Hizmet Detayı

  1. Anasayfa
  2. 10 Gün
  3. Hizmet detayı

Ben, web sitenize SEO uyumlu makale yazabilirim

Neden Makale Hizmetleri Alınmalıdır?

Makale hizmetleri sitenizin değerine değer katar. Kalitenizi arttırır. Verdiğiniz hizmetler ile ilgili müşterilerinizi en iyi şekilde bilgilendirir. Müşterilerin firmanız hakkında geniş bilgi sahibi olabilmenize olanak verir. Hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz iyi bir araçtır. Bunun yanı sıra belki de en önemli özelliği sizi arama motorlarında üst sıralara çıkartmasıdır. İyi hazırlanmış SEO uyumlu makale, Google’da sizi üst sıralara taşır. Böylece insanlar tarafından ziyaret edilme şansınız yükselir, buna bağlı olarak kazancınız da!

SEO Oldukça Önemli Bir Unsur!

SEO uyumlu bir makale sitenizi üst sıralara taşıyabileceği gibi, kopyalama yapılmış, baştan savma hazırlanmış bir makale ise Google sıralamalarında sizi en dibe çekebilir. Bu açıdan Makale Hizmetleri alırken kaliteli, alanında profesyonel firmalarla çalışmak oldukça büyük önem taşır. Kopyalama yapılmış bir makalede hem aldığınız hizmet hem de verdiğiniz para çöpe gider. Dişli Medya kopyalama makalelere asla yer vermez. SEO uyumlu anahtar kelimeleri özenle seçer. Google algoritmasını çok iyi tanır, buna göre hareket eder. Kaliteli işler ve mutlu müşterileri kendine felsefe haline getirmiştir.

Fiyatlar
Makale hizmetlerimiz de fiyatlar 3’e ayırlmaktadır.
1- Standart içerik 100 kelimesi 2.50 TL ile ücretlendirilir. Blog içeriği, ürün açıklaması, tanıtım yazısı gibi alanlarda tercih edilebilir.
2- VİP içerik 100 kelimesi 4.50 TL ile ücretlendirilir. Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Hizmetlerimiz, Kategori Açıklamaları gibi hizmetlerde tercih edilebilir. (pirilancer özel 100 kelimesi 4.00 TL)
3- I Love WordPress – Yoast SEO uyumlu içeriklerimiz 100 kelimesi 4.25 TL ile ücretlendirilmektedir. Yoast SEO’nun kriterlerine uygun hazırlanır, tüm ışıkları yeşil yakacağız. (pirilancer özel 100 kelimesi 4.00 TL)

İnceleme

Hizmet incelemesi yok.
Bildirimleri aktif et    Evet Hayır