İnstagram Beni Kim Engelledi? Instagram Engellenenleri Görme

 1. Anasayfa
 2. İpucu
 3. Makale detayı
İnstagram Beni Kim Engelledi? Instagram Engellenenleri Görme

İnstagram beni kim engelledi? sorusuna yanıt verirken, instagram engellenenleri görme sorunsalına da yanıt verdik.  “instagramda engellediğim kişiyi tekrar nasıl bulabilirim” diye instagram kullanan herkes muhakkak sormuştur.

Instagram engellenen kişileri görme yöntemini, instagram üzerinden ayarlarıyla birlikte anlatımını yaparken “Instagram engellediğim kişiyi tekrar nasıl bulabilirim” sorusunu instagramda birini engel attığınızdan sonra sormuş olma ihtimaliniz epey yüksek olduğu için bu konumuzu iştahla okuyorsunuz 😃

Not: Yazının sonunda Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görmestory indirmeVideo indirmeMüzik indirme vs gibi)

 

👉👉👉Sosyal Araçlar   İnstagram Araçları

İnstagram Beni Kim Engelledi Instagram Engellenenleri Görme
İnstagram Beni Kim Engelledi Instagram Engellenenleri Görme

Şimdi sizlere “İnstagram Engel Kaldırma” ve “Engellenen Kullanıcıları Görüntüleme (Telefondan)” içeriğini sunarak aklınızdaki “İnstagram Engellenen Hesaplar Görüntüleme ve Engel Kaldırma” sorunsalına da yanıt vermiş olacağız.

Instagram’da uzun süredir konuşmadığınız bir arkadaş mı arıyorsunuz? Gönderilerini göremiyor ve onlara mesaj gönderemiyor musunuz? işte cevap sizinle.

⭐Instagram Kişi Engelleme Nedir?

 • instagram.com veya telefonunuzdan Instagram hesabınıza giriş yapın
 • İnstagram üzerinden engellemek istediğiniz kişinin profiline tıklayın
 • Sağ üstte yer alan üç nokta şeklindeki simgeye dokunun.
 • Üç noktaya tıkladıktan sonra çıkan liste o hesap hakkında neler yapmak istediğinizin detaylarını sunuyor.
 • Kişiyi engellemek için “Kullanıcıyı Engelle” komutuna dokunun. Ve bingo o kişiyi instagramdan tamamen şutladınız 😃 Artık size salça olamayacak 😃

⭐İnstagram Engel Kaldırma

Instagram engel kaldırma ve Instagram’da engel atan kişileri görme ya da İnstagram engelleme konusunda merak ettiğiniz bütün her şeyi bu videoda derledik

⭐Instagram Engellenenleri Görme ve Engelleme

İnstagram engellenenleri görme anlatım videosunda sizlere instagram engellenenleri görme adına basit adımları anlatmaya çalıştık.

YouTube video

Bu videomuzda “İnstagram engellenenleri görme” merakınızı gidermeye çalıştık. Yeterli gelmediyse, aşağıdaki videoları ve içeriğimizi de gözden geçirebilirsiniz.

⭐İnstagram Engel Kaldırma ve Engellenen Kullanıcıları Görüntüleme (Telefondan)

İnstagram engel kaldırma ve instagramda engellediğiniz veya engellenen kullanıcıları görüntüleme yöntemini sizlere videolu olarak aktarmaya çalıştık. Mobilden veya bilgisayardan instagram engel kaldırma telefondan detaylı anlatım videosu ile İnstagram engel kaldırma mobil yöntemini ve  İnstagram tamamen engel kaldırma ipucu videosunu izleyerek instagram engelleyenleri görebilirsiniz.

YouTube video

Ayrıca bu video: “İnstagram Engel Kaldırma hilesi, instagram engeli kaldırma, instagram engel yedim” sorularına cevap niteliğindedir.

⭐İnstagram Beni Kim Engelledi? Engelleyenleri Görüntüleme ve Engel Kaldırma

İnstagram beni kim engelledi diye en az 1 kere sormuş biri olarak aramızdasınız. Bu soruyu (instagram beni kim engelledi) ilk soran siz olmadınız, ve son da olmayacaksınız 🙂 Çünkü, instagram başlı başlına hayatımızın bir parçası haline gelerek, tanıdık eş dost akraba herkesin “acaba instagram beni kim engelledi? diye merak uyandıracak kadar hayatımızın bir parçası haline geldi.

⭐İnstagram Beni Kim Engelledi Videolu Anlatım

YouTube video

Böyle cevaplar aramaya geldiyseniz, doğru yerdesiniz. Bu makalede, Instagram’da bloke olup olmadığınızı öğrenmenin üç yolunu listeledik.

⭐Instagram’da beni kim engelledi?

 1. Arama çubuğundan kontrol edin

  Birinin sizi engelleyip engellemediğini kontrol etmenin bir yolu, Instagram arama çubuğunu kullanarak sizi engellemiş olabileceğini düşündüğünüz kişinin profilini bulmaktır. Profil arama sonuçlarında görünmüyorsa, o zaman arkadaşım, engellenmişsindir.

  Bununla birlikte, profil arama sonuçlarında görünmesine rağmen “Henüz gönderi yok” yazıyorsa, engellenmiş olduğunuz oldukça açıktır.

 1. DM veya eski yorumları kontrol edin

  Birinin sizi Instagram’da engelleyip engellemediğini kontrol etmenin başka bir yolu var. Profili arama sonuçlarında bulamazsanız, aynı şeyi eski mesajlarda ve yorumlarda arayın.

  Instagram sizi engelleyen bir kişinin DM’lerini ve yorumlarını silmediğinden, profili oradan bulmak ve “henüz gönderi yok” veya “Bu hesap gizli” olup olmadığını kontrol etmek kolaylaşır.

 2. Tarayıcıda profili arayın

  Bu yöntem, birisinin Instagram’da sizi engelleyip engellemediğini belirlemenin kesin yoludur. Instagram profilinin URL’sini kopyalamayı ve bir web tarayıcısında aramayı içerir.

  Aradığınız hesap özelse, tarayıcıda “Bu hesap özel” mesajını göreceksiniz. Profil genel bir profilse, profili bir tarayıcıda açtığınızda gönderilerini göreceksiniz.

Instagram Engellenen Kişileri Görme (1)
Instagram Engellenen Kişileri Görme (1)
Instagram Engellenen Kişileri Görme (2)
Instagram Engellenen Kişileri Görme (2)

⭐İnstagram Beni kim engelledi – İnstagram Engellenenleri Görme Uygulamaları

Instagram’da bir kişi sizi engellediğinde size haber verdiğini iddia eden bazı uygulamalarla karşılaşabilirsiniz; bu tür sahtekarlıkların kurbanı olmamanızı öneririz.

İnstagramda beni kim engelledi adı altında veya instagram engellenenleri görme adı adında bir çok mobil android veya ios uygulama bulunuyor ama %99.9’u sahtekarlık yapmakta ve bilgilerinizi açlmaktadır.

Bu tür uygulamaları yüklemek, yalnızca hassas bilgilerinizi bu tür pusuda bekleyenlere teslim etmenizi sağlayacaktır.

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .