Instagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

 1. Anasayfa
 2. İpucu
 3. Makale detayı
Instagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Instagram silinen fotoğrafları geri getirme ile güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte Yakın Zamanda Silinenler: Instagram‘a silinen fotoğrafları geri getirme özelliği kullanıcıların hizmetine sunuldu. instagram silinen fotoğrafları kolay ve zahmetsizce masaüstü, android ve ios cihazınızdan insatagram silinen fotoğrafı geri getirme ve foto recovery yaparak anılarınızı ve paylaşımlarınızı silinmekten kurtarabilirsiniz.

Not: Yazı içinde Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görme, story indirme, Video indirme, Müzik indirme vs gibi)

Sosyal Araçlar    İnstagram Araçları

instagram silinen resmi geri getirmek için instagram silinen resmi geri getirme yöntemleri sizinle

⭐Instagram’ın Muazzam Büyümesi!

instagram silinen fotoğrafları geri getirme
instagram silinen fotoğrafları geri getirme

Aylık 1 milyar aktif kullanıcısı olan Instagram, bir fotoğraf paylaşım uygulaması olmasının yanı sıra görsel içerik pazarlaması amacına hizmet ediyor ve kuruluşlar bunu farklı segmentleri hedeflemek için kullanıyor.instagram silinen fotoğrafları geri getirmek haliyle başlı başına ayrı bir sorun teşkil etmeye başladı.Son güncelleme ile instagram silinen fotoğrafları geri getirme özelliği aktif edilerek kullanıcılara sunuldu.

⭐İnstagram Silinen Fotoğrafları Kurtarma İpucu

Bugün, içeriğinizi yönetmenize yardımcı olacak bir özellik olan Yakın Zamanda Silinenler’i kullanıma sunuyoruz. Bunun insanların istediği bir şey olduğunu biliyoruz ve şimdi ilk kez Instagram uygulamasında silinen içeriği inceleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının hesabınızı tehlikeye atmasını ve paylaştığınız yayınları silmesini önlemeye yardımcı olmak için korumalar da ekledik.

Bilgisayar korsanlarının bazen bir hesaba eriştiklerinde içeriği sildiklerini ve şimdiye kadar insanların fotoğraflarını ve videolarını kolayca geri almanın hiçbir yolu olmadığını biliyoruz. Bugünden başlayarak, kişilerden, Son Silinmiş içeriği kalıcı olarak silerken veya geri yüklerken önce haklı hesap sahipleri olduklarını doğrulamalarını isteyeceğiz.

⭐İsntagram Silinen Fotoğrafları Kurtarma Yöntemi

İnstagram silinen fotoğrafları geri getirme sorununu çözmek için yöntem basit aslında. Instagram’a getirilen “Yakın zaman önce silinenler” isimli özellik dikkat çekti. Yeni özellikle birlikte, uygulamada 30 gün öncesine kadar silinen postlar kurtarılabilecek.

Instagram, siz silseniz dahi tüm paylaşımlarını 30 gün boyunca sunucularında saklayacak ve istediğiniz takdirde geri yükleyebileceksiniz.

24 saat boyunca görünür olan story (hikâye) paylaşımları, silindikten sonra kalıcı olarak gitmeden önce 30 gün yerine 24 saat boyunca klasörde kalacak. Paylaştığınızda silmeden 24 saat boyunca yayında kalan hikayeleriniz ardından arşivde yer almaya devam edecek.

Son güncellemeyle gelen özelliğe, Ayarlar > Hesap > Son Silinmiş‘e tıklayarak ulaşılabilecek

⭐Instagram Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

İnstagram silinen fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Silmeyi seçtiğiniz fotoğraflar, videolar, makaralar, IGTV videoları ve hikayeler hesabınızdan hemen kaldırılır ve Son Silinenler klasörüne taşınır.

Arşivinizde olmayan silinmiş hikayeler 24 saate kadar klasörde kalacaktır. Geri kalan her şey 30 gün sonra otomatik olarak silinecektir.

Bu 30 gün boyunca, Instagram uygulamasının en son sürümünde Ayarlar> Hesap> Son Silinenler‘e giderek silinen içeriğinize erişebilirsiniz. Oradan onu geri yükleyebilir veya kalıcı olarak silebilirsiniz.

⭐Silinmiş Instagram Fotoğraflarını Görme Konusunda En İyi 5 Basit Çözüm!

Birinin silinen Instagram fotoğraflarını nasıl görebilirim?

Bugün silinmiş instagram fotoğraflarını görmek için çözümler öğreneceğiz.

 • Böyle bir durumla karşılaştın mı?

“Instagram profilimi temizliyordum ve sadece birkaç beğeni ile eski fotoğrafları siliyordum. Şahsen benim de sevdiğim yaklaşık yüz beğeni ile birini yanlışlıkla sildim. Bu fotoğrafı telefonumdan zaten sildiğim için kendimi gerçekten kötü hissediyorum. İPhone 8 kullanıyorum. O resmi tekrar elime alırsam çok memnun olacağım. Teşekkürler!”

 • Silinen Instagram Fotoğraflarını Geri Almak Mümkün mü?

Instagram, resimlerin gerçekten binlerce kelime konuştuğunu kanıtladı. Kullanıcıların olabildiğince çok takipçi kazanmak için yarıştığı en yaygın kullanılan sosyal medya sitelerinden biridir. Aynı şey gönderilerindeki beğeni sayısı için de geçerli. Çekici bir profil oluşturma baskısıyla, kullanıcılar bazen daha yeni ve daha iyi fotoğraflara yer açmak için eski gönderileri siler.

Ya fotoğraflarınızı anlamsız sildiyseniz? Hala onları geri alabilir misin? Cevap Evet. Instagram fotoğraflarınızı yanlışlıkla silmek paniğe neden olmaz. Çünkü onları kolayca kurtarabilirsiniz. Bu gönderi, özel Instagram fotoğraflarınızı görüntülemenin ve geri almanın 5 basit yolunu tartışacak .

⭐Çözüm 1. Telefonunuzda Silinmiş Instagram Resimlerini Kontrol Edin

İnstagram silinen fotoğrafları geri getirme yöntemlerinden biri için silinen Instagram fotoğraflarınızı aramak için uzağa gitmenize gerek yok. Telefonunuzdaki silinmiş Instagram fotoğraflarını kontrol etmek için cihazınızdaki Fotoğraflar uygulamasını açmanız yeterlidir . Kontrol etmeniz gereken üç albüm var.

⭐İPhone’da Instagram Albümünü Kontrol Edin

İPhone veya iPad’inizle her fotoğraf çektiğinizde , Fotoğraflar Uygulamanızdaki Film Rulosu albümüne kaydedilir . Bu yüzden Instagram’dan bir resim sildiyseniz, yapmanız gereken ilk şey onu bu albümde aramaktır.

İPhone’da Fotoğraflar uygulamasını açın, “Instagram” albümüne gidin ve silinen fotoğrafları bulup bulamayacağınıza bakın. Fotoğrafları bulduğunuzda Instagram’a yeniden yükleyebilirsiniz. İPhone cihazınızda Instagram albümünü kontrol etme yolunu kullanabilirsiniz.

instagram album
instagram album

⭐Son Silinmiş Instagram Albümünü Kontrol Edin

Resmi Film Rulosunda görmüyorsanız, cihazınızdan zaten silmiş olmanız gerekir. Silinen fotoğraflar, Son Silinenler albümünde yer alır.

İşte dikkat: bu resimler yalnızca 30 güne kadar kalır. Bu dönem zaten geçmişse, artık burada resmi görmeyeceksiniz. Eğer şanslıysanız ve istediğiniz fotoğrafı gördün, basitçe onu seçin ve musluk Kurtar . Daha önce kaydedildiği albüme geri yüklenecektir.

Son Silinmiş Instagram Albümü
Son Silinmiş Instagram Albümü

⭐Çözüm 2. Resimleri Almak için Instagram Arşiv Özelliğini Kontrol Edin

instagram silinen fotoğrafları geri getirmek için bir diğer yöntemimiz instagram arşiv özelliği..2017 yılında Instagram sosyal ağ sitesine yeni bir özellik entegre edildi, görüntüleri geri yüklemek için Instagram arşiv özelliğini kontrol edebilirsiniz. Arşiv Mesajları eklentisi. Bu harika çünkü:

Herkesin gördüğü herhangi bir fotoğrafı veya hikayeyi gizleyebilirsiniz. “Kaldırılan” fotoğraflar, iki kez tıklanır tıklanmaz geri alınabilir .

Temel olarak Instagram’ın arşiv işlevi, geçici depolama dosyalarının konumu olan Geri Dönüşüm Kutusu’na eşdeğerdir. Siz boşaltıncaya kadar, fotoğraflarınız hızlı kurtarma ve paylaşım için hazır olacaktır. Daha sonra fotoğrafları Instagram arşivinizden silerseniz, içerik kurtarma seçiminizi kaybedersiniz.

Instagram Arşiv Özelliği
Instagram Arşiv Özelliği

İpuçları:

⭐Instagram görüntülerini iCloud ve iTunes’dan Almanın Yolları

instagram silinen fotoğrafları geri getirmek isteyenelr için iosta çözüm her zaman mevcut. Yedekleme gerçekleştirirseniz, yedekleme dosyanızı geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Aygıtınızı söz konusu servislerle eşzamanlarsanız iCloud veya iTunes’a da göz atabilirsiniz. Ancak, yedeklemenizi geri yüklemenin cihazınızdaki mevcut tüm dosyaları sileceğini unutmayın. Bunu son çare olarak kabul et. Bunun yerine, önce bir veri kurtarma aracı kullanmayı deneyin. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

⭐Çözüm 3. Google Hesabınızı Kullanarak Instagram Fotoğraflarını Görüntüleyin ve Kurtarın

İnstagram silinen fotoğrafları geri getirmek için bir diğer yöntem Google Fotograflar yöntemidir., Birçok iOS kullanıcısı, fotoğraflarını saklamak için Google Fotoğraf Hizmetleri’ni kullanıyor ancak bunun farkında değiller. Bu nedenle, Google hesabınızı kullanarak Instagram resimlerini geri yükleyebilirsiniz, bulutta yedek bir kopya olup olmadığını kontrol etmek mantıklıdır.

Bunu yapmak için şunu yapabilirsiniz:

 1. Hesabınızdan Google Fotoğraflar‘a gidin
 2. Yayınlanan tüm albümlerin içeriğini kontrol edin (varsa)
 3. Çöp kutunuzun Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları içerip içermediğini kontrol edin.
Google Fotoğraflar
Google Fotoğraflar

⭐Çözüm 4. İnternet Arşivini Kullanarak Instagram Resimlerinize Bakın

⭐Web Archive.org ile Instagram’a Bakın

instagram silinen fotoğrafları geri getirmek isteyenlerin kullandığı bir diğer yöntem, webarchive.org sitesidir. Web Arşivi hizmeti, sitenizin önceki sürümlerini görüntülemeniz gerektiğinde ve oradaki ” kaydetme ” içeriğini geri yüklemek istediğinizde yararlı olacaktır . Bu yöntem aynı zamanda Instagram ile de çalışmalıdır.

 1. WebArchive sitesine girip Instagram ana sayfasına gidin
 2. Instagram hesabınıza metin kutusu girin
 3. Takvimde görüntülenecek anlık görüntünün tarihini seçin

300 milyardan fazla internet sitesi arşivi var. Ancak bu makine herhangi bir Instagram hesabı için uygun değildir. Çoğu durumda, silinmiş fotoğraflar yerine yalnızca boş sayfalar görürsünüz.

Şimdiye kadar bu hizmet mükemmelleştirilmedi. Bu, Instagram fotoğraflarını İnternet arşivinden kontrol etmenin bir yoludur, onları geri almak için bol şans.

web archive
web archive

⭐Çözüm 5. Instagram Kurtarma Aracı ile Silinen Instagram Fotoğraflarını Kurtarın ve Görün

instagram silinen fotoğrafları geri getirmek için bir diğer yöntem Instagram Kurtarma Aracı ile silinen instagram fotoğraflarını kurtarın ve görmektir. Fotoğraflarınızı 3 albümden herhangi birinde bulamadıysanız, onları geri almak için bir veri kurtarma yazılımı kullanabilirsiniz. Mükemmel bir örnek FoneDog iOS Veri Kurtarma‘dır . Bu program, silinen dosyaları sizin için rahatlıkla geri yükler. Merak etmeyin. Kullanması güvenlidir.

Yazılım dosyalarınızın üzerine yazmaz. İster Mac ister Windows bilgisayar kullanıyor olun, FoneDog’un sizin için bir sürümü vardır. Yazılım, önceki ve en yeni iPhone, iPad ve iPod Touch’ı destekler. Ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme ile birlikte gelir! Başlamak istiyorsanız, iOS Veri Kurtarma Araç Kitini şimdi FoneDog’dan indirin. Silinen Instagram fotoğraflarını görmek için nasıl kullanılacağı konusunda aşağıdaki kılavuzumuza bakın.

⭐Adım 1. iOS Cihazını Bilgisayara Bağlayın.

FoneDog iOS Veri Kurtarma’yı çalıştırın. Bir USB kablosu kullanarak iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızı PC’ye takın.

FoneDog – iOS Veri Kurtarma’nın ücretsiz bir sürümünü indirme şansınız olduğu için yeterince şanslısınız. İndir Düğmesine Tıklamanız yeterlidir.

iOS instagram
iOS instagram

⭐Adım 2. Yazılımın Aygıtınızı Taramasına İzin Verin.

Mevcut seçeneklerden iOS Cihazından Kurtar’ı seçin . Instagram fotoğraflarınızı almak için yazılımın telefonunuzu veya tabletinizi taraması ve dosyalarınızı araması gerekir. Devam etmek için Taramayı Başlat’a basın. Tarama otomatik olarak başlayacaktır.

iOS instagram recovery
iOS instagram recovery

⭐Adım 3. Silinen Instagram Fotoğraflarını Kurtarın ve Görün.

Tarama bittiğinde, sol sekmede dosya türlerinin bir listesini göreceksiniz. Uygulama Fotoğrafları’na tıklayın . Çeşitli klasörler görünecektir. Fotoğrafları görüntülemek için Instagram klasörünü açın . İhtiyacınız olan fotoğrafı görürseniz, yanındaki kutuyu işaretlemeniz ve Kurtar’ı tıklamanız yeterlidir .

Instagram Fotoğraflarını Kurtarın
Instagram Fotoğraflarını Kurtarın

Bu videoda, kaldırılan Instagram fotoğraflarını bilgisayara veya iPhone cihazlarınıza birkaç saniye içinde nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

⭐iPhone Cihazlarından Silinen Instagram Fotoğrafları Nasıl Geri Yüklenir ve Görülür

FoneDog – iOS Veri Kurtarma programını indirdikten sonra aşağıdaki videodaki ayrıntıları uygulayarak veri kurtarabilirsiniz.

YouTube video

⭐Bonus İpucu: Instagram Fotoğraflarını Silinmesini Önlemek İçin Yedek Oluşturun

Instagram politikasına göre:

Instagram, Instagram fotoğraflarınızı tekrar kaybetmemek için içeriğinizin kendi kopyasını tutmanızı önerir, işte size adım adım öğretici.

Bu kötü bir bahane gibi görünse de, bu öneri denemeye değer. Instagram fotoğrafları, videoları ve diğer dosyalar dahil olmak üzere en değerli belgeleri veya verileri istediğiniz zaman yedekleyin. İki yedek lens seçeneği vardır:

 1. Yedekleme ve senkronizasyon uygulamalarını yükleyin
 2. Google Foto hizmetlerini kullanarak fotoğraf galerisi senkronizasyonunu etkinleştirin.

Bir yedekleme ayarlamanız ve sorun yaşamadığınızdan emin olmanız yalnızca 10 dakikanızı alır. İleride Instagram, Kamera ve diğer uygulamalara erişemeseniz bile dosyaları kurtarmada herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız.

Veya bilgisayarınızda daha önceki veri yedekleriniz varsa …

Silinen Instagram verilerinizi kurtarmak için verilerinizi PC’nize kaydettiğiniz yedeklerden iOS cihazlarınıza aktarabileceğiniz başka bir alternatifiniz de olabilir. Burada, veri aktarımı için yararlı araç FoneDog Telefon Aktarımıdır. Daha fazla bilgi, örneğin veri aktarımının nasıl yapılacağı, lütfen doğrudan kullanım kılavuzuna tıklayın veya ücretsiz deneme için indirin.

⭐Son Bölüm: Instagram Silinen Fotoğraflar Hakkında Özet

Eğer Instagram kamerayı kullanarak fotoğraf çekmek dahaki sefere üzerine dokunun emin olun kaydet Orijinal Fotoğraf düğmesi. Bu şekilde, cihazınızda bu resmin bir kopyasını sahip olduğunu kesin olarak biliyoruz. Aygıtınızı iCloud veya iTunes aracılığıyla da eşzamanlamanız şiddetle tavsiye edilir. Daha iyi size uygun ise, bunun yerine bir yedek yazılımı kullanabilirsiniz. FoneDog iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme iyi bir seçenektir.

Eğer resminizin bir kopyasını, her zaman kullanabilirsiniz kurtaramadigimiz FoneDog iOS Data Recovery geri almak için. Artık Instagram oyununuzu daha önce hiç olmadığı gibi yükseltebilirsiniz. Yazılımın fotoğraflardan daha fazlasını geri yüklediğini biliyor muydunuz? Ayrıca Notes, Takvim ve Safari gibi diğer uygulamalardaki verileri de kurtarabilir.

 • Paylaş:
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .