Instagram Video İndirme

 1. Anasayfa
 2. İpucu
 3. Makale detayı
Instagram Video İndirme

2022 Yılı Instagram video indirmenin 5 kolay yolunu sizlere kısaca anlatmak için bu yazımızda anlatacağız. instagram video indirmek isteyen herkes instagram hesabını tehlikeye atmadan video indirmenin bir yolunu bulmak için güvenilir siteler, programlar veya android ios uygulamalar arayışında oluyorlar. Instagram foto ve videoları indirmek artık çok kolay bu blog yazımız sizler için 🙂 Video indirme siteleri ve video download uygulamaları sizlerle..

Not: Hemen Aşağıda Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görmestory indirme, Video indirme, Müzik indirme vs yüzlerce özellik)

Tıklayınız👉👉👉Sosyal Araçlar   İnstagram Araçları

⭐İnstagram Video İndir

Bu,2022 Instagram‘dan indirme işleminde kullanmak için basit birkaç yöntem ve bir kaç araç kullanım kolaylığını anlattık. Instagram video indir ve Instagram foto indirmek istiyorsanız PC veya mobil cihazınızdaki Instagram video indirme işlemini HD kalitede sizlerde hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz, bedava, reklamsız IG ve reels video indirme sitesi uygulaması araçları sizlerle.

2022 yılında Instagram video indirmek istiyorsanız Online, Hızlı, Programsız instagram’dan video indirmek için programa ihtiyacınız yok. Dilediğiniz instagram video ve fotoğrafını indirici ve yöntemleri sizlerle..

💡Site Adresi: https://www.w3toys.com 💡

⭐İnstagram Video İndirme Yolları

Instagram’da bir videoyu gerçekten beğendiğiniz ve videoyu koleksiyonunuza kaydetmek istediğiniz zamanlar vardır, ancak bunu yapacak bir mekanizma yoktur. Bununla birlikte, Instagram videolarını indirmenin belirli yolları vardır , ancak bunun için biraz uğraşmanız gerekebilir.

Bu eğitimde, Instagram videolarını PC, Android ve iOS cihazlarınıza indirmek için size birden fazla yöntem göstereceğim .

Uyarı: Instagram videolarını kendi videolarınız gibi değiştirmek veya paylaşmak için indirmek yasa dışıdır. Videoları yalnızca kişisel kullanım için indirebilirsiniz. Telif haklarını ihlal ederseniz, size karşı yapılan hiçbir işlemden sorumlu olmayacağız.

Kullanıcıların en büyük arzusunu – Instagram fotoğraflarını ve videolarını pratik bir şekilde indirmek için sihirli formülü keşfetene kadar çok fazla araştırma yapıldı.

⭐Instagram Video ve Fotoğrafları HD Kalitesinde İndirin

Site Adresi: https://www.w3toys.com

Instagram videolarını, fotoğraflarını yüksek çözünürlüklü formatta indirmek ister misiniz? W3toys Downloader ile en kaliteli Instagram videoları ve resimleri indirin.

⭐Instagram Fotoğraf ve Video Online Nasıl İndirilir?

Instagram fotoğraf ve videolarını pc, bilgisayar, mac, telefon, iPhone veya Android gibi tüm cihazlarınıza indirin.

Instagram fotoğrafları veya videoları indirmek için Instagram URL’sini (Resim veya Video) yukarıdaki ‘Metin Kutusu’na yapıştırın ve Anında indirme için İndir Düğmesine tıklayın.

Resimlerin ve videoların indirme bağlantısı aynı sayfada görüntülenecektir.

Fotoğrafı veya Videoları kaydetmek için “İndir” e tıklayın.

Instagram fotoğraflarını ve videolarını buradan w3toys üzerinden indirmenin ne kadar kolay olduğunu görün. Aşağıdaki adımları takip et.

⭐Video indirme Adımları

1. instagram.com’a gidin, kaydetmek istediğiniz Instagram resmi veya videoyu bulun.

2. Şimdi Instagram fotoğrafının veya videonun URL’sini kopyalayın.

3. Instagram kopyalanan URL’yi w3toys metin kutusuna yapıştırın ve “İndir” düğmesine tıklayın.

4. Resim veya Videoyu İndirin

Hazır! Fotoğrafınız / videonuz indirilmeye hazır olacak.

Her gün Instagram’da milyonlarca fotoğraf yayınlanıyor. Bu, onu gezegendeki en popüler fotoğraf uygulaması yapar. Düzenli olarak saklamanız gereken resimler bulursunuz. Elbette telefonunuzla baskı ekranı seçeneği ile uygulamadaki fotoğrafları kaydedebilirsiniz. Ancak sonunda görüntüyü akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmek de isteyebilirsiniz. Tercihen yüksek çözünürlükte. Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini HD Kalitesinde indirmek için aşağıdaki adımları deneyin.

⭐Instagram’dan fotoğraf / video indirmek yasa dışı mı?

Evet, Instagram fotoğraflarını veya videolarını ticari amaçla kullanmadığınız sürece indirmek için sorun değil, orijinal sahibinden uygun izin almanız gerekir. Bir fotoğrafı indirip indiremeyeceğinizden şüphe ediyorsanız, video her zaman hak sahibinden izin ister.

⭐Instagram’dan nasıl fotoğraf indirebilirim?

Çevrimiçi hizmet  w3toys  , Instagram resimlerini indirmek için internetteki en basit, güvenilir ve güvenli araçlardan biridir. Insta’ya gidin ve indirmek istediğiniz görseli bulun. İstediğiniz gönderinin URL’sini uygun kutuya kopyalayıp yapıştırarak, fotoğrafı bir düğmeye basarak indirebilirsiniz.

⭐Instagram Videoları, IGTV Videoları indirme programları

Instagram’dan video indirmek istiyorsanız sadece w3toys kullanın . dinsta gibi basit bir araç. İndirmek istediğiniz Instagram’da sadece video bulun. insta video URL’sini kopyalayın ve kutuya yapıştırın

⭐Instagram hikayelerini, Öne Çıkanları ve Çoklu Yayın Gönderisini İndirin

Instagram kısa süre önce YouTube gibi IGTV videoları ve hikayeler ve Öne Çıkanlar gibi harika Snapchat özelliğini tanıttı . W3toys çevrimiçi aracıyla Görüntüler ve videoların kombinasyonunu içeren birden fazla beslemeyi indirebilirsiniz . bu araçla IGTV videolarını, Instagram hikayelerini ve önemli anları da indirebilirsiniz.

⭐Herhangi Bir Kullanıcıdan Fotoğraf ve Video İndirebilir miyim?

Instagram’ın iki tür hesabı vardır: Genel ve Özel. Herkese açık hesaplar, herkesin yayınlarını görebileceği hesaplardır. Özel hesaplar biraz farklıdır çünkü yalnızca onları takip edenlerin gönderilerini görebilirler. Bu durumda, w3toys, tüm genel kullanıcılardan herhangi bir fotoğrafı ve herhangi bir videoyu indirebilir. Ancak Instagram, Özel kullanıcılara erişmemize izin vermiyor.

⭐İstediğim kadar Fotoğraf ve Video indirebilir miyim?

Evet, dilerseniz sayısız Instagram kullanıcısının fotoğraf ve videolarını indirerek günün 24 saatini w3toys üzerinde geçirebilirsiniz. Bir sınırımız yok. Burada w3toys’ta, hepsi sınırsız.

⭐instagram nedir?

Instagram, Ekim 2010’da Kevin Systrom (girişimci ve yazılım mühendisi) ve Mike Krieger (Brezilyalı yazılım mühendisi ve girişimci) tarafından oluşturulan fotoğrafları ve videoları paylaşmak için bir sosyal ağdır. Bir sosyal ağdan daha fazlası olan Instagram, fotoğrafları, videoları ve mesajları yakalamanın, düzenlemenin ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanın basit, eğlenceli ve yaratıcı bir yoludur.

Şu anda Instagram, dünyanın en büyük sosyal ağları sıralamasında 2. sırada yer alıyor ve son yıllarda en yüksek büyüme oranına sahip olanı.

Başlangıçta Instagram, yalnızca düşük çözünürlüklü, kare biçimli fotoğrafların yayınlanmasına izin verdi. Bununla birlikte, kısa sürede sosyal ağın büyük büyümesi fark edildi ve ardından yaratıcıları fotoğraflar için diğer oranları da kapsamaya karar verdi.

O andan itibaren Instagram yenilik yapmayı bırakmadı ve Haziran 2013’te video gönderme seçeneği başlatıldı. O ilk anda 640×640 ve 15 saniye çözünürlükte video gönderilmesine izin verildi. Birkaç ay sonra, Temmuz 2015’te Instagram, videoları 1080p çözünürlükte ve maksimum 60 saniye süreyle yayınladı.

Fotoğraf ve video gönderilerinin oluşturulmasına izin vermenin yanı sıra Instagram, Ağustos 2016’da uygulamanın en yaygın kullanılan özelliklerinden biri olan “Instagram hikayeleri” fotoğraf veya videonun birleşimini kullanıma sundu ve gönderildikten sonra 24 saat kullanıma sunuldu. Bu süreden sonra artık görmek mümkün değil.

⭐Şartlar ve koşullar

Bu site Eğitim Amaçları için tasarlanmıştır. Web sitesi sadece Instagram’da ücretsiz olarak erişilebilen bilgileri kullanıyor ve farklı bir şekilde sunuyor. Telif hakkı ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Instagram ve Instagram logosu, Facebook Inc.’in ticari markalarıdır.

⭐Instagram videolarını PC’ye indirmek

Bilgisayarınızda bunu manuel olarak yapabilir veya çevrimiçi bir video indirme hizmetinden yardım alabilirsiniz. Size her iki yolu da göstereceğim.

⭐İnstagram Videosunu Kaynak koddan indirmek

Video sayfasının kaynak kodunu inceleyebilir ve buradan indirme bağlantısını çıkarabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

inspect element

  1. İndirmek istediğiniz videoyu açın .
  2. Üzerine sağ tıklayın ve Denetle öğesini seçin . Tarayıcınıza bağlı olarak ad, Sayfa kaynağını görüntüle gibi farklı olabilir.
  3. Bul seçeneğini açmak için Ctrl + F tuşlarına basın ve içine ” .mp4 ” yazın.
  4. Arama bir kod bölümü açacaktır. Burada, src = ‘nin yanındaki bağlantıyı kopyalayın (bağlantı .mp4 ile biter ).
  5. Sadece bu bağlantıyı yeni bir sekmeye yapıştırın ve video oynamaya başlayacaktır. Daha sonra videoyu indirmek için sağ tıklayıp Videoyu farklı kaydet… öğesini seçebilirsiniz.

copy video url

instagram video indir
instagram video indir

⭐İnstagram Video indirme sitesinden indirmek

Bu amaçla, DownloadVideosFrom adlı ücretsiz çevrimiçi aracı beğendim . Deneyimlerime göre, diğerlerinden biraz sezgisel ve ilginç bulabileceğiniz birkaç ekstra özellik ekliyor. İşte nasıl kullanılacağı:

  1. İndirmek istediğiniz Instagram videosunu açın ve URL’sini kopyalayın.
  2. Şimdi DownloadVideosFrom’ı açın ve URL’yi metin alanına yapıştırın .
  3. Videoyu dönüştürmek ve indirmek için aşağıda MP4 İndir seçeneğine tıklayın .
instagram downloader
instagram downloader

MP3 (yalnızca videoların sesi) veya Instagram fotoğraflarını indirme seçenekleri de vardır.

⭐Telefona İnstagram Video İndirme

⭐Android’de Instagram videolarını indirmek

Android’de, videolar siz görüntülediğiniz anda otomatik olarak indirilir, sadece nereye kaydedildiklerini bulmanız gerekir . Alternatif olarak, videoları ilk önce görüntülemek zorunda kalmadan indirmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanabilirsiniz. Her iki yöntemi de kontrol edelim:

⭐Instagram videolarını uygulama önbelleğinden indirmek

Bunun işe yaraması için önce indirmek istediğiniz videoyu gidip izleyin . İzleyeceğiniz bölüm ne olursa olsun indirilecektir. Bu nedenle, videonun tamamını istiyorsanız tüm videoyu izlediğinizden emin olun .

Ardından, telefonunuzun Dosya yöneticisini açın ve Android> veri> com.instagram.android> önbellek> videolar’a gidin . Burada izlediğiniz tüm videoları bulacaksınız ve bunlar .clean uzantısına sahip olacak . Oynatmak için üzerlerine dokunabilir ve Video seçeneğini seçebilirsiniz .

Not: Telefonunuzda yerleşik bir dosya yöneticisi yoksa, ASUS Dosya Yöneticisi gibi üçüncü taraf bir dosya yöneticisi de kullanabilirsiniz.

play video

Bunları bir ses formatına dönüştürmek istiyorsanız, onları yeniden adlandırın ve .clean uzantısını .mp4 olarak değiştirin.

rename video

Not: Tüm bu videolar önbellek olarak kaydedilir. Telefon önbelleği silinirse, bu videolar da silinecektir. Bir videoyu kalıcı olarak saklamak istiyorsanız, o zaman farklı bir yere taşımalısınız .

⭐Android Instagram için Video İndirici

Üçüncü taraf bir uygulama kullanın.

Sizi her videoyu izlemeye zorlamayacak daha güvenilir bir yöntem istiyorsanız, üçüncü taraf bir uygulama yeterli olacaktır. Instagram için Video İndirici’yi tavsiye ederim , ücretsiz ve reklamlar çok can sıkıcı değil. Nasıl kullanılacağını görelim:

 1. Instagram uygulamasında, indirmek istediğiniz videoyu açın ve sağ üst köşedeki menüye (üç dikey nokta) dokunun.
 2. Şimdi Kopyala bağlantısına dokunun .
 3. Daha sonra Instagram için Video İndiriciyi açın ve Yapıştır düğmesine dokunun .

Bağlantı yapıştırılacak ve video otomatik olarak indirilecek ve galeriye kaydedilecektir.

copy paste link

⭐İOS’ta Instagram video indirmek

İOS söz konusu olduğunda seçenekler çok sınırlıdır, ancak Instagram fotoğraflarını ve videolarını da indiren iyi bir repost uygulaması biliyorum. Regrammer , Instagram’dan iOS cihazınıza herhangi bir videoyu indirmenize yardımcı olacak tamamen ücretsiz bir uygulamadır (reklam destekli) .

Kullanımı Instagram için Video İndirici ile aynıdır. Videonun URL’sini Instagram’dan kopyalayıp Regrammer uygulamasına yapıştırmanız yeterlidir. Daha sonra, açmak ve indirmek için Önizleme’ye dokunun . Video otomatik olarak film rulosuna kaydedilecek ve onu yeniden yayınlamak için seçenekler göreceksiniz.

⭐İnstagram Videosu İndirme Videolu Anlatım

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

 

regrammer

⭐İnstragram Video İndirmenin Kolay Yöntemi

Instagram videolarını indirmenin çok daha kolay bir yolu olduğuna inanıyorum . Videonuzu almak için tek yapmanız gereken bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmak. Her ne kadar manuel yöntemler de belirli durumlarda iyi çalışabilir. Örneğin, görüntülenen video geçmişinizden video indirmek istiyorsanız, manuel Android telefon yöntemi harika bir seçenektir.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir

İnstagram Gizli Profil Görmek için tıklayınız

Instagram Reklam Verme & İnstagram Reklam Fiyatları 2022 Kapsamlı Anlatım

İnstagram Story İndirme için tıklayınız

İnstagram Hikaye İndirme için tıklayınız

İnstagram Takipçi Arttırmak için tıklayınız

Nasıl Youtuber olunurYoutube’den nasıl para kazanılır? Şartları neler? tıklayınız

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

8 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .