İnstagram Story İndirme – İnstagram Hikaye İndirme

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
İnstagram Story İndirme – İnstagram Hikaye İndirme

Bu yazımızda; İnstagram Story İndirme uygulaması, instagram programsız hikaye, story, video ve resim indirme, gizli story izleme ve indirme yöntemi ile öne çıkan story indirme (ios, android, programsız) gibi yöntemler üzerine bir yazı kaleme aldık. Umarım sizler için faydalı olur 🙂

Not: Yazı içinde Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görme, story indirme, Video indirme, Müzik indirme vs gibi)

 

Tıklayınız👉👉👉Sosyal Araçlar    İnstagram Araçları

Instagram hikaye ve #öne çıkanları programsız indir. Kullanışlı ve hızlı. Program gerektirmez!. Ücretsiz Kolay Online instagram story indirme sitesi

⭐Online Programsız Story indirme

İnstagram story indirme ve instagram gizli hikaye görme uygulamalarını ve yöntemlerini sizler için paylaşacağız. Sizde artık instagramdan hikaye indirme ve instagramdan programsız story izlemeyip indirme yapabileceksiniz. Ayrıca gizli olarak instagram hikaye indirme ve izleme yapma yönemleri ile gizli gizli başkalarının storylerini görüp indirebileceksiniz..

⭐İnstagram Hikaye indirme Uygulaması

İnstagram hikayeleri story nasıl indirilir? programsız instagram story video ve fotoğraf nasıl indirilir? sorularına hemen yanıt verelim… Başlayalım  hadi 🙂

Online Story İndir -Programsız – Programlı – Chrome Uygulaması – Android Uygulama (SEÇ BEĞEN)

1- privatephotoviewer.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2– İnstagram uygulaması için Story Saver android uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy929.storysaver&hl=tr&gl=US

3PC veya Telefon Android ios indirme sitesi https://www.storysaver.net/tr

4Google Chrome Uygulaması ile sınırsızca bilgisayarına story indirebilirsiniz

https://chrome.google.com/webstore/detail/web-story-app-for-instagr/olmfgbcgfadifpdcompkdbgdifojjdlg?hl=gu

⭐Android İnstagram Story İndirme

instagram gizli story indirme
instagram gizli story indirme

Android dünyası ayrıca, başkalarının Instagram hikayelerinden video indirmek için size birkaç ücretsiz çözüm sunar. Önermek istediğimiz yöntem, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Instagram uygulaması için Story Saver android uygulaması tarafından sağlanan yöntemdir.

Diğer Freelancer Araçları için Tıklayınız


Uygulamayı indirmek ve kurmak sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Uygulama başlatıldığında, hizmetlerine erişmek için Facebook veya Instagram’da oturum açmanız gerekecek. Ardından bağlantı için kullanmak istediğiniz sosyal ağın kimlik bilgilerini girin ve size yapılacak tüm istekleri kabul edin.

Reklamlara ek olarak, ekranın üst kısmında yalnızca küçük bir arama çubuğu gösterecek olan sade bir arayüzle karşılaşacaksınız. Hikayelerini indirmek istediğiniz kullanıcının adını, muhtemelen ekranda size verilecek olan arama önerilerini kullanarak yazmaya devam edin.

İlgilendiğiniz kişiyi bulduğunuzda, üzerine dokunun ve o anda mevcut olan tüm hikayelerinin bir özet ekranını gösterecektir. İlgilendiğiniz videoya basit bir dokunuşla, aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçeneği etkinleştireceksiniz.

Videoyu sosyal profillerinizde yayınlamanıza izin verecek yeniden yayınlama seçeneğini bulacaksınız ve Paylaş seçeneği , videoyu e-posta veya Bluetooth gibi araçlar aracılığıyla paylaşmanıza izin verecektir. Sizin için doğru olan seçenek, açıkça Kaydet ve üzerine hızlıca basarak indirmeye başlayacaksınız. Birkaç saniye sonra, istediğiniz filmi Android cihazınızın galerisinde bulacaksınız .

Bu prosedür, yalnızca herkese açık bir profili olan veya sizi takipçisi olarak kabul eden özel bir profili olan Instagram kullanıcıları ile çalışacaktır . Bu nedenle Instagram’da sizden gizlenen kullanıcı hikayelerini kaydetmeniz mümkün olmayacaktır.

İnstagram Gizli Profil Görmek için tıklayınız

İnstagram Gizli Profil Görme

⭐instagram Story İndir

To indirmek Instagram hikayeleri, doğrudan Android cihazınızda veya iPhone üzerinde yüklü fotoğraf sosyal ağ uygulamasını kullanabilirsiniz. Devam etmek için Instagram uygulamasını başlatın ve hesabınıza giriş yapın.

Ardından ev simgesine (sol altta) basın, sol üstte bulunan profil fotoğrafınıza basın (Hikayeniz ifadesinin üstünde). İndirmek istediğiniz içeriği belirledikten sonra, aşağıdan yukarıya doğru kaydırın. Ardından size gösterilen menüde aşağı ok simgesine basın ve seçtiğiniz içerik Galeri’ye kaydedilecektir.

Ayrıca, Hikayelerle ilgili Seçenekler bölümünde Arşive kaydet seçeneğini etkinleştirdiyseniz. Ayrıca 24 saatten fazla bir süre sonra yayınlanan hikayelerin saklandığı bir bölüm olan Arşivde bulunan hikayeleri cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Devam etmeden önce, Fotoğraf rulosuna kaydet ifadesiyle karşılık gelen AÇIK kolunu hareket ettirmeyi unutmayın. Hikayelerle ilgili Seçenekler bölümünde her zaman AÇIK hale getirin ve Instagram’da yayınlanan hikayelerin otomatik olarak cihazınızın hafızasına kaydedilmesini sağlayın.

Arşive erişmek ve içindeki hikayeleri manuel olarak kaydetmek için, profil fotoğrafınızın küçük resmine dokunun (sağ altta), (≡) düğmesine (sağ üst), Arşiv kelimesine ve açılan ekranda basın. Ardından kaydedilecek hikayeyi bulun ve önizlemesine dokunun. Ardından simgeye basın ve size gösterilen menüde Fotoğrafı kaydet / Videoyu kaydet öğesine dokunun.
Diğer Freelancer Araçları için Tıklayınız

⭐instagram Gizli Story Görme Yöntemi

Instagram Gizli Story Görme
Instagram Gizli Story Görme

Instagram’daki storyleri gizli olarak görüntülemenizi sağlayan bazı internet hizmetleri vardır. Herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden hem bilgisayardan hem de akıllı telefondan iz bırakmadan istediğiniz tüm hikayeleri indirebilirsiniz. Hadi onları birlikte keşfedelim.

⭐İnstagram Hikaye İndirme Yöntemi

Size anlatmak istediğimiz ilk site privatephotoviewer.com‘dur. Kişilerinizin Instagram’da yayınladığı hikayeleri veya fotoğrafları bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bir portaldır.

Aşağıda, Instagram Hikayelerini gizli olarak izlemek ve indirmek için izlemeniz gereken prosedür aşağıdadır.

1. Adım

Özel fotoğraf görüntüleyici sitesine bağlanın . Portalı Instagram hesabınız olmasa bile kullanabilirsiniz.

2. Adım

Biraz daha aşağıda bulunan arama çubuğuna, Hikayeleri anonim olarak görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve ENTER’a basın.

3. Adım

Hikayelerini görüntülemek için istenen kişinin adına tıklayın Tüm hikayeler anonim olarak görüntülenecektir. Dilerseniz uygun ok simgesine tıklayarak da videoları kaydedebilirsiniz.

Gizli Fotoğraf Görüntüleyici sitesi, hem Instagram Hikayelerini görüntüleyenler hem de onu yayınlayan kullanıcı için tamamen güvenlidir.

Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemek ve indirmek için, onları oluşturan kullanıcının genel bir profilinin olması gerekir. Bu nedenle, bu işlemden geçmeden önce, kişinizin özel bir profili değil, genel bir profilinin olduğundan emin olun.

⭐İnstagram Öne Çıkan Story İndirme

Instagram olaylarını indirmenin birçok yolu vardır.

Instagram olaylarını telefonunuza kaydetmek için şu adımları izleyin:

1. Adım

Instagram uygulamasını başlatın ve profil ekranınıza gidin. İndirmek istediğiniz vurguya dokunun.

2. Adım

Bu vurgudan indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun. Ardından sol alt köşedeki Şuradan Görülme simgesine dokunun.

3. Adım

Bir sonraki ekranda İndir simgesine dokunun. Fotoğraf indirilecek ve telefonunuzun Galerisine kaydedilecektir.

İnstagram Takipçi Arttırma Tıklayınız

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Püf Noktaları ve İpuçları

⭐İnstagram Story İndirme ile ilgili Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

⭐Instagram Story İndirme PC Programsız Online

Instagram story indirme PC programsız online olarak kullanabileceğiniz bir siteyi önerebiliriz. Instagram hikaye ve öne çıkan indirme sitesi olarak privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐Instagram Hikaye ve Öne Çıkan İndir

Instagram hikaye ve öne çıkan indirme sitesi olarak privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Story İndir

İnstagram Story İndirmek isteyen çoğu insan privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilir.

⭐İnstagram Programsız Hikaye İndirme

İnstagram Programsız Hikaye İndirme yapabileceğiniz instagram story downloader sitesi olarak downloader sitesi privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Programsız Story İndirme

İnstagram Programsız Story İndirme online instagram story viewer downloader sitesi privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Gizli Story İzleme

İnstagram gizli story izleme yapabileceğiniz online instagram story viewer privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Gizli Story İndirme

İnstagram gizli story indirme yapabileceğiniz story saver android uygulaması veya privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Gizli Hikaye İzleme

İnstagram Gizli Hikaye İzleyebileceğiniz privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Gizli Hikaye İndirme

Ücretsiz ve online bir şekilde İnstagramdan gizli hikaye indirebileceğiniz privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

⭐İnstagram Story İndirme Sitesi

Ücretsiz ve online bir şekilde İnstagramdan Story İndirme sitesi olarak privatephotoviewer.com adlı siteyi kullanabilirsiniz.

İnstagram Story İndirme Uygulaması

Ücretsiz bir şekilde İnstagramdan Story İndirme Uygulaması olarak stroy saver adlı programı kullanabilirsiniz.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir

İnstagram Gizli Profil Görmek için tıklayınız

Instagram Video İndirme için tıklayınız

İnstagram Takipçi Arttırmak için tıklayınız

Nasıl Youtuber olunurYoutube’den nasıl para kazanılır? Şartları neler? tıklayınız

Sosyal Medya Görsel Boyutları (Güncel Liste 2022) Tıklayınız

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

14 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .