OdeaWeb İnceleme (2022)⭐Yorumları Şikayetleri⭐

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
OdeaWeb İnceleme (2022)⭐Yorumları Şikayetleri⭐

OdeaWeb Hosting 2022 yılı güncel inceleme yazısını sizler için hazırladık. OdeaWeb Firma Yorumları Şikayetleri Fiyatları indirim kuponları OdeaWeb Hosting artıları ve eksileri, hız testi ve 2022 kullanıcı derecelendirmesiyle OdeaWeb incelemesi ile sizlere aktaracağız

OdeaWeb Teknolojileri, BT hizmetleri sunan bir Türk şirketidir. Bu hizmetler arasında alan kaydı, SSL sertifikaları, paylaşılan barındırma, VPS barındırma, VDS barındırma, özel barındırma ve bayi barındırma bulunmaktadır. Türkiye, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta veri merkezleri bulunmaktadır. İnternet sitesi Türkçedir.

İçindekiler

⭐OdeaWeb İncelemesi

Web Hosting Reseller Hosting SSD Vds Vps-Server OdeaWeb
Web Hosting Reseller Hosting SSD Vds Vps-Server OdeaWeb

Odea Web Web Hosting ve Website Reseller Hosting Hizmetleri!

Linux’tan Windows’a, WordPress’e ve E-ticaret barındırmaya kadar, Odea Web’in paylaşılan planları iyi özelliklerle birlikte gelir. Sunucuları, veri depolama için SSD sürücüleri kullanır.

Kullanıcılara yalnızca on beş paylaşılan plan arasından seçim yapma seçeneği sunmakla kalmaz, aynı zamanda iki veri merkezinden birini seçme seçeneği de sunar. İndirimlerle birlikte iyi fiyatlar sunar.

⭐OdeaWeb web sitesi

Resmi internet adresi aşagıdaki gibidir.

https://www.odeaweb.com

⭐OdeaWeb Artıları

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek mevcut
 • LiteSpeed ​​web sunucusu ve LSCache aracı
 • cPanel ve Plesk kontrol panelleri mevcuttur
 • Uygun fiyatlı barındırma planları sunar

⭐OdeaWeb Eksileri

 • Geri ödeme politikası olmadan abonelik süreleri uzundur
 • Ücretsiz alan adı kaydı yok

⭐OdeaWeb Hosting Özellikleri

Odea Web’in paylaşılan planları Linux, Windows, WordPress ve E-ticaret barındırma olarak gruplandırılmıştır. Bu planlar şunları sunar:

 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • % 99 kesintisiz uptime garantisi
 • Haftalık otomatik yedeklemeler
 • 500 MB’den başlar sınırsız disk alanına kadar,
 • 10 GB’tan sınırsız bant genişliğine kadar hizmet vermektedir.

Linux, WordPress ve E-ticaret planları Linux işletim sisteminde barındırılır. Bu planlar genellikle PHP ve MySQL ile uyumlu web siteleri için uygundur. Üç grup arasındaki fark, her biri üzerinde çalışmasına izin verilen CMS’nin türüdür.

⭐OdeaWeb Kullanım Kolaylığı

Linux planları CMS’nin otomatik kurulumunu desteklemese de, WordPress planları özellikle WordPress CMS’yi destekler ve E-ticaret planları Opencart, Prestashop, Magento ve WooCommerce gibi uygulamaları yüklemenizi sağlar.

Bu üç grup paylaşılan plan, sitenizi hızlandıran ve her sayfanın yüklenmesi için gereken süreyi önemli ölçüde azaltan LiteSpeed ​​web sunucusu ve LSCache aracı ile birlikte gelir. LiteSpeed ​​teknolojisi ayrıca PHP tabanlı önbellekleme araçlarından daha verimlidir.

Odea Web’in Windows planları ise Microsoft uygulamalarını çalıştırmak isteyen web sitesi sahipleri için özel olarak tasarlandı. ASP.NET ve MSSQL veritabanını destekler. Ayrıca, hesabınızın idari yönünü kolaylıkla idare etmenizi sağlamak için Plesk kontrol paneline sahiptir.

Tüm planlar, verileriniz için daha iyi bir depolama platformu sağlayan katı hal diskinde (SSD) barındırılır.

Odea Web’in paylaşılan planları Türkiye ve Almanya veri merkezlerinde barındırılıyor. Web sitenizin nerede barındırılmasını istediğinizi seçebileceksiniz. Diğer veri merkezleri, VPS, VDS ve özel sunucularını barındırır.

⭐OdeaWeb Fiyatlandırma

Fiyatlandırma açısından Odea Web, özellikle küçük planlarda rekabetçi fiyatları ile iyi bir performans sergiliyor. Windows planları diğerlerinden biraz daha pahalıdır ve bu, piyasada normal bir durumdur.

Yıllık, iki yıllık ve üç yıllık seçenekleri içeren faturalama döngülerinden herhangi birine abone olduğunuzda% 50’ye varan bir indirim sunar. Ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ve banka havalesi bulunur.

⭐OdeaWeb Destek

Telefon, e-posta, canlı sohbet, WhatsApp, Skype ve web sitesindeki bir iletişim formu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

⭐OdeaWeb Altyapı Genel Özellikleri

Odeaweb altyapı
Altyapı

⭐7/24 Teknik Destek

İhtiyaç anında destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

⭐Spam ve Virüs Koruması

Tüm hizmetlerimizde ücretsiz Spam ve Antivirüs koruması anlık aktiftir.

⭐Mobil Uyumlu Panel

Hosting yönetim panelinize her cihazınızdan kolayca erişim sağlayın.

⭐Ücretsiz SSL Sertifikası

Web siteniz’ de SSL sertifikasını aktif edin Google’ de üst sıralara çıkın.

⭐Ücretsiz Taşıma

Aynı panellerden taşımaları veri boyutu ne olursa olsun ücretsiz yapıyoruz.

⭐Ücretsiz Yedekleme

Haftalık olarak ücretsiz yedekleme hizmeti ile veri kaybı yaşamayın.

⭐OdeaWeb Altyapı Özellikleri

• Uptime oranı yüksektir.
• Dışarıdan gelebilecek olan saldırılara karşı koruma kalkanı sağlar.
• PHP desteği sunar.
• Yüksek performansla çalışan bir Türk web hosting sistemidir.
• Daha az maliyet ile daha fazla işlem yapabilmenizi sağlar.
• Webmasterlar için birinden farklı araçlar sunar.
• Mail kullanım ve yönetim sistemi son derece basittir. Rahatlıkla öğrenilir ve kullanılır.
• Uygulamalarını profesyonel destek almadan da kullanabilirsiniz.
• Hızlı ve etkin bir kullanımı vardır.
• Kullanıcılarının memnuniyetini kazanır.
• WordPress gibi uygulamaları rahatlıkla yürütebilirsiniz.
• Kaliteli web hosting hizmetinin anında teslimatını gerçekleştiririz.
• Bizden aldığınız Linux Hosting hizmetinde 7 gün 24 saat teknik destek alabilirsiniz.
• Sabit fiyat garantisi vardır. Herhangi bir paketi seçtikten sonra ilerleyen günlerde fiyat sürprizleri ile karşılaşmazsınız.

⭐OdeaWeb Hakkında

Odeaweb Hosting
Hosting

OdeaWeb Şirket Profili

Firmamız kurumsal yapısının yanı sıra etkili ve hızlı çözüm üretebilen bir ekiple zaman kaybını minimum düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel kadromuz sürekli olarak çözüm üretmek ve destek sağlamakla görevlendirilmiş bu konuda inisiyatif alabilecek yetkiye ve bilgiye sahiptir.

AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Müşterilerimize karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak kalacağız. En büyük reklamın mutlu müşteri olduğunu çok iyi biliyoruz ve ekip olarak 7/24 aktif sürekli iş takibi yapan profesyonellerimiz ile zaman kaybınızı asgari düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

OdeaWeb Vizyonu

OdeaWeb Şirket Vizyonu olarak sizlere kısaca bahsetmek gerekirse; Fayda oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

OdeaWeb Misyonu

OdeaWeb Şirket Misyonu olarak sizlere kısaca bahsetmek gerekirse, uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip yapısındayız. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

OdeaWeb Şirket Hedefleri

OdeaWeb Şirket Hedefleri olarak sizlere kısaca bahsetmek gerekirse, sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üretebilen müşterilerine fayda sağlayan insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz.

OdeaWeb Markası

Markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi olarak ayrı bir yerde tutarak. Farkımızı ve kaliteli hizmetimizi her zaman uygun fiyat politikasıyla sunarak hedefimizi çok kısa zamanda daha da büyütebileceğimizi biliyoruz.

OdeaWeb Teknolojik Altyapısı

OdeaWeb Bilişim Teknolojileri San.ve Tic Ltd Şti olarak tüm paylaşımlı web sunucularını Türkiye ve Almanya bulunan veri merkezlerinde, kendi network altyapısı (sadece Türkiye) üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde internet erişimine sunmaktadır. Kurumsal ölçekli donanımlarımız sayesinde en az downtime garantisi veriyoruz. Web sitelerinizden en iyi performansı elde edebilmeniz için altyapımızı özenle hazırladık. Yedekli hattımız sayesinde de web sitelerinizi mümkün olabilecek en yüksek hızlarda servis ediyoruz.

Odeaweb Bilişim Teknolojileri en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

OdeaWeb Kurumsal ve Güvenli Sunucular

OdeaWeb Bilişim Teknolojileri San.ve Tic Ltd Şti olarak , sunmuş olduğu tüm hizmetlerde yüksek performans ve güvenliği ön planda tutar. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek teknik ekipmanlarını ileriye dönük olarak her zaman planlar ve uygular.

OdeaWeb Kesintisiz İnternet Erişimi

Web site ve uygulamalarınızın barındırıldığı sunucularımız Türk Telekom omurgasına yurtiçinden direkt olarak bağlıdır. Sahip olduğumuz yedekli Turkcell bağlantısı sayesinde Turk Telekom tarafında oluşabilecek hat problemlerinde herhangi bir kesinti yaşamadan direkt olarak yedek hattımız devreye girmektedir.

Güvenli, kesintisiz ve hızlı internet bağlantımız sayesinde siteleriniz yurt içinden ve yurt dışından mümkün olabilecek en hızlı şekilde yayınlanır.

OdeaWeb 7/24 İzleme ve Destek

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için destek ekiplerimiz vardiyeli olarak görev yapmaktadır.

Tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimiz e-posta ve destek sistemi kapsamındadır. Kurumsal paket sahibi müşterilerimiz sürekli telefon desteği alabilmektedirler. Profesyonel destek hizmetimiz sayesinde bireysel hosting çözümlerimizde destek bildirimi talepleriniz ortalama 45 dakika içerisinde cevaplanmaktadır. Kurumsal hosting çözümlerimizde ise sürekli telefon desteği ile anında destek hizmeti sunulmaktadır.

İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

OdeaWeb %99 Network Uptime Garantisi

%99 Network Uptime Garantisi konusunda; Firmamız tüm paylaşımlı web sunucularını İzmir, İstanbul ve Denizli’de yer alan veri merkezlerinde, kendi network altyapısı ile birlikte hızlı ve güvenli bir şekilde internet erişimine sunmaktadır. 2x10Gbit Türk Telekom ve 2x10Gbit Turkcell Superonline internet erişimleri veri merkezlerine farklı noktalardan (santrallerden) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır. VPS ve Dedicated sunucularımız ABD Dallas’da bulunan veri merkezinde barındırılmaktadır. İki birbirinden bağımsız istasyon tarafından beslenen sunucu altyapımız 17’den fazla yedekli fiber-optik servis sağlayıcıya bağlı olarak servis vermektedir.

Web site ve uygulamalarınızı Türkiye ve Almanyada bulunan HP ve SuperMicro Blade marka rack tipi storage sunucular üzerinde barındırmaktayız. Sunucularımız, veri merkezin’de yerden yükseltilmiş kabinler içerisinde, maksimum soğutma sağlanacak şekilde konumlandırılmış bulunmaktadırlar. Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile web ve mobil yayınlar ile interaktif projelerimizin tümü 1Gbit portlar ile internete sunulmaktadır. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 10Gbit / saniye’dir.

⭐OdeaWeb Hosting Ticari Faliyet Bilgileri

⭐Ticari Firma Ünvanı

ODEAWEB BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

⭐Adres Bilgisi

İncilipınar Mah. 36006 Nolu Cad Kepkep Plaza No:20 Kapı: 34/502

Şehitkamil – GAZİANTEP

⭐Telefon Numaraları

Tel: +90 850 303 3132

⭐Kayıtlı Vergi Dairesi ve Numarası

Gazikent Vergi Dairesi – 6340874259

Dedicated Server Ortak Özellikleri

Dedicated Server
Dedicated Server

Kesintisiz Erişim

Tüm Sunucularda 1000 Mbit/s Port.

⭐Seçilebilir İşletim Sistemi

Tüm İşletim Sistemleri Yüklenebilir.

⭐7/24 IP-KVM Hizmeti

Uzaktan Kolay Sunucu Yönetimi.

⭐Yedekleme Hizmeti

İsteklerinize Göre Ek FTP Yedek Alanı.

⭐DDos Koruması

İsteklerinize Göre Koruma Hizmeti.

⭐7/24 Destek

Hizmetiniz İçin Anında Destek Alın.

⭐Çalışan Kriterleri

 • Yerel ve Uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
 • Rekabet Politikaları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olarak, farklılık yaratmayı amaçlayan,
 • İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
 • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
 • Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan kişilerin insan kaynakları tarafından değerlendirme süresine alınır.

⭐İade Şartları

⭐İade Şartları

Web sitesimiz üzerinden satın alınan ürün, hizmet veya servislerin ücret iade şartları aşağıdaki gibidir.

• Hizmet kullanımına başlanmamış olması.
• İadesi talep edilen ürünün bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikle yeniden satılabilir olması.
• İade talebinin satın almayı takip eden 14 takvim günü içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından firmamıza yazılı (kağıda veya digital) olarak bildirilmiş olması.
• Son 1 (bir) yıl içerisinde aynı ürün ve/veya ürün grubuna mensup diğer ürünler için ürünün nihai sahibinin daha önceden olumlu sonuçlanmış bir iade talebinin olmaması.

⭐İadesi Talep Edilemeyecek Ürün ve Hizmetler

Hizmet kullanımına başlanması** yada iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

• Alan adları (tescil, transfer, yenileme) *
• SSL güvenlik sertifikaları ve IP adresleri
• Hazır web sitesi araçları (paketleri)
• Ürün, hizmet ve servislere ait lisans veya aktivasyon bedelleri,
• Müşterinin kendisinin yapmış olduğu kredi bakiye eklemeleri,
• Müşteriden onay alınarak gerçekleştirilen kredi bakiye eklemeleri,
• Her türden danışmanlık ve aracılık hizmetleri,
• Her türden teknik destek ve kurulum hizmetleri,
• Hizmet sözleşmesi ihlali ile askıya alınmış veya durdurulmuş hizmet veya servisler,
• Her türden üçüncü taraf tedariki ile edinilmiş ürünler,
• Her türden kampanya ve promosyon ile sunulan ürünler,
• Her türden ücretsiz ürün, hizmet ve/veya servisler.

* Hatalı WHOIS sorgulama ve girişlerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Lütfen tescil etmek istediğiniz alan adı üzerinde harf hatası yapmadığınıza veya alan adı üzerinde başka bir engel yada problem bulunmadığına emin olunuz.

** Hizmet kullanımı sipariş verildiği ve ödeme alındığı andan itibaren başlamış sayılmaktadır.

⭐OdeaWeb Hosting Nasıl? Yorumları Şikayetleri

Odeaweb logo
Logo

Web hosting ve alan adı kayıt hizmetleri alanında kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firma, elişmiş donanım altyapısı ve uzman kadrosu ile binlerce müşterisine, onbinlerce hosting alanadı vb hizmet alanları ile profesyonel çözümler sunar. Firmada barındırılan hizmetiniz ile ilgili sorun yaşayan müşterilere (genelde müşterilerden kaynaklanmaktadır) destek ekibi, 7 gün 27 saat güleryüzle hizmet vermektedir.  Türk Hosting sektöründe nadide firmalardan biridir.

⭐Odeaweb İndirimleri & Kupon Kodları

Hosting Domain için İndirim kodları, kuponları ve kampanyaları ve İndirimleri & Kupon Kodları sizler için sürekli güncelleyerek bilgilendireceğiz.

⭐Satış Ortaklığı Sistemi

Satış Ortaklığı Sistemi – Sürekli Komisyon Kazanabilirsiniz.

odeaweb satış ortaklığı
Satış ortaklığı

⭐Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

⭐OdeaWeb Firması kime ait?

Odeaweb Bilişim Teknolojileri firmasına aittir.

⭐OdeaWeb hosting fiyatları

Hosting fiyatları konusunda da kampanyalı uygun fiyatlarla piyasa fiyatlarının altında hosting sunucu reseller vds vps gibi hizmet satışı gerçekleştirmektedir.

⭐OdeaWeb domain fiyatları

Domain fiyatları konusundada kampanyalı uygun fiyatlarla piyasa fiyatlarının altında domain satışı gerçekleştirmektedir.

⭐OdeaWeb firması veri merkezi nerede?

Veri merkezi izmirdedir.

⭐OdeaWeb firma merkezi nerede?

Firma merkezi, Şehitkamil – GAZİANTEP ilindedir.

⭐OdeaWeb adresi neresi?

İncilipınar Mah. 36006 Nolu Cad Kepkep Plaza No:20 Kapı: 34/502

⭐OdeaWeb ne zaman kuruldu?

2013 yılında kurulmuştur.

⭐OdeaWeb firması Türk mü? Yabancı mı?

tamamen yerli sermaye ile kurulmuş, Türkiyede faaliyet gösteren Türk Yerli Sermayesine yatırım yapan, yerli hosting firmasıdır.

⭐OdeaWeb ödeme yöntemleri neler?

Firma tüm banka altyapılarını desteklemekte, banka kartı, havale ve kredi kartı ile online ödeme almaktadır.

Ödemelerinizi Banka Havalesi, Paypal, Kredi Kartı veya Mobil Ödeme aracılığıyla yapabilirsiniz.

⭐OdeaWeb güvenilir mi?

Binlerce müşteri portföyüne, onbinlerce satın alınan hizmete ev sahipliği yapan firma, kurumsal firma imajını zedelememiş, aksine altyapısal faaliyetlerini genişletirken maddi olarakta sürekli yatırım yapılan bir firma olarak devam etmektedir. Tamamen güvene dayanan bir firmadır.

⭐OdeaWeb destek ekibi iyi mi?

Firmanın destek ekibi, zor ve kullanıcı hatasından bile olsa kaynaklanan sorunlara anında çözümler üreterek “yardımsever ve hızlı firma” imajıyla hizmet vermektedir.Hızlı ve yardımsever hosting firması arıyorsanız o işte bu firma 🙂

⭐OdeaWeb vps fiyatları

Firma, “VPS Sunucu ile İhtiyacınız Kadar Kaynak Kullanın” şeklinde alternatif çözümler sunmaktadır.

Linux VPS Sunucumuz ile, tamamen izole olabilirsiniz. Kök erişimli olarak, istediğiniz herhangi bir uygulamayı yükleyebilirsiniz. Linux VPS ayrıca size garantili kaynaklar sunar; ne olursa olsun, CPU, RAM, HDD ve VPS paketinize ayrılan bant genişliği daima uygulamalarınız için kullanılabilir olacaktır. Ek ücret ödemeden size özel sunucu’nun tüm özelliklerini ve işlevlerini sunar.

Odeaweb Linux VPS Sanal Sunucu
Linux VPS Sanal Sunucu

⭐OdeaWeb vds fiyatları

Firma, vds fiyatları bakımından çoğu hosting sağlayıcısına göre uygun fiyatlı performanslı vds hizmeti sunmaktadır.

Web sitelerinin bazen tek bir sunucu üzerinden yürütülmesi mümkün olmaz. Özellikle ziyaretçisi çok olan, yoğun web sitelerinde bu durumla karşılaşılır. VDS ile bu sorunun önüne geçilebilir. Çünkü bu sistemde, tek bir sunucudan küçük sanal sunuculara bölünme vardır.

Odeaweb VDS Sanal Sunucu
VDS Sanal Sunucu

⭐OdeaWeb sunucu fiyatları

Firma sunucu fiyatlandırması bakımından uygun fiyatlı, fiyat performans bakımından etkili çözümler ve altyapı sunmaktadır. Firmanın fiyatlandırması aşağıdaki gibidir.

OdeaWeb dedicated server
dedicated server
Odeaweb Almanya Kiralık Sunucu
Almanya Kiralık Sunucu

⭐OdeaWeb şikayetleri

Fİrma, kullanıcı deneyimi raporuna göre, %95 oranında kullanıcılardan olumlu pozitif yorumlar ve dönüşler almaktadır. Bu oran, bir hosting firmasının zaferinin ilanıdır.

⭐OdeaWeb kullanıcı yorumları

Firma, kullanıcı deneyimi ve hızlı ve yardımsever destek ekibi sayesinde ortalama %95 civarında pozitif ve olumlu kullanıcı portföyüne sahiptir.

⭐OdeaWeb büyük bir firma mı?

Türk Hosting Sektöründe, lider internet bilişim hizmetleri firmalarından biridir. Binlerce müşterisi, onbinlerce sundugu domain hosting vs gibi hizmetlerle sektörün lider firmalarından biridir.

⭐OdeaWeb sunucu fiyatları nedir?

Odeaweb Almanya Kiralık Sunucu
Almanya Kiralık Sunucu
OdeaWeb dedicated server
dedicated server

Uptime Garantisi Tüm Fiziksel Sunucu Paketlerimizde Kesintisiz Olarak %99.9 Uptime garantisi vermektedir.  Garantili Donanım Fiziksel Sunucularda Olası Durumlarda Donanım Değişimi Ücretsiz Garantili Olarak Yapılmaktadır. Ücretsiz Taşıma Başka Bir Firmada Bulunan Aynı Panele Sahip Sunucuzda ki Verileri Ücretsiz Olarak Transfer Etmektedir.

⭐Odea Webten domain alınır mı?

Firmasının kurumsal yapısı, güçlü altyapısı ve güleryüzlü destek ekibi sayesinde her türlü alım satım işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bazı firmalarda domain sorgulama ekranında log tutulduğu halde

Domain sorgulama ekranı log tutmaz. Bu sayede istediğiniz domainin çalınma olasılığı yoktur 🙂

⭐Odea Webten host alınır mı?

Gerek altyapısı gerek güleryüzlü destek ekibi ile sektörün en iyi firmalarından biridir. Bu yüzden sunucu altyapısına güçlü bir yatırım yapmıştır. OdeaWeb’li olmak ve kişisel veya kurumsal hosting, domain sunucu hizmetlerinden memnun kalacağınız bir tercih olacaktır.

⭐Odea Web telefon numarası

0 850 303 3132

⭐Odea Web mail adresi

info@odeaweb.com

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .