Güzel Hosting

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
Güzel Hosting

Güzel Hosting 2021 Güzel Hosting Firma Yorumları Şikayetleri Fiyatları indirim kuponları Güzel Hosting artıları ve eksileri, hız testi ve 2021 kullanıcı derecelendirmesiyle Güzel Hosting incelemesi ile sizlere aktaracağız.

Türk web barındırma sağlayıcısı Güzel Hosting, 2008 yılında sektöre başlamıştır. Fransız veya Türk sunucularda ucuz paylaşımlı barındırma sağlar ve sektöre başarılı ve hızlı destek ekibiyle damga vurmuş ve sevilmiştir.

İçindekiler

GüzelNet

güzel hosting 2008 2020
güzel hosting 2008 2020
Güzel Hosting, 2008’den beri kaliteli ve ekonomik paylaşımlı hosting, kiralık sunucu, sanal sunucu ve co-location hizmetleri sağlamaktadır.

Güzel Hosting 2008 yılından bu yana en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir. Web barındırma, bayi barındırma, VPS, VDS veya özel sunucular istiyorsanız, hepsini burada bulacaksınız. Bu şirket aynı zamanda alan hizmetleri, SSL sertifikaları, yazılım lisansları ve sunucu yönetimi sunmaktadır.

Güzel Hosting’in web sitesi Türkçe’yi desteklemektedir.

Güzel Hosting Genel Özellikleri

Güzel Hosting, Fransız ve Türk veri merkezlerinde Linux paylaşımlı barındırma, Türkiye’de Windows paylaşımlı barındırma, kurumsal web barındırma, WordPress barındırma, bayi barındırma, radyo barındırma ve e-posta barındırma hizmetleri sunmaktadır. Ek olarak, ortak yerleşim, Linux VPS, VDS ve özel sunucu planları alabilirsiniz.

Linux planları paylaşımlı hosting (Avrupa’da) şunlardır:

 • Türk kontrol paneli
 • CloudLinux İşletim Sistemi
 • 500 MB – sınırsız disk alanı
 • 50 GB – sınırsız aylık trafik
 • Sınırsız eklenti alan adlarına kadar
 • Sınırsız sayıda park edilmiş alan adı
 • 10 ila sınırsız e-posta hesabı
 • 10 ila sınırsız MySQL veritabanları
 • Ücretsiz SSL
 • PHP seçici
 • Cron işleri
 • Haftalık yedeklemeler
 • DDoS koruması

Softaculous yükleyici ederken, popüler programları için 200’den fazla kurulum komut ile gelir web sitesi yaratıcısı , teknik bilgisi olmadan dakika içinde web varlığı oluşturmak yardımcı olur.

Güzel Hosting Altyapı Özellikleri

LiteSpeed Web Server ve SSD depolama performans ve güvenilirlik ve gelişmiş göze CloudLinux ile işletim sistemini CageFS diğer barındırılan kullanıcıların olumsuz etkilerinden izole ediyoruz yollarla. Sektör ortalamasının oldukça altında olan % 99 çalışma süresi garantisine sahip olursunuz .

Tahsis edilmiş sunucular, sizi disk veri felaketlerine karşı korumak için RAID çoğaltma kullanır.

Güzel Hosting Fiyatlandırma

Güzel Hosting’in paylaşımlı hosting planları ucuzdur . Bunlar için, seçtiğiniz plana bağlı olarak aylıktan üç seneye kadar faturalandırma döngülerinde çeşitli yöntemlerle (kredi kartı, banka havalesi veya EFT) Türk Lirası cinsinden ödeme yapabilirsiniz. Koşulsuz üç gün içinde para iade garantisi hizmetini değerlendirmek için, bence, çok kısa yoldur.

Ücretsiz bir SSL sertifikası ve ücretsiz bir alan adı gibi çeşitli ek teşvikler vardır .

Güzel Hosting Destek

Kendi kendine destek için, bir bilgi tabanı gibi şekillendirilmiş sık sorulan sorular sayfasına dönebilirsin . Alternatif olarak, telefon, bilet, e-posta, çevrimiçi iletişim formu, canlı sohbet ve hatta faks yoluyla bu şirketin 24/7 müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı sohbet kanalı aracılığıyla bazı hızlı yanıtlar aldım :

Güzel Hosting, üstün destek , VPS / VDS ve özel sunucu çözümleri ile desteklenen düşük fiyatlı paylaşımlı barındırma planları sunar. Bir Fransız veya Türk veri merkezinde barındırılmayı seçebilirsiniz.

Güzel Hosting Artıları

 • 11 yıllık sektör deneyimi
 • Ucuz fiyatlı geniş bir plan yelpazesi
 • Ücretsiz alan adı
 • Hızlı ve verimli müşteri desteği

Güzel Hosting Eksileri

 • Yalnızca% 99 çalışma süresi garantisi
 • Üç günlük çok kısa para iade garantisi

Güzel Hosting İndirimleri/Kupon Kodları

Güncel Güzel Hosting indirimleri, güzel hosting kupon kodları, güncel indirimli promosyon kodları, güzelnet hediye çekleri ile daha ucuza vps vds hosting veya domain alma imkanı sunar. Güncel Güzel Hosting Kupon Kodları ile daha az paraya daha karlı alışveriş imkanı sağlar. Güzel Hosting indirim kuponu lazımsa en güncel listeyi buradan sizinle paylaşacağız.

Güzel Hosting Hosting Nasıl? Yorumları Şikayetleri

2008 yılında kurulan Güzelnet internet hzimetleri, ülkemizde sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmiştir. Gerek destek ekibiniğn ticket yani destek bildirimlerine verdiği ortalama süre (bazen 1 dakika içinde) gerekse destek ekibinin destek bildirimlerine verdiği kibar ve yardımsever yaklaşımı, Güzelnet’in sevilmesinde en önemli faktördür. Ayrıca altyapıya yaptıgı yatırımlarda Güzelnet’in tercih edilmesinde en önemli nedenlerden biridir.

Hosting şikayetleri konusunda hassas olan firma, sektörde şikayet konularına nadir rastlanan ve çoğu kullanıcı hatası olan çok az şikayete sahiptir.

✅Güzel Hosting Hakkında

güzel hosting
güzel hosting

✅Güzelnet Kalite Politikası

2008 yılından beri, Güzel Hosting olarak “en uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunabilmek” anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 10 yıldan uzun sürenin sonunda, sektörün öncü şirketlerinden birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahele edilmesini sağlamaktayız.

Bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisinin gerçekleşmesini sağlıyoruz, aslında bu oranın çok daha üzerinde bir oran sunuyoruz. Her türlü sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, bizden kaynaklanan bir sorun var ise bunun çözülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz.

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Her türlü sorun oluşması ihtimalini gözönünde bulunduruyor, ofis ortamımızda yedekli enerji ve jeneratörün yanında yedekli metro ethernet hizmetleri kullanıyoruz. Bu sayede sunduğumuz destek hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. 15+ kişiden oluşan ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi hizmeti alabilmeniz için 7/24 çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında “daha iyi ne yapabiliriz” düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız. Türkiye’nin en önde gelen hosting şirketlerinden birisi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

✅Güzel Hosting Vizyonu

Güzel Hosting’de web hosting hizmetleri 7/24 ücretsiz destek ile birlikte gelir. Hosting sorunlarıyla uğraşmaz, işinize odaklanırsınız.

Firma Vizyonunu şöyle vurgular: Teknoloji evrenindeki vizyonumuz Neil Armstrong’unki ile aynı!

✅Güzel Hosting Misyonu

Güzelnet, her zaman daha iyiyi, en kaliteliyi sunmayı misyon edinmiştir.

✅Güzel Hosting Satış Ortaklığı

Sizin referans linkinizle sitemize giren birisi hemen alışveriş yapmasa bile, kişinin bilgisayarına referans olması için çerez(cookie) yerleştirilecektir. Böylece, bu kişi daha sonra tekrar sitemize girip alışveriş yaptığında sizin referansınız olacaktır.

Satış ortaklığı linki: https://www.guzel.net.tr/affiliates.php

Not: Güzelnet satış ortaklığı için üye olmanız gerekmektedir.

✅Güzelnet Satış Ortaklığı Avantajları

Aylık 10TL’nin altındaki hosting ve reseller paketleri için, hizmet tutarının %10’u tutarında komisyon tek seferlik olarak eklenir.

Aylık 10TL ve üzerindeki hosting ve reseller paketleri için, 30TL komisyon tek seferlik olarak eklenir.

Teksite-Limitsiz paketleri için, 10TL komisyon tek seferlik olarak eklenir.

Bir ay içinde, aylık 10TL ve üzeri olan hosting paketlerimizden alan 5 kişinin üzerinde referans gönderirseniz, aylık 10TL ve üzerindeki hosting ve reseller paketleri için, kişi başı 30TL yerine 45TL komisyon kazanırsınız. 10 kişinin üzerinde referans gönderirseniz, kişi başı 60TL komisyon kazanırsınız.

VPS hizmetlerinden sürekli olarak %20 komisyon kazanırsınız. Referansınız hizmetini yenilediği sürece %20 komisyon eklenir.

Gönderilen referans, 2. ay hizmetini yenilemelidir, yenilemediği taktirde komisyon kazanamazsınız. Eğer yönlendirdiğiniz kişi aylık değil de farklı sıklıkta ödeme yapıyorsa, hesabın en az bir ay iptal edilmemiş olması gerekmektedir.

Ödeme isteğinizi takiben, gönderdiğiniz referanslar incelemeye alınacaktır. Şüpheli bir duruma rastlanmadığı taktirde ödeme isteğinizden bir ay sonra ödemeniz yapılacaktır.

Yalnızca web hosting, reseller hosting, VPS ve radyo hosting paketleri için komisyon eklenecektir. Alan adı, VDS-Kiralık Sunucu, Co-Location, Lisans-Yazılım vb.. hizmetler için ve kampanyalı paketler için komisyon verilmemektedir.

✅GüzelNet Satış Ortaklığı Kuralları

Kazandığınız komisyonların ödenebilmesi için en az 100 TL bakiyeniz olması gerekmektedir.

Herhangi bir şekilde sahtecilik yaptığından şüphelenilen kişilere hiçbir referansı için ücret ödenmeyecektir, ödenmiş olsa bile geri istenecektir. Böyle bir durumda, satış ortaklığından yararlanan kişinin itiraz hakkı bulunmamaktadır, aldığı ücreti(varsa) geri ödemekle yükümlüdür.

Google adwords vb. platformlarda referans linki ile reklam verilerek satış ortaklığından yararlanılamaz. Kullanımı halinde satış ortaklığı hesabı ödemesiz olarak kapatılır.

Satış ortaklığı sisteminden yararlanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

✅Güzel Hosting nasıldır?

Güzelnet, sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini almıştır. Gerek hosting gerek destek ekibi olarak piyasa şartları ve piyasa oyuncuları arasında ilk 5te diyebiliriz

Piyasa fiyatlarına göre hosting sunucu reseller fiyatları biraz üst düzeyde olsa dahi, her zaman ödülü hak edecek muazzam hızlı ve muazzam iyi niyetli bir destek ekibi mevcuttur. Gerekli destek yanıtları hızlı olduğu kadar, destek ekibinin ileri derece yardımsever oluşu takdire şayandır.

Güzel Hosting Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

✅Güzel Hosting Firması kime ait?

2008 yılında kurulan Güzel Hosting, GNET İNTERNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş firmasına aittir.

✅Güzel Hosting hosting fiyatları

Güzelnet firması, hosting fiyatları piyasa koşullarını da dikkate aldığımızda altyapı + destek ekibi + reklam giderleri gibi kalemleri göz önüne alırsak firma hosting sunucu fiyatları biraz pahalıdır. İşini sağlama almak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.

✅Güzel Hosting domain fiyatları

Güzelnet domain fiyatları piyasa domain fiyatları düzeyindedir.

✅Güzel Hosting firması veri merkezi nerede?

2008 yılında kurulan güzelnet firmasının veri merkezi Netinternet Verimerkezini kullanmaktadır.

✅Güzel Hosting firma merkezi nerede?

Güzelnet firmasının firma merkezi İstanbul’dadır.

✅Güzelnet firma adresi neresi?

İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No: 4/2, 34752 Ataşehir/İstanbul

✅Güzel Hosting ne zaman kuruldu?

Güzelnet 2008 yılında İstanbulda kuruldu.

✅Güzel Hosting firması Türk mü? Yabancı mı?

Güzelnet firması tamamen öz sermayesi Yerli bir iştiraktir. Firmanın merkezi İstanbul ve dolayısıyla Türk sermaye altyapısı ile kurulmuştur.

✅Güzel Hosting ödeme yöntemleri neler?

Güzelnet, havale ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerini kullanmaktadır. Güzelnet banka hesap bilgileri aşağıdaki gibidir

Yapı Kredi
GNET İNTERNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
1282 (Bostancı Sanayi Şubesi)
56012592
TR41 0006 7010 0000 0056 0125 92

QNB Finansbank
GNET İNTERNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
883 (İçerenköy Şubesi)
69339943
TR51 0011 1000 0000 0069 3399 43

Türkiye İş Bankası
GNET INTERNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
1214 (İçerenköy Şubesi)
0422300
TR96 0006 4000 0011 2140 4223 00

✅Güzel Hosting güvenilir mi?

Güzelnet, internet sektöründe güven kazanmış, finansal ve yazılımsal olarak çağın şartlarını taşıyan ve güvene dayalı bir firmadır.

✅Güzel Hosting destek ekibi iyi mi?

Güzelnet destek ekibi, sektörün en hızlı yanıt veren, en samimi ve güleryüzlü firmasıdır. Bununla ilgili internette sıkça teşekkür konularına rastlayabilirsiniz.

✅Güzel Hosting vds vps fiyatları

Güzelnet vds fiyatları, güzelnet vps fiyatları aşağı yukarı sürekli değişkenlik gösterebilir.Fakat, vds veya vps alcaksanz, muhakkak indirim kodları veya güzelhost indirim kampanyalarıyla uygun fiyatlı güzel bir vps veya vds alabilirsiniz.

Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları 3 Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları 3 Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları 6 Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları 6 Aylık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları Yıllık
Güzel Hosting VPS Sunucu Fiyatları Yıllık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS 3 Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS 3 Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS 6 Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS 6 Aylık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS Yıllık
Güzel Hosting Avrupa Lokasyon Linux VPS Yıllık

✅Güzel Hosting sunucu fiyatlandırması

Güzelnet sunucu fiyatları konusunda “iyi mal iyi para” “kötü mal kötü para” politikası çerçevesinde düşünürsek firmanın sunucu fiyatları altyapı özellikleri nedeniyle değişkenlik gösterecektir.

Üstün performans sağlayan Private Cloud sistemleri ile, hem güvenli hem de performanslı bir donanım bölümlendirmesi yapılır. Yüksek performans ile sisteminizi kullanırken aynı zamanda son derece güvenli bir sisteme sahip olursunuz.

Güzel Hosting Private Cloud Aylık
Güzel Hosting Private Cloud Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 3 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 3 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 6 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 6 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud Yıllık
Güzel Hosting Private Cloud Yıllık

✅Güzel Hosting şikayetleri

Tamamen kullanıcılarını önemseyen destek ekibiyle, Hosting şikayetleri konusunda hassas olan firma, sektörde şikayet konularına nadir rastlanan ve çoğu kullanıcı hatası olan çok az şikayete sahiptir.Firmayı bağlamayan işlemlerde bile kullanıcılara yardım etmeyi ve sorunu çözmeyi ilke edinmiştir.

✅Güzel Hosting firması kullanıcı yorumları

Güzelnet, kullanıcı yorumları konusunda sektörde en fazla Teşekkür Konuları’na sahip firmalardan biridir.Webmaster forumlarında da adından sürekli bahsedilen firmanın olumlu kullanıcı portföyü geniştir.

✅Güzel Hosting büyük bir firma mı?

Güzelnet firması, Türk Hosting firmaları arasında en meşhur ve en büyükler arasında yerini al ıştır. 13 yıllık sektör tecrübesi ile sektörün en fazla müşteri potansiyeli olan firmalarından biridir.

✅Güzel Hosting sunucu fiyatları nedir?

Üstün performans sağlayan Private Cloud sistemleri ile, hem güvenli hem de performanslı bir donanım bölümlendirmesi yapılır. Yüksek performans ile sisteminizi kullanırken aynı zamanda son derece güvenli bir sisteme sahip olursunuz.

Güzel Hosting Private Cloud Aylık
Güzel Hosting Private Cloud Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 3 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 3 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 6 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud 6 Aylık
Güzel Hosting Private Cloud Yıllık
Güzel Hosting Private Cloud Yıllık

✅Güzel Hostingten domain alınır mı?

Güzel Hosting aynı zamanda domain firmasıdır. Domainlerinizi güvenle barındırabileceğiniz gibi, ucuza uygun fiyatlı domain kampanyalarını da sık sık yapmaktadır. Türkiye’de Türk firmaları arasında en fazla domain portföyü olan ilk 3 firma arasına girmektedir.

Bazı firmalarda domain arama yapanların domain logları tutularak, domaini sorguladıgınız andan sonra domaininiz firma ekibi tarafından kötü niyetli bir çaba sonrası sizden önce alınmaktadır. Fakat Güzel Hosting firmasında log tutulmamakla birlikte böyle kötü durumlar yaşanmamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile domain sorgulayabilir ve domain satın alabilirsiniz.

✅Güzel Hostingten host alınır mı?

Güzelnet firmasından gönül rahatlığı ile, altyapısı iyileştirilmiş ve altyapı olarak güçlendirilmiş hosting hizmetleri satın alabilirsiniz.

✅Güzel Hosting telefon numarası

0850 885 0558

Güzel Hosting, Telefon

✅Güzel Hosting mail adresi

bilgi@guzel.net.tr

Freelancerlar'dan Hosting Sunucu Domain Hizmetleri

Hemen Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .