Hizmet Detayı

  1. Anasayfa
  2. 1 Gün
  3. Hizmet detayı
SEO

Sitenizin 7 Sayfalık Full Detaylı Ahrefs Seo Raporu

Merhaba,

Sağlıklı bir seo için gerekli olan bu araçlarda sorgu yapabilmek günümüzde çok pahalı. Aylık Ahrefs en yüksek pakette 6.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden kendimiz için aldığımız uygulamaların maliyetini düşürmek için sizlere web sitenizin analizini sunmak istiyoruz. Web siteniz için detaylı ahrefs raporu 10 Lira, toplam 3 site raporu 20 Lira, 5 site raporu ise 30 Lira olarak görüşlerinize sunulmuştur. Kısacası ilk rapora 10 lira verdikten sonra ek her 2 site 10 liraya gelmektedir. Raporlarınız en geç 2 gün içerisinde sizlere word, exel, png ve pdf olarak gönderilir.

( Eğer siteniz yeni değilse ve sonuç bulunuyorsa Ahrefs aracından backlinkler, genel rapor, organik keywordler, en iyi sayfalar, sitenizden giden bağlantılar gibi tam 7 farklı rapor teslim edilmektedir. )

Ahrefs Nedir?
Ahrefs, farklı kategorilerde farklı analizler sunarak seo için gerekli tüm ihtiyacınızı karşılıyor. Herhangi bir web sitenin link çıkışlarını, aldığı linkleri ve SEO’ya dair yapılan tüm çalışmaları gösteren Ahrefs, seo analiz aracıdır. İnternet sitenizin dış sorgularını yapabileceğiniz, tüm backlink verilerine göz atabileceğiniz, backlinklerin zararlı olup olmadığını ve anahtar kelimelerin rekabet oranlarını görebileceğiniz Ahrefs, rakiplerinizin neden bu kadar başarılı olduğunu sizlere gösteren en basit seo analiz aracıdır. Aylık abonelik paketleri sunan aracın en ucuz paketi aylık 99 dolardan başlamaktadır.

İnceleme

Hizmet incelemesi yok.
Bildirimleri aktif et    Evet Hayır