İnstagram Story’e ve Bio’ya Konum Ekleme (2022)

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
İnstagram Story’e ve Bio’ya Konum Ekleme (2022)

2022 yılı itibari ile, güncel Instagram profiliniz için konum ekleme yaparken, o an bulunduğunuz konumu story (hikaye) veya bioya konum eklemek Instagram’da yeni konum özelliğini aktif etmek için hazırladığımız bu konum size Instagram konum ekleme nasıl yapılır? Instagram konum nasıl açılır? Haritalara konum nasıl eklenir? ve Hikayeye konum nasıl eklenir? sorularına detaylı yanıt verdik.

Instagram’da kendi yerinizi belirtmek çok güzel. Instagram’da nasıl konum ekleyeceğinizi görmek için bu makaleyi okuyarak. Hem iOS hem de Android istemcileri bu işlevi destekler.

✅İnstagram Konum Ekleme

Not: Yazı içinde Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görme, story indirme, Video indirme, Müzik indirme vs gibi)

Sosyal Araçlar    İnstagram Araçları

✅İnstagram Story ve Bio Konum Ekleme

Instagram’a özel bir konumun nasıl ekleneceği , yıllar önce Instagram bu işlevi kaldırmaya karar verene kadar sorun değildi, çünkü kullanıcılar onu uygunsuz şekillerde kullanabilirdi. Bununla birlikte, küçük numaralar oynayarak bu işlevi hala uygulayabilirsiniz – sadece birkaç adım daha atarak ve biraz sabırla. Makaleyi okuyup aşağıdaki adımları takip ederek Instagram konum ekleme sorularına yanıt verirken instagram biyografinize ve Instagram hikayenize konum ekleyebileceksiniz.

İnstagram Story İndirme için tıklayınız

Başlamadan önce, lütfen cep telefonunuzun ve Facebook’un konum hizmetinin aktif olarak başlatıldığından emin olun.

✅İnstagram Hikaye Konum Nasıl Eklenir?

instagram konum ekleme
instagram konum ekleme

Instagram konum ekleme ve instagram hikayesindeki konumlar her zaman bir konum etiketi kullanılarak görünür. İnstagramda konum ekleme hem görsel olarak sevimli hem de havalı bir durumdur. Ayrıca, konumunuzu Instagram Story‘de sergilemek, yerel Instagram takipçileri edinmenize yardımcı olabilir . Ancak, bulduğunuz bu yerlerin çoğu varsayılandır ve binlerce kişi tarafından kullanılmıştır. En önemlisi, geçen hafta açtığınız köşedeki yeni dövme dükkanını kapatmadılar. Bu nedenle, Instagram Story’ye nasıl yeni bir konum ekleyeceğinizi anlamak  gerekir ve sizi çok daha fazla ilgilendirir.

✅İnsta Story’e Konum Ekleme 2022

instagrama konum ekleme
instagrama konum ekleme

Instagram Story‘ye nasıl özel bir konum ekleyeceğimizi görelim.

Bu bölüm 2 ana adıma bölünmüştür: özel bir konum oluşturun ve Instagram Hikayenize bir konum etiketi ekleyin.

✅İnstagram’da Özel Konum Nasıl Eklenir?

Adım 1 : Instagram’ın ana şirketi Facebook’un yardımıyla Instagram’a bir konum ekleyebilirsiniz. Bu yüzden ilk önce lütfen bir Facebook uygulaması indirin.

Adım 2 : Facebook’u açın, kaydolun ve oturum açın. Yeni bir gönderi oluşturmak için ana sayfada “aklınızdan geçenlere” dokunun. Ardından “Giriş yap” a dokunun.

instagram Özel Konum
instagram Özel Konum

3. Adım: instagram konum eklemek için bir diğer adım olan Facebook uygulamasının konumunuza erişmesine izin verin. Arama kutusuna dokunun ve Instagram’da görünmesini istediğiniz özel konumu yazın. Konumun adını yazmayı bitirirken, sayfayı düğmeye kaydırın ve “[özel konum] ekle” seçeneğine dokunun.

instagram Özel Konum ekleme
instagram Özel Konum ekleme

4. Adım : Sonraki sayfada, konumunuzun bir kategorisini seçin. Ardından konumunuzu haritada bulun veya “Şu anda buradayım” ı seçin. Son olarak, Facebook’a özel konumunuzu eklemek için sağ üst alt kısma dokunun.

instagram Özel Konum Ekleme Ayarları
instagram Özel Konum Ekleme Ayarları

Uyarı : 4. adımdan sonra, aktif hale getirmek için lütfen Facebook’taki özel konumunuza herhangi bir yorum bırakın.

✅Instagram Story Konum Ekleme

Şimdi instagram konum eklemek için insta uygulamasını açın. Başlamak için “Hikayeniz“e dokunun. Galeriden herhangi bir fotoğraf seçin ve bir konum çıkartması eklemek için buraya dokunun. Sonraki sayfada, konum etiketini seçin ve az önce oluşturduğunuz özel konumunuzu yazın. Zaten listede olduğunu göreceksiniz.

Instagram Bio Yeni Konum Ekleme
Instagram Bio Yeni Konum Ekleme

✅Instagram Bio’ya Yeni Konum Nasıl Eklenir?

Yukarıdaki adımlar , Instagram hikayesine nasıl yeni konum ekleneceğini açıklıyor . Ancak, biyografiniz de dahil olmak üzere hesap profiliniz yabancılar için ilk ortaya çıkan şey olduğundan, Instagram profilinizi süsleyerek başlangıçta gözlerini kavramak şüphesiz önemlidir. Yani bu bölümde, daha gerçek zamanlı Instagram takipçileri çekmek için Instagram biyografisine nasıl yeni konum ekleyeceğinizi göreceksiniz .

Şu anda Instagram kişisel hesabını kullanıyorsanız, lütfen önce Instagram iş hesabına dönüştürün.

Adım 1 : Instagram uygulamasını açın, “ayarlar” sayfasına gidin.

Adım 2 : AyarHesapProfesyonel Hesaba Geç, bir kategori seçin. İçerik oluşturucu musunuz diye sorulduğunda, “İş” i seçin. “Oluşturucu” yu seçmeyin . “İleri” ye dokunun ve Instagram biyografinize yeni konum eklemek için bir Instagram işletme hesabınız olacak.

Adım 3 : Şimdi, ekranın altındaki bir kişiye benzeyen sağ alt simgeye dokunarak kişisel hesap sayfanıza geri dönün. Konumunuzu doldurmak için “Profili Düzenle” ye, İletişim Seçenekleri → İş Adresi’ne dokunun. Artık Instagram biyografisine nasıl konum ekleyeceğinizi öğrendiniz. Özel bir konumda oluşturulabilir. Instagram Story’e Konum Nasıl Eklenir bu makalede bunu göstermek istedik.

✅Instagram Profilinizi Mükemmelleştirdikten Sonra Derin Öneriler

Artık Instagram konum ekleme sorununuzu çözmüşseniz ve instagram hikayesi  konum veya biyografisi içinkonum sorunsalından sonra Instagram’da nasıl konum ekleyeceğinizi zaten anlamış olmalısınız. Ancak dürüst olmak gerekirse, bu sağlam bir Instagram döngüsü oluşturmak için yeterli değil. Çekici bir Instagram profili sadece iyi bir başlangıçtır ve daha fazla Instagram çalışması için daha agresif ve verimli bir stratejiye hala çok ihtiyaç duyuyorsunuz. İnstagram konum ekleme, instagram story indirme gibi işlevler sadece size heyecan katar.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir

İnstagram Engellemeİnstagram Engel Kaldırma – %100 instagram Engelleyeni Görme (2022) Tıklayınız

İnstagram Gizli Profil Görmek için tıklayınız

Instagram Video İndirme için tıklayınız

İnstagram Story İndirme için tıklayınız

İnstagram Hikaye İndirme için tıklayınız

İnstagram Takipçi Arttırmak için tıklayınız

Nasıl Youtuber olunurYoutube’den nasıl para kazanılır? Şartları neler? tıklayınız

Sosyal Medya Görsel Boyutları (Güncel Liste 2022) Tıklayınız

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

3 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .