En İyi Yabancı Wordpress Hosting Firmaları 2022

 1. Anasayfa
 2. İpucu
 3. Makale detayı
En İyi Yabancı Wordpress Hosting Firmaları 2022

En iyi yabancı wordpress hosting firmaları 2021 yılı için en uygun en ucuz hen hesaplı, hem hız hem performans hem cpu limitleri hem de güvenlik açısından dünyanın en tercih edilen firmalarını araştırdık.  En iyi wordpress yabancı hosting firmaları hangileri? Hangi yabancı firmalar hem cpu hem hız hem performans hem Google lighthouse Pagespeed hız odaklı en iyisi sizler için araştırdık.

Verilerle inceleme yaparak yerli ve yabancı wordpress siteleriniz için en iyi hosting firması hangisi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Ne Tavsiye edersiniz diye soranlar için bir blog yazısı hazırladık.

✅Wordpress Hosting

Web sitenizi tamamen kullanıma ve daha fazla geliştirmeye hazır hale getirmek istiyorsanız, web barındırma dikkat etmeniz gereken ilk ve anahtar bileşendir.

En İyi Yabancı Hosting Firmaları Tıklayınız

En İyi Yabancı Hosting Firmaları

✅Wordpress Hosting – Seo İlişkisi

SEO’nuzu geliştirmek ve satışları artırmak için, kaliteli ve yüksek sıralamalı bir web sitesi oluşturabilmek için internetin sağladığı en iyi kaynakları kullanmanız gerekir.

WordPress web sitesi, kaliteli bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir yerdir. Bazı temel kullanımlar için çok basit bir web sitesi oluşturmak isteyip istemediğinizden veya önemli bir işletmeyi tanıtmak için karmaşık bir web sitesine ihtiyacınız olup olmadığından yararlanabileceğiniz çok sayıda seçenek sunar.

Ne yaptığınıza bağlı olarak, Ücretsiz WordPress Hosting, Paylaşılmlıan WordPress hosting, VPS veya Yönetilebilir WordPress hosting seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Kendi web sitenizi oluşturmaya karar verdiğinizde, sizin için mümkün olan en iyi çözüm olan ve ihtiyaçlarınızı en çok karşılayan kişiye güveninizi vermelisiniz.

Her fikrinizi ve ihtiyacınızı karşılayabilecek çeşitli WordPress barındırma sağlayıcıları vardır.

En iyi VPS Hosting Firmaları Tıklayınız

En iyi VPS Hosting Firmaları

✅Wordpress Hosting – Hız İlişkisi

wordpress hız
wordpress hız

Wordpress, birçok eklenti ile ortaya çıkan ve güncel olmayan veya çok fonksiyon kullanan bir yapaı olmakla birlikte, CPU ve işlemci diğer CMS sistemlerine göre çok daha fazla kullanmakta ve veritabanı sorgusu yapan bir yapıda inşa edilmiştir. Dünyanın en büyük siteleri wordpress kullanmata olduğu gibi neredeyse dünyada her 2 web sitesinden 1 tanesi wordpress ile oluşturulmuştur. Hal böyle olunca bazen 1 kişi ile site çökebilmekte bazen binlerce kişi ile çok sağlıklı ve hızlı bir yapıda olabilir. Bunun en önemli ayırt edici özelliklerinden biri de altyapı olarak hızlı ve i optimize edilmiş hosting kullanımıdır.

✅Wordpress Hosting 2021

Sizin için 2021 için en iyi WordPress hosting barındırma sağlayıcılarından bazılarını seçtik!

Öyleyse başlayalım!

✅En İyi Yabancı Wordpress Hosting Firmaları

✅Bluehost

bluehost
bluehost

Bluehost incelemesi için tıklayınız

Bluehost, harika web siteleri oluşturmanıza ve aynı zamanda bunu kolayca yapmanıza yardımcı olabilecek dünyanın en güçlü ve en büyük web barındırma şirketlerinden biridir.

WordPress tarafından resmi olarak önerildiği gibi, bu web sitesi oluşturucu bugün çok bilinen ve web barındırma sağlayıcıları arasında popülerdir.

Özellikle yeni başlayanlar veya küçük işletmeler için uygundur.

7/24 mevcut desteği ile işletmenizin daha yüksek bir seviyeye ulaşmasına ve web sitenizin daha da fazla ziyaret edilmesine yardımcı olacaktır.

Sunulan özellikler:

 • Kolay kurulum
 • Ücretsiz Alan Adı
 • 24/7 destek
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu

Fiyatlandırma: Bluehost fiyatlandırması ayda 2,95 dolardan başlar ve düşük fiyata ek olarak, 30 günlük para iade garantisi de sunarlar.

Bluehost fiyatlandırma
Bluehost fiyatlandırma

✅DreamHost

DreamHost
DreamHost

10 yıldan fazla bir süredir, bu barındırma platformu, hızlı ve verimli hizmet isteyen çevrimiçi dünyanın her yerinden insanlar tarafından kullanılabilir.

Servisleri tamamen WordPress optimize edilmiştir ve en önemlisi, tüm süreç üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar.

DreamHost, web sitenizi daha hızlı büyütmenize ve tamamen güvenilir ve güvenli hale getirmenize yardımcı olabilir.

Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, bu WordPress barındırma sağlayıcısı, günümüzün en eski web barındırma şirketlerinden biri olduğu için milyonlarca web sitesine güç sağlar.

Bununla birlikte, web sitenizi tam olarak istediğiniz şekilde oluşturmak ve her şeyi kolayca yönetmek için özel bir gösterge panosu, size garantili başarı getirecek çeşitli araçlar ve daha fazlasını elde edersiniz.

Sunulan özellikler:

 • Kullanım kolaylığı
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • 1 tıkla kurulum
 • Ücretsiz SSD depolama alanı

Fiyatlandırma: Eşsiz 97 günlük para iade garantisinin yanı sıra, DreamHost birkaç farklı plan sunar, örneğin DreamHost Paylaşımlı Başlangıç planı aylık 2,59 ABD dolarıdır.

DreamHost fiyatlandırma
DreamHost fiyatlandırma

✅WP Engine

WP Engine
WP Engine

En iyi WordPress barındırma deneyimlerinden birini sunar.

WP Engine, web sitenizin hızlı yüklenmesine, güvende kalmasına ve mümkün olduğunca kullanılabilir olmasına izin verir.

Sunulan 35+ stüdyo temasının yanı sıra, web sitenize her şeyi sonunda göndermeden önce tüm WordPress eklentilerini ve yeni özellikleri denemenizi sağlayan bir test aracı sağlar.

Ayrıca birçok performans izleme seçeneği ve hızlı ve kolay geçişler sunar. Oturum açtıktan sonra, müşteri desteğinden telefon, e-posta ve canlı sohbet şeklinde mümkün olan her türlü yardıma hak kazanırsınız.

Yönetilen WordPress barındırma arıyorsanız, web siteniz için WP Engine doğru seçimdir.

Sunulan özellikler:

 • Yönetilen barındırma
 • 35+ stüdyo teması
 • Otomatik SSL
 • 24/7 sohbet desteği
 • Performans takibi

Fiyatlandırma: Yıllık veya aylık olarak ödeme yapabilirsinizBaşlangıç planı, yıllık bir indirim uygulanarak ayda 25 ABD dolarından başlar, ancak sunduğu özelliklere bağlı olarak birkaç başka plan vardır.

WP Engine fiyatlandırma
WP Engine fiyatlandırma

✅SiteGround

SiteGround
SiteGround

SiteGround firması da en iyi yabancı wordpress hosting firmalarından biridir. Günümüzün çevrimiçi iş topluluğunda en yüksek dereceli web barındırma sağlayıcılarından biridir.

Aynı zamanda resmi bir WordPress önerilen barındırma sağlayıcısıdır ve çok popüler olmasının yanı sıra, şimdiye kadarki en hızlı sağlayıcılardan biri olarak hak ettiğini kanıtlamaktadır.

Güvenilirdir, iyi yönetilir, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilecek optimize edilmiş Woo barındırma ve tabii ki hızlı ve güvenli barındırma sunar.

İster bir web sitesi oluşturmaya gelince acemi olun, ister halihazırda büyük bir işletme işletiyor olun ve tüm WordPress seçeneklerine aşina olun, bu web barındırma sağlayıcısı sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Size kusursuz bir iş akışı ve 7/24 tam müşteri desteği sağlayacaktır.

Sunulan özellikler:

 • En yüksek hız
 • Yönetilen barındırma
 • Kolay web sitesi oluşturma araçları
 • SSD depolama
 • Google Cloud destekli
 • Gelişmiş AI yazılımı
 • 24/7 müşteri desteği

Fiyatlandırma: Farklı özelliklere sahip birkaç farklı plan vardır, ancak bir Başlangıç planı ayda 3,95 ABD doları tutarında özel bir fiyat sunar.

SiteGround fiyatlandırma
SiteGround fiyatlandırma

✅GreenGeeks

GreenGeeks
GreenGeeks

GreenGeeks, hızlı ve güvenli olmasının yanı sıra, çevre dostu bir web barındırma platformudur, bu da bir başka artı ve bu sağlayıcıyı benzersiz kılan şeydir. En iyi yabancı wordpress hosting firmalarından biri olan GreenGreeks, tavsiye edebileceğimiz firmaların en iyilerindendir.

Bize çevreye duyarlı olmamız gerektiğini ve bunu çok kolay ve verimli bir şekilde yapabileceğimizi hatırlatır.

Tabii ki hızı ve güvenliği kesinlikle arka plana düşmüyor. İnanılmaz derecede hızlı bir SSD çözümü ve ücretsiz alan sunar.

Yüklemesi gerçekten çok kolay, güncellemeler otomatikleştiriliyor ve barındırma hizmetinizi istediğiniz zaman ve sorun yaşamadan yükseltebilirsiniz.

Bu platform maksimum kullanım sunar ve böylece enerji verimliliği söz konusu olduğunda bazı önemli değişiklikleri ilk yapanlardan biri olmanız için size ilham verir.

Sunulan özellikler:

 • SSD depolama
 • Ücretsiz alan adı
 • Otomatik güncellemeler
 • Ücretsiz CDN
 • Ücretsiz göç
 • Uzman 7/24 destek

Fiyatlandırma: GreenGeeks, farklı planlara sahip çeşitli web barındırma hizmetleri sunar. WordPress barındırma, Paylaşılan barındırma planlarının yanı sıra ayda 2,95 ABD dolarından başlar.

✅En iyi yabancı wordpress hosting firmaları 2021 (Bonus)

En iyi yabancı wordpress hosting firmaları yazımızda hızlı, kullanımı ve gezinmesi kolay bir web sitesi oluşturmak kolay bir iş değildir. Bu nedenle, bir barındırma sağlayıcısı seçmek ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir segmenttir.

Çevrimiçi olarak belirli bir işletmeyi yönettiğinizde, potansiyel müşterilerinizin veya kullanıcılarınızın bir araya geldiği yerin olabildiğince özelleştirilmiş olmasını istersiniz.

WordPress kesinlikle web sitenizin sorunsuz çalışması için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir yerdir. Sonuçta, sizin için önemli olan bu özellikler SEO’nuz, satışlarınız, hızınız ve verimliliğinizdir.

Birçok web barındırma sağlayıcısı bu özelliklerin çoğunu sunar, ancak yine aralarında önemli farklılıklar vardır. Akıllıca ve çoğu kullanıcının yararlı bulduğu şeye göre seçim yapmalısınız.

Sizi 2021 için en iyi 5 WordPress barındırma sağlayıcısıyla tanıştırdık ve şimdi web siteniz için doğru çözümü ve otomatik olarak işletmenizi seçmek yalnızca size kalmış.

Freelancerlar'dan Hosting Hizmetleri

Hemen Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

2 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .