Reddit Hesabı Silme – Kalıcı Olarak Reddit Kapatma

 1. Anasayfa
 2. İpucu
 3. Makale detayı
Reddit Hesabı Silme – Kalıcı Olarak Reddit Kapatma

Reddit hesabı silmek, reddit hesabınızı tamamen silmek ve profilinizi kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız ve adım adım bun nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için bir kılavuz hazırladık. Reddit hesabını kalıcı olarak kapatmak istiyor reddit hesabımı nasıl silerim? diyorsanız yazımızda adım adım anlattık.

⭐Reddit

Reddit , hemen hemen herkes için önemli bir bilgi ve eğlence kaynağıdır. Bu nedenle Reddit kullanıcıları, Reddit’e göz atma konusunda sıklıkla bir saplantı geliştirebilirler. Maalesef, Reddit’e göz atmaya ve bu son yorumu genişletmeye bağımlı hale geldiğinizde, geri dönüş yok. Ya reddite devam edeceksiniz yada reddit hesabı silmek için bu yazımızı okumaya devam edeceksiniz.

Reddit Hesabı Kapatmak
Reddit Hesabı Kapatmak

⭐Reddit Hesabı Silme

Reddit hesabı silmek, bir başka deyimle reddit hesabını kapatmak aslında bir kaç basit adımdan oluşuyor.Olağandışı bilgileri veya trend haberleri okurken, hiç düşünmeden Reddit dünyasına dalabilirsiniz. Bu alışkanlık üretkenliğinizi azaltabilir ve önemli işleri tamamlamanızı engelleyebilir. Bu saplantıdan kurtulmanın tek yolu ara vermek veya hesabınızı silmektir. Ancak geçmişte birçok kişinin Reddit hesaplarını silmesinin tek nedeni bu değil.

⭐Reddit Hesabı Kalıcı Olarak Kapatmak

Reddit hesabı silmek, bir başka deyimle reddit hesabını kapatmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 1. URL’yi takip edin http://www.reddit.com/prefs/delete/
 2. Hesabınızla giriş yapın
 3. Hesap Kimlik Bilgileri Türü üzerinde Kullanıcı Adı ve Parola
 4. Hesabı devre dışı bırakmanın kurtarılamaz olduğunu anladığım seçeneği işaretleyin
 5. Şimdi Hesabınızı Devre Dışı Bırakın’ı tıklayın.

⭐Reddit Hesabı Silmek Ne Kadar Sürer?

Reddit hesabı silmek için yukarıdaki adımları uygulamışsanız hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız, 30 ila 45 gün arasında bekleyin.

⭐İnsanlar neden Reddit Hesabını siliyor?

Reddit hesaplarını silmek isteyen farklı kişilerin farklı nedenleri vardır. Gençler ve genç yetişkinler arasında, birçoğu sadece sınavlar sırasında veya bir iş görüşmesine veya hayatlarının bu kadar önemli diğer dönemlerine odaklanmak zorunda kaldıklarında hesaplarını silmek istiyor. Bazı insanlar, bir takipçinin dikkatini çektiklerinden korktukları veya şüphelendikleri için Reddit hesabını silmek istiyor. Bu tür insanlar, yıllar boyunca yayınladıkları tüm kişisel bilgileri gizlemek için Reddit hesaplarını silmek isterler.

Gerçekten de, bazı insanların yıllarca aktif ve karma oluşturduktan sonra neden Reddit hesabını silmek istedikleri anlaşılabilir. Dikkatli değilseniz, sizi gerçek dünyada tanımayı kolaylaştıran kişisel bilgileri ifşa edebilirsiniz. İnternette anonimlik kalkanını kaybettiğiniz için bu asla iyi bir şey değildir. Sizi iyi tanıyan birinin NSFW gönderilerinizi keşfetmesi ve biraz araştırma yaptıktan sonra sizi tanımlaması özellikle utanç vericidir.

Bazı insanlar, gizliliklerine her şeyden daha çok değer verdikleri ve Reddit’e olan tüm güvenlerini yitirdikleri için Reddit hesaplarını siler. Birçok kullanıcı, Reddit’in gizlilik ve güvenlik sorunları ile ilgili memnuniyetsizliklerini dile getirdi. Reddit CEO’su Steve Huffman’ın geçmişte uyguladığı otorite birçok tartışmaya yol açtı.

⭐Reddit hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerekenler

Sonraki bölümde listelenen adımları izlemeden önce, daha sonra faaliyetinizden pişman olmadığınızdan emin olmak için birkaç önemli şeyi anlamalısınız. Her şeyden önce, Reddit hesabınızı devre dışı bırakmak, hesabınızı silmekle aynı şey değildir. Şu anda Reddit, yalnızca profilinizi silen ve kalıcı olarak erişilemez hale getiren hesabınızı devre dışı bırakma seçeneği sunar.

Ancak, gönderiler ve yorumlar, * silindi * kullanıcı adı altında da olsa yine de görülebilir. Tüm gönderilerinizin ve yorumlarınızın sonsuza kadar silindiğinden emin olmak için, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bunları manuel olarak silmeniz gerekir.

İkinci olarak, hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakma seçeneği yoktur. Hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, bir daha asla erişememeniz anlamında hesabınızı silmeye eşdeğerdir. Bunu gelecekte yeniden etkinleştiremezsiniz.

Üçüncüsü, hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, kullanıcı adı geri dönüştürülmez. Bu, gelecekte aynı kullanıcı adını kullanarak yeni bir hesap oluşturamayacağınız anlamına gelir.

⭐Reddit hesabınızı kalıcı olarak silme adımları

Reddit hesabı silmek için uygulanacak adımlar sizlerle.. Reddit hesabını kapatmak istiyorsanız hemen aşağıdaki adımları uygulayın.

 1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Reddit hesabınıza giriş yapın.
 2. Açılır menüyü ortaya çıkarmak için imlecinizi kullanıcı simgesine getirin. Ardından, Kullanıcı Ayarları’na tıklayın.
 3. Sayfanın alt kısmına gidin ve ‘Hesabı Devre Dışı Bırak’ etiketli turuncu kutu simgesine tıklayın.
 4. Reddit Hesabınızı neden devre dışı bırakmak istediğinizi belirten bir neden bırakabilirsiniz. Bu, isteğe bağlı bir adımdır.
 5. Giriş bilgilerinizi yeniden girerek kimlik bilgilerinizi tekrar onaylayın.
 6. ‘Devre dışı bırakılan hesapların kurtarılamayacağını anlıyorum’ seçeneğini işaretleyin ve Devre Dışı Bırak’ı tıklayın.
 7. Yine, son uyarı istemini gördüğünüzde Devre Dışı Bırak’a tıklayın, ‘Bu işlem geri alınamaz. Devre dışı bırakmak istediğinizden emin misiniz? ‘.

⭐Reddit Hesabı Kapatma ile ilgili Sonuç

Son yıllarda, veri gizliliği ile ilgili endişeler yeni bir seviyeye ulaştı. Bilgisayar korsanları, özel bilgileri internete sızdırıyor veya para karşılığında şirketlere satıyor. Verinin bir sonraki büyük şey olduğu bilgi çağında yaşamak için ödememiz gereken bedel bu. Neyse ki, güvenli tarama alışkanlıklarını uygulamak ve çevrimiçi gizliliğinizi ihtiyatlı davranarak ve uzmanların tavsiyeleriyle korumak zor değil.

 • Paylaş::
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

3 Yorumlar

 • Avatar of Taha

  Merhaba, ben Google adresimle reddit e giriş yaptım o yüzden şifrem yok ve hesabımı silmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim

 • Avatar of Taha

  Reddit şifrem olmadığı için dediğiniz işlemi yapamıyorum.Sadece google hesabımdan giriş yapmıştım

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .