Pirilancer Nasıl Çalışır?

 1. Anasayfa
 2. Pirilancer Nasıl Çalışır?

Pirilancer Nasıl Çalışır?

Hem zamandan kazanın, hem hizmet satarak para kazanın!

Pirilancer, dijital hizmetler için aracı bir pazar yeridir. Eğer bir yeteneğiniz varsa, bu yeteneği alıcı topluluğumuzla paylaşabilir ve para kazanabilirsiniz. İster grafik tasarımcı, programcı, içerik yazarı, çevirmen veya seslendirme sanatçısı olun, Pirilancer'ın işveren ve freelancerları buluşturmak için bir nedeni vardır.

 • Freelancer

  Satıcı Profilinizi Oluşturma

  1. Öncelikle, satıcı profilinizi oluşturmanız gerekecek. Profiliniz, kendinizi topluluğa nasıl sunduğunuzdur. Kendinizi profesyonel bir şekilde sunabilir,  yeteneklerinizden ve portföyünüzden bahsedebilirsiniz.
 • PiriLancer Portföyü

  Profesyonel Yeteneklerini Sergile

  Pirilancer'da hizmetlerinizi oluşturmak, yeteneklerinizi sergilemek ve alıcılara sizinle iş yapmaya karar vermelerine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlamak için bir fırsattır.Hemen yeteneklerinize göre hizmetlerinizi yayınlayın.

 • Hizmetlerini Renklendir

  Video Resim Galerisi

  Hizmetinizi tanıtmak için hizmetlerini en iyi anlatan video ve resimler eklemek, alıcıları çekmenin en iyi yollarından biridir. Sunduğunuz hizmete kişisel bir dokunuş katar.
 • Doping Satın Al

  Pirilancer Doping Sistemi

  Paketler, Hizmetlerinizi daha hızlı satmak için üç farklı cazip paket sunmanın bir yoludur. Bu, alıcılarınıza daha fazla seçenek sunmanın ve ortalama sipariş değerinizi yükseltmenin harika bir yolu! Para kazanmanın Pirilancer'da bir sınırı yok....

Çalışma

Ürün Satma veya Satın Alma

Para Kazanma Adımları

Pirilancer.com üzerinden herhangi bir ürünü satışa çıkarmışsanız ürüne alıcı beklemelisiniz.

 • 🛒Ürün Satın Alma Süreci

  Satın almak istediğin hizmet

  Eğer Alıcı iseniz ürünü satın alma butonuna basarak gerekli ödemeyi "Güvenli  Havuz"a aktardıktan sonra satıcıya (freelancer'a) satın alma talebi ulaşır.Pirilancer, işlemlere başlar. Bu süreçte satıcıya daha çok detay vermek ve süreci takip etmek için mesaj gönderebilirsiniz.

 • ✔️Onay ve Geri Bildirim

  Memnun kalmışsanız onay verip geri bildirim gönderirsiniz

  Pirilancer, ilgili sürede işleminizi teslim ettikten sonra ve sizinde onay vermeniz neticiesinde satıcıya geri bildirim puanı bırakabilirsiniz. Geri Bildirim (Reyting Puanı) Pirilancer'ın kalitesine son dokunuştur.

 • 💸Havuz Sistemi💸

  En güvenli ödeme sistemi

  Geri Bildirim sonrası Havuz Sistemi, satıcıya ürünün ücretini banka hesabına talimatını geçer. Bu süreç, sıradaki işlemlerin yoğunluğuna göre uzayabilir ama asla gecikmez. Ücretin hesaba geçmesi sonrasında alışveriş tamamlanır.

Çalışma

Pirilancer Varsa Çözüm Var

Pirilancer.com ile aradığın hizmet bir tık ötede
 • Hizmetlerden Ekstra Kazanç Sağla

  Müşteriye sunduğun paketleri cazip kıl...!

  Ekstra teklifler, Hizmet Sayfanızda satmak için bir çok farklı cazip teklifsunmanın bir yoludur. Bu, alıcılarınıza daha fazla seçenek sunmanın ve ortalama sipariş değerinizi yükseltmenin harika bir yeni yolu! Pirilancer.com'da para kazanmak sınırsızdır.
 • Hizmet Portföyünü Arttır

  Ne kadar fazla hizmet, o kadar fazla Piri Para💸

  Sizi, takibine alan müşteri için farklı hizmetler sunacak panelinizden hizmetler oluşturun.Sipariş öncesinde, sırasında ve sonrasında hizmetinize ek olarak, müşteri profilinizi ziyaret ederek hizmetlerinizi görecek ve bu şekilde  ekstra satış yaparak gelirinizi maksimize edebilirsiniz. 

 • Özel Teklifler

  Özel teklifler ile daha fazla kazanç fırsatı

  Teklif Gönderme, proaktif olmanıza ve hizmetlerinizi potansiyel alıcılara özelleştirilmiş bir şekilde sunmanıza olanak tanır.
Çalışma

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .