Öğrenciler için Freelance işler – Freelance iş ilanları

 1. Anasayfa
 2. Pirilancer
 3. Makale detayı
Öğrenciler için Freelance işler – Freelance iş ilanları

Öğrencilere Okurken Çalışma İmkanı Sunan Freelance İşleri anlatan kısa bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenir ve bu yazı vasıtası ile sizlere yardımcı oluruz.Keyifli okumalar.

Öğrenci – Freelance ilişkisi

Öğrencilik dönemleri herkesin malumu. Herkes illaki öğrencilik döneminde belirli başlı zorluklardan geçmekte ve maddi olarak desteğe ihtiyaç duymakta. Zaman içerisinde ailelerinden destek alan öğrenciler bir süre sonra kendi kendilerine ayakta durmak istemekte fakat yoğun ders çalışma süreçleri ve belirsiz ders saatleri bu isteklerinin önüne geçmekte. Burada öğrencilerin imdadına hem evlerinde hem de okul kütüphanelerinde rahatlıkla icra edebileceği freelance işler koşuyor.

Öğrenci olarak Freelance Çalışma

Öğrenci olarak freelance çalışmanın nimetleri saymakla bitmez. İlk olarak kendi patronunuz sizsiniz, ister sabah ki derse gidip akşam işlerinizi teslim edersiniz ister öğlen ders arasında bitmesi gereken işlere bir göz atarsınız tamamen size kalmış. Mevcut yeteneklerinizi çok rahat bir şekilde geliştirerek deneyim ve biraz da okul harçlığı kazanabilirsiniz. Bir iş yerine gitmenin zahmetine ve zaman kaybına uğramadan hem derslerinize zaman ayırarak hem de işlerinize hakim olabilirsiniz.

Öğrencilere Okurken Para Kazanma İmkanı Sunan Freelance İşler

freelance işler
freelance işler

Öğrencilere okurken çalışma imkanı sunan freelance işler saymakla bitmez. Burada en önemlisi verilen sürede tamamlayabileceğiniz kadar iş almak, kendi öz disiplininizi sağlamak ve yeteneklerinize uygun iş kolunu seçmek.

1- Online editörlük yapmak

Eğer Türkçe dil bilginize güveniyorsanız ve kitap okumayı seviyorsanız bu iş tam size göre. Ülkemizde oldukça fazla yayın evi ve oldukça fazla kitap yazmaya hevesli insan var ama tabi ki de bu kitaplar basılmadan önce bir editörün elinden geçmeli.

2- Web Tasarımı yapmak

Eğer web tasarımı yapmak gibi özel yetenekleriniz varsa freelance işler aramak sizin için çocuk oyuncağı. Freelance iş dünyası ayaklarınızın altında demektir. Günümüzde dijital çağa ayak uydurmak isteyen tüm marka sahipleri bir internet sitesi kurmak peşinde.

3- Makale yazmak

Eğer yaratıcılığınıza güveniyorsanız makale yazma işi tam size göre. Tıpkı editörlük gibi bu işte de Türkçe yazım kurallarını bildiğiniz sürece para kazanırken önünüzde duracak kimse yok.

4- Çeviri yapmak

Globalleşen ülkemizde çevirmenlik artık olmazsa olmaz mesleklerden. Ticaretten, turistik gezi yapmak isteyene kadar herkesin bir çevirmene ihtiyacı oluyor ki bu da çevirmen bürolarında yoğunluk ve tıkanmaya sebep oluyor. Eğer yabancı dil bilginiz yeterli ise sizde farklı çevirmenlik bürolarından işler alarak çeviriler yapabilirsiniz.

5- Grafik Tasarım

Photoshop, Illustrator gibi programlara hakimseniz evden şirketlerin grafik işlerini hallederek geçiminizi sağlamak oldukça mümkün. Bunun dışında kurumsal şirketlerin kimliği olan kartvizitleri tasarlayarak para kazanmanız oldukça mümkün.

Gördüğünüz gibi bunlar ve bunlara alternatif birçok freelance iş bulmak mümkün. Yapmanız gereken ufak bir araştırma ve iş disiplini sağlamak.

freelance işler - freelance iş ilanları
freelance işler

Pirilancer.com Freelancer Sitesine Katılın Para Kazanmaya Başlayın

Pirilancer sitemiz üzerinde yayınladığımız kategoriler freelance mesleklerdir. Yüzlerce kategoride binlerce freelance işler bulabilir ve sizde hizmet ilanı yayınlayabilirsiniz.

Örnek olarak;

SEM SEO Seo Paketi Backlink Tanıtım Yazısı Yerel SEO Google Yorum Hizmeti E-mail-Pazarlama Youtube Facebook Instagram Twitter Tiktok SoundCloud Organik Hit

Grafik Tasarım 3D Tasarımlar Ambalaj Tasarımı Broşür Katalog Tasarım Davetiye Tasarımı Fotoğraf Düzenleme Diğer Tasarımlar İllustrasyon Karakalem Karikatür Kurumsal Kimlik Logo Tasarımı Reklam Banner Tasarımı Ssoyal Tasarımlar Sunum & Infografik UI/UX Tasarımı

Reklamcılık Adwords Adsense SEO Youtube İnfluencer Marketing Mobil Reklamcılık Reklam Yönetimi Sosyal Medya

Video Animasyon 3D & Animasyon Kurgu & Post Prodüksiyon İntrolar Özel Gün Videolar Tanıtım Videoları Video Prodüksiyon Video Reklamlar

Çeviri Metin Düzenleme Metin Yazarlığı Website İçeriği Senaryo & Metin Yorum & İnceleme Basın Bülteni CV Deşifre Diğer Yazı & Çeviri

WordPress Data Analizi & Raporlama E-Ticaret Domain Hosting Hizmetleri Masaüstü Uygulamalar Mobil Uygulama Server & Websitesi Kurulumu Son Kullanıcı Testleri Soru Cevap & Dersler Teknolojik Destek Web Sitesi Hazırlama & CMS Web Yazılım Diğer Yazılım Teknoloji

Müzik Beste Şarkı Yazarlığı Dublaj Jingle Reklam Müziği Mix & Mastering Seslendirme

İş Yönetim Copy Paste Danışmanlık Hizmetleri Marka Bilinirlik Pazar Araştırmaları Sanal Asistanlık Ürün Veri Girişi

freelance işler
freelance işler

Freelance işler ve Freelance iş ilanları ile ilgili Başlıklar

Freelance Çalışmak Nedir?

Freelance çalışmak ve freelancer çalışmanın kolaylıklarını kısaca bir blog yazımızda değindik. Freelancer olarak freelance dünyasına katılmanın getirdiği ortamın ve gösterilen aksiyonu belirten kelimeinin kısaca adıdır.

Freelance Çalışmak Nedir?

Freelance Çalışmak Güzel Ama İş Nasıl Bulacağım?

Freelance çalışmak, artık günümüzün bir çalışma stili haline gelmişken, freelancerlar Türkiyede serbest iş bulma sitelerinden iş bulmaya, kazancını katlamaya özen gösteriyorlar artık. Freelancer tr en iyi freelance sitelerinden ve yabancı siteleri sizler için derledik.

Serbest iş bulma siteleri

Bu sitelerin en başında, Türkiye’de hiç kuşkusuz Pirilancer.com gelmektedir. Ayrıca dünyadaki temsilcilerini de sizler için derledik.

 • Pirilancer.com
 • Fiverr
 • Upwork
 • Toptal
 • Simply Hired
 • PeoplePerHour
 • Aquent
 • Crowded
 • The Creative Group
 • Skyword
 • Freelancer
 • Hireable
 • FlexJobs
 • TaskRabbit

Freelance Çalışmak Güzel Ama İş Nasıl Bulacağım?

İnternette Freelance Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Siz değerli okurlarımıza internette freelance yapılabilecek işler konusunda bir blog yazısı hazırladık. Freelancer olarak sizlerde internetten freelance hizmetlerinizden para kazanabilirsiniz. Freelance para kazanma yollarını sizler için derledik.

İnternette Freelance Yapılabilecek İşler Nelerdir?

5 Aşamada Nasıl Başarılı Bir Freelancer Olunur?

Freelance işler onlarca insanın para kazandığı yollardan biridir ve türkiyede freelancer olmak ve freelance işlerin son yıllarda bilinirliği gittikçe artmıştır. Freelancer olmak özellikle öğrencilere, ev hanımlarına hitap eden bir alan gibi görünse de profesyonel iş yaşamında olanlar da vaktini verimli kullanarak freelancer olabilir ve bu alanda güzel paralar kazanabilir.

5 Aşamada Nasıl Başarılı Bir Freelancer Olunur?

Freelancer Olmak – Para Kazanan Bir Freelancer Nasıl Olunur?

Freelance kelimesi ”serbest çalışan” anlamına gelmektedir.Sizler için freelancer olmak sorusunun yanıtını kısaca blog yazımızda anlatacağız.

Freelancer Olmak – Para Kazanan Bir Freelancer Nasıl Olunur?

Freelance Nedir? Nasıl Freelancer Olunur?

Freelance Nedir? Nasıl Freelancer Olunur?

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .