıncı (ayrıca ‘Affiliate marketing’ olarak da bilinir)
 • müşteri

Aşağıdaki “İnternetten Para Kazanma Yolları 166 Para Kazanma Yöntemi” adlı yazımızı da muhakkak okuyun 🙂

İnternetten Para Kazanma Yolları

⭐Affiliate marketing nedir?

Affiliate marketing, bir ürün sahibinin aynı hedef kitleyi – “bağlı şirketleri” hedefleyen başkalarının ürünü başkalarına önererek komisyon kazanmasına izin vererek satışlarını artırmasına olanak tanıyan bir çevrimiçi satış taktiğidir. Aynı zamanda iştiraklerin kendi ürünlerini oluşturmadan ürün satışlarından para kazanmalarını da mümkün kılar.

Basitçe ifade etmek gerekirse, Affiliate marketing, bir blogda, sosyal medya platformlarında veya web sitesinde paylaşarak bir ürün veya hizmete atıfta bulunmayı içerir. Affiliate marketing, birisinin tavsiyesiyle ilişkili benzersiz bağlantı üzerinden bir satın alma işlemi yaptığı her seferinde bir komisyon kazanır. İyi yapıldığında, bu performansa dayalı fırsat, size sağlıklı bir gelir sağlayarak yan koşuşturmadan karlı işlere geçebilir .

⭐Affiliate marketing nasıl çalışır?

Affiliate marketing pazarlama programına katılmak için şu beş basit adımı atmanız gerekir:

 1. Bir ortaklık programı bulun ve katılın
 2. Hangi tekliflerin tanıtılacağını seçin
 3. Her teklif için benzersiz bir satış ortağı bağlantısı edinin
 4. Bu bağlantıları blogunuzda , sosyal medya platformlarınızda veya web sitenizde paylaşın
 5. Birisi bir satın alma işlemi yapmak için bağlantılarınızı kullandığında bir komisyon toplayın

Komisyon oranları, şirkete ve teklife bağlı olarak önemli ölçüde değişir. Düşük uçta, satışın yaklaşık% 5’ini kazanacaksınız, ancak bazı düzenlemelerle, genellikle bir sınıfı veya etkinliği tanıtırken% 50’ye varan kazanç elde edebilirsiniz. Yüzde yerine satış başına sabit bir oran sağlayan Affiliate marketing programları da vardır.

⭐Affiliate marketing ne anlama gelir?

 

affiliate marketing nedir
affiliate marketing nedir

Affiliate marketing, bir işletmenin, Affiliate marketing kendi pazarlama çabalarının getirdiği her ziyaretçi veya müşteri için bir veya daha fazla bağlı kuruluşu ödüllendirdiği performansa dayalı bir pazarlama türüdür

Birincisi reklamcılar olarak tanınan tüm reklamı yapılacak ürünleri toparlayan ortaklık tüccarı, diğeri ise de ürünleri ziyaret eden müşterileri aktif bir müşteriye döndürmek için çabalayan ortaklık pazarlamacılarıdır. Bu kişilerin Bir web sitesi, sosyal medya hesabı ve bloğu bulunur.

⭐Satış ortaklığı Nasıl Yapılır?

Satış Ortaklığı nedir nasıl yapılır
Affiliate nedir nasıl yapılır

Yani özetleyecek olursak reklamcılar yani ortaklık tüccarları sürekli yeni müşteri akışı sağlamaya çalışırken, ortaklık pazarlamacıları ise reklamcılara müşteri trafiğinde artış sağladıkları için ödeme alırlar.

Günümüzde Affiliate yapan sitelerin sayısı oldukça fazladır. Fakat işini daha iyi ve daha profesyonel bir şekilde yapan siteler vardır.

En iyi 36 satış ortaklığı siteleri

  • Cenuta Hosting
  • Güzel Hosting
  • Amazon Ortakları
  • Hostinger
  • Clickbank
  • Avantlink
  • Rakuten bağlantı paylaşımı
  • ShareAsale Ortakları
  • Susuz İştirakler
  • Leadpages iş ortağı programı
  • eBay iş ortağı ağı
  • Sovrn ticareti
  • Peerfly
  • Ninja sosyal yardım
  • Convertkit Ortaklık programı
  • Hubspot’un Ortaklık programı
  • Printfull Ortaklık programı
  • Semrush
  • CL Affiliate
  • Shopify Satış Ortakları
  • GittiGidiyor
  • Defacto
  • ReklamAction
  • Satış ortaklığı veren Türk siteler
  • Teknosa
  • Araba
  • Affiliate veren bahis siteleri
  • Gitti gidiyor
  • Reklam Action
  • Trendyol affiliate
  • Gcm iş ortağı
  • Trendyol affiliate başvuru
  • Modanisa
  • Hepsiburada affiliate
  • Tchibo ortağı
  • Biletix

Günümüzde müşterilerini profesyonel bir şekilde hizmet veren en iyi 20 satış ortaklığı siteleri sıralaması yukarıdaki gibidir.

bağlı pazarlama
bağlı pazarlama

Cenuta Hosting

En iyi satış ortaklığı yapan sitelerden bir tanesi Cenuta Hosting‘dir. Cenuta hosting %100 Türk sermayesi ile kurulumu sağlanmış olan bir anonim şirkettir. Site üzerinde tüm satışlar ve müşterilerin tüm hizmetleri TL para birimi ile karşılanmaktadır.

Sitenin müşteri yorumlarına bakıldığı zaman hemen hemen tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Ayrıca sitede memnun kalınmayan hizmetlerde ise 15 gün içerisinde iade fırsatı bulunmaktadır.

Cenuta Hosting sitesinin bir diğer güzel yanı da müşterilerine sağladığı 7/24 hizmet desteğidir. Müşteriler dilediği zaman tüm iletişim kanallarından siteye ulaşım sağlayabilirler.

Güzel Hosting

Güzel hosting satış ortaklığı Sitesi 2008 yılından beri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Geride kalan 10 yıl gibi bir süre sonunda şu an günümüzde en iyi satış ortaklığı gerçekleştiren sitelerden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Bu satış ortaklığı Sitesi müşterilerine 7/24 hizmet veren bir sitedir. Site yaşanan her türlü soruna karşı en hızlı şekilde müdahale etme konusunda müşterilerine Garanti vermektedir.

Güzel hosting sitesinin kullanıcılarına sunduğu bir diğer fırsatta en uygun fiyata en profesyonel hizmeti sunmaktır. Gün geçtikçe altyapısını daha da güçlendiren bu site kartlı ödeme sistemleri ile de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Amazon Ortakları

Amazon Associates çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir sitedir. Hangi türde bloğa sahip olursanız olun site üzerinde size uygun olan ve reklamını yapabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca site kullanıcılarına ücretsiz deneme için üye olacak tüm kişi başına sizlere komisyon fırsatı sunuyor.

Bu sitenin fırsatlarından faydalanmak da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken sitenin adresine giderek join now for free yazısına tıklayarak siteniz ve bloğunuz hakkında detaylı bilgi vermektir.

Ayrıca siteye hangi ürünler hakkında reklam yapmak istediğinizi ve müşterilerinizi nereden elde ettiğinizi yazmanız gerekir. Profilinizi oluşturduktan 24 saat sonra işleminiz onaylanacaktır.

Hostinger Satış Ortaklığı

Hostinger satış ortaklığı sitesi kullanıcılarına yüksek komisyonlu iş fırsatları sunmaktadır. Özellikle teknoloji ile alakalı site veya bloğu olan kişiler için harika bir satış ortaklığı olacaktır.

Oluşturduğunuz ortaklık bağlantınızla satın alınan her hosting için %60 komisyon alma fırsatına sahipsiniz.

Sitenin Bu harika fırsatlarından faydalanmak için tek yapmanız gerekense üyeliğinizi aktif etmektir. Bunun içinse sitenin ana sayfasına giderek birkaç bilgi doldurup 24 saat 10 ay suresini beklemeniz yeterlidir.

Clickbank

En çok tanınan satış ortaklığı sitelerinden birisi olan Clickbank yazmış olduğumuz siteler içerisinde en kolay kullanılabileceğiniz sitelerden biridir. Bu site her kullanıcısına farklı oranda komisyon sağlama fırsatı sunuyor olup, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Siteye direkt girerek hangi ürünün reklamını yapacağınızı belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün reklamını yap tuşuna bastıktan sonra adınızı girerek ürünü direkt blog ve sitelerinizde paylaşabilirsiniz. Fakat affiliate için ücret almak istiyorsanız sayfa üyeliğinizi aktif etmeniz gerekecektir.

Avantlink

En iyi satış ortaklığı sitelerinden bir tanesi olan Avantlink sitelerine ortaklık için başvuran kişiler üzerinde sıkı bir güvenlik araştırması yapmaktadır. Siteye ortaklık için başvuran sitelerden sadece %30 unu onaylanmaktadır.

Avantlink satış ortaklığı sitesinin en güçlü özellikleri ürünleri doğru zamanlı raporlama, ücret talepli yerleştirmeler vb. gibi özelliklere sahiptir. Avantlink affliate sitesi sunduğu tüm fırsatlar ve araştırmacı yanıyla tüccarlar ve pazarlamacılar için işine ne kadar bağlı ve ciddi bir işletme olduğunu gösterir.

Her satışınız için ortalama %10 oranında komisyon alırsınız. Fakat eğer tüccar ödemeyi yapmamışsa site size tüccar ödemeyi yapana kadar ödeme yapmaz. Her ayın 25’inde kullanıcılarına ödeme işlemini gerçekleştirir.

Rakuten Linkshare

En iyi satış ortaklığı sitelerinden olup güvenebileceğiniz bir başka site de Rakuten Linkshare‘dir. Bu siteyi seçen reklamcıların daha fazla sayıda müşteri kazanmalarına ve tekrarlanan bir alım sürdürmelerine fırsat sağlayan bir ortaklık ağına sahiptir.

Bu sitenin fırsatlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken siteye üyelik oluşturmaktır. Sayfaya üyelik oluştururken web siteniz, bazı vergiyle iletişim bilgileri ve şirketiniz le ilgili bilgi vermeniz gerekir.

Bu sitenin olumsuz sayılacak tek yanı sadece belirlenmiş olan reklamcıların programlarına katılabilmenizdir. Bu nedenle ne kadar komisyon elde edebileceğinizi bilmek imkansızdır çünkü her ürünün komisyon tutarı farklıdır.

ShareAsale Ortakları

Eğer satış ortaklığı için kendinize geniş ürün seçeneği olan bir Affiliate Marketing sitesi arayışı içindeyseniz ShareAsale Affiliates Sitesi tam size göre bir site olacaktır.

Satış ortaklığı siteleri için yaptığımız en iyi siteler arasında olan ShareAsale geniş ürün yelpazesi ile adeta bir pazar yerine benzer. Ayrıca hem tüccarlara, hem de reklamcılara hizmet olanağı sağlamaktadır. Şuanda hemen hemen 4000 kadar tüccarla, ortaklarına yaptığı zamanında ödeme sistemiyle en güvenilir satış ortaklı siteleri arasında bulunuyor.

Susuz İştirakler

En iyi 20 satış ortaklığı sitesi listesinde yer alan Thirsty Affiliates sitesi blog sahibi olarak sitelerin ortaklık bağlantılarını yönetmenlerine yardımcı olan bir Wordpress eklentisi olup ücretsizdir.

Reklamcılar sayfanın sahip olduğu bu eklentiyi kullanarak tüm ortaklık bağlantılarını güvenilir bir şekilde saklayabilir, onları çalınma olanağına karşı koruyabilir. Siteye kazandıracağınız her bir ürün satış için %30 komisyon kazanırsınız.

Leadpages İş Ortağı Programı

Bu satış ortaklığı Sitesi hiç uğraşmadan iniş sayfaları oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir araçtır. Site kullanıcıları için içerisinde birçok özellik barındırır. Site üzerinden yaptığınız her bir ürün satışı için %30 komisyon alırsınız.

eBay İş Ortağı Ağı

Yaklaşık olarak 1995 yılından beri kullanıcılarına hizmet veren eBay Partner network satış ortaklığı sitesi en büyük ve en güvenilir bir pazar olma özelliğine sahiptir.

Site üzerinde bulunan pazarlama araçları ile reklamlarınızı daha kolay bir şekilde yapabilme fırsatına sahipsiniz. Siteye üye olmak için Facebook veya Google hesaplarınızı da kullanabilirsiniz. Site kullanıcılarına ürüne bağlı olarak %50 ve %70 oranında komisyon verir.

Sovrn Ticaret

Daha önce kullanılan ismi VigLink olan Sovrn Commerce ’in listemize girmesinin en önemli sebebi kullanıcılarına çok kolay bir şekilde para kazandırmasıdır. Sitede bulunan otomasyon araçları mevcut olan ürün bağlantınızı kullanarak yüksek ödemeler alabileceğiniz bir ortaklık bağlantısına dönüştürür.

Peerfly

Bu en iyi ortak satış siteleri arasında bulunan Peerfly satış sitesi en büyük ortaklık ağlarından birine sahiptir. Kendilerinin geliştirmiş oldukları izleme sistemleri oldukça gelişmiş bir durumdadır. Sistem üzerinden komisyon alabilmeniz için bir şeyler satın almanız ve ürün satışı yapmanız gerekmektedir.

Ninja Sosyal Yardımları

Ninja Outreach satış ortaklığı sitesi Blogcular ve influencerlarla bağlantı sağlayabilmek için kullanabileceğiniz iyi bir pazarlama yöntemidir. İşletmenizin kütlesini arttırmak için sayfanın sahip olduğu geniş kitleden faydalanabilirsiniz. Her satış için %20 oranında komisyon alırsınız.

Convertkit Ortaklık Programı

Bildiğiniz üzere Eposta abonelikleri blog ve site sahipleri için çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle sitenizi takip edenlerle ve okuyucularınızla etkileşime geçmek ve aktif Okuyucularımızın sitenizi sürekli takip eden bir okuyucu haline getirmek için süper bir yöntemdir.

İşte Convertkit affiliate programı tam da bu konuda işinizi daha kolay hale getirebilecek bir yazılım türüdür. Sitede bulunan otomasyon araçları yardımıyla kolay bir şekilde eposta şablonu yapabilirsiniz.

Sizin yardımınızla sattıkları her üründen %30 komisyon alırsınız. Ayrıca isteyen kişi tavsiyesinde bulunarak o kişilerin sayfada aktif olmasını sağlamanız durumunda da aynı tutarda komisyon kazanabilirsiniz.

Hubspot’un Ortaklık programı

Bu satış ortaklığı Sitesi kullanıcılarına içerik pazarlamayı çok kolay bir şekilde yapmalarını sağlayan bir yazılımdır. Bu ürünün yazılımları tamamen ücretsizdir fakat komisyon kazanabilmek için sitenin sahip olduğu ücretli paket planlarının satışını yapmanız gerekmektedir.

Printfull Ortaklık Programı

Bu site özellikle girişimcilik üzerine açılmış olan site ve bloglar için harika bir fırsattır. Üretimi özellikle kendi tasarımınız olan tişört vb. kıyafetlerin basım ve bu ürünlerin direk olarak e-ticaret platformlarına bağlanmasını sağlar. Özellikle eğer online bir mağaza sahibi olmak istiyorsanız bunun için paketleme ve göndermek süreçleri konularında hiç endişelenmeden size yardımcı olacak uğraşsız bir yöntemdir.

Semrush

SEO sıralamalarını geliştirmek isteyen kişiler için harika bir sitedir. Sitelerinizde bu sitenin reklamını yaparak sizi ödüllendirmelerini sağlayabilirsiniz. Onların sitesine yönlendirdiğimiz Her kişi için %40 oranında komisyon alırsınız.

CL Affiliate

20 yıldan beri kullanıcılarına hizmet veren bir satış ortaklığı sitesidir. Bu site kullanıcılarının komisyonlarına hem de kullanıcılarının bilgi mahremiyetine oldukça önem veren bir hassasiyete sahiptir. Bu sitede her tüccarın kendine ait bir komisyon oranı vardır.

Shopify Satış Ortakları

Satış ortaklığı hizmeti sağlayan siteler arasında Shopify inanılmaz özelliklere sahip büyük bir e-ticaret platformlarından bir tanesidir. Özellikler yeni bir işletme adı üretmek ve online mağaza uygulaması geliştirmek isteyen her girişimciye yardımcı olurlar.

⭐GittiGidiyor Satış Ortaklığı

GittiGidiyor, sitesi üzerinden herhangi bir ürüne aracılık edip satarsanız sizlere bu Affiliate Marketing komisyon vermektedir. GittiGidiyor Satış Ortaklığı kazançlı bir ortaklık olabilir sizin için..

⭐Defacto satış ortaklığı

Defacto üzerinden sattığınız giysi, kumaş gibi ürünlerin satışından sizlere kar payı ödemektedir. Bu satış ortaklığından dolayı defacto ürünlerini satarak evinizden para kazanabilirsiniz.

ReklamAction

ReklamAction üzerindende kar payı alabileceginiz aracılık edip evinizin geçimini sağlayabileceğiniz ürün ve hizmetler bulunmaktadır.

⭐Satış ortaklığı veren Türk siteler

satış ortaklığı türk siteleri
satış ortaklığı türk siteleri

⭐Teknosa satış ortaklığı

Teknosa sitesinden teknosa’nın satışını yaptığı ürünleri satarak para kazanabilir ve bu ürünleri satış ortaklığı ile sattığınız için ciddi anlamda kar payı alabilirsiniz.

⭐Araba satış ortaklığı

Galeri veya kişisel araçların satışında, araçlara müşteri bularak, galericiden veya aracın kendi sahibinden yüklü miktarda para kazanabilirsiniz. Araba satış ortaklığı içlerinde en karlı olanlardan biridir.

⭐Trendyol affiliate

Trendyol affiliate sistemini kullanan ülkemizine n büyük markaları arasındadır. Trendyol üzerinden oluşturacağınız üyelik ile, sizlerde iyi paralar kazanabilirsiniz. Trendyol affiliate başvuru yaparak bu işe “merhaba” diyebilirsiniz.

Gcm iş ortağı

Gcm partner sistemide iş ortağı affliate yöntemini kullamaktadır.

⭐Modanisa satış ortaklığı

Modanisa sitesi üzerinden başvuru yaparak satış ortaklığı yaparak modanisa firmasından paralar kazanabiliyorsunuz.

⭐Hepsiburada affiliate

Hepsiburada affiliate sistemini kullanan en büyük ticaret siteleri arasında yerini almıştır. Hepsiburada satış ortaklığı, sizlere ciddi anlamda paralar kazandırabilir.

Tchibo ortağı

Tchibo affiliate sistemini kullanmaktadır. Tchibo satış ortaklığı programıyla, her satıştan para kazanabiliyorsunuz ve bu paraları ister sitede ister nakit olarak hesabınıza alabiliyorsunuz.

⭐Biletix satış ortaklığı

Biletix Affiliate Marketing sistemini kullanarak, biletix üzerinden bilet satışına katıkıda bulunan, aracılık edenlere satış ortaklığı programı dahilinde ücret ödemektedir.

⭐Affiliate veren bahis siteleri

Affiliate veren bahis siteleride mevcuttur. Bahislerden ve kuponlardan afflilite yöntemiyle paralar kazanabiliyorsunuz.

En Güvenilir Yabancı Bahis Siteleri 2022

Bahisler10

Betboo

Sen kazandın

⭐Süperbahis

⭐Süperbetin

Mobilbahis

gibi sitelerin adı geçse de, bahis mantığının güvenilirlik veya güven veren bir tarafı olamaz!

Satış Ortaklığı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR
SIK SORULAN SORULAR

⭐Satış Ortaklığı Nedir?

Satış Ortaklığı diğer bir adıyla Affiliate marketing işletmeler olan, şirketler için ürünlerin ve hizmetleri reklamlarını yaparak komisyon kazandıran bir iştir. Affiliate marketing sisteminde iş konusunda iki taraf vardır.

⭐Affiliate marketing ne anlama gelir?

Bağlı kuruluş pazarlaması, bir işletmenin, bağlı kuruluşun kendi pazarlama çabalarının getirdiği her ziyaretçi veya müşteri için bir veya daha fazla bağlı kuruluşu ödüllendirdiği performansa dayalı bir pazarlama türüdür

⭐Satış ortaklığı Nasıl Yapılır?

Yani özetleyecek olursak reklamcılar yani ortaklık tüccarları sürekli yeni müşteri akışı sağlamaya çalışırken, ortaklık pazarlamacıları ise reklamcılara müşteri trafiğinde artış sağladıkları için ödeme alırlar.

⭐En iyi satış ortaklığı siteleri

Cenuta Hosting Güzel Hosting Amazon Associates Hostinger satış ortaklığı Clickbank Avantlink Rakuten linkshare ShareAsale Affiliates Thirsty Affiliates Leadpages partner program eBay partner network

⭐Satış ortaklığı veren Türk siteler

Satış ortaklığı veren Türk siteler Teknosa Araba Affiliate Marketing Trendyol affiliate Gcm partner Modanisa satış ortaklığı devamı için tıklayınız.

⭐Affiliate veren bahis siteleri

Affiliate veren bahis siteleride mevcuttur. Bahislerden ve kuponlardan afflilite yöntemiyle paralar kazanabiliyorsunuz.

⭐En Güvenilir Yabancı Bahis Siteleri 2022

Bets10 Betboo Youwin Süperbahis Süperbetin Mobilbahis devamı için tıklayınız.

…………SON………………….

Diğer blog yazılarımızıda okumak ister misiniz?

İnternetten Para Kazanma Yöntemi blog yazımız: https://pirilancer.com/internetten-para-kazanma-yollari

Evden Para Kazanma Yolları Yazımızı da okuyabilirsiniz: https://pirilancer.com/internetten-para-kazanma-yollari

İnternetten Para Kazanma Yolları

Kaynakça:

Satış Ortaklığı Veren Firmalar, Yerli – Yabancı Affiliate Marketing Siteleri

 

 • Paylaş:
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .