En İyi Yabancı Hosting Firmaları

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
En İyi Yabancı Hosting Firmaları
Bu makalemizde size 2021 yılı en iyi wordPress hosting firmaları konusunda rehberlik edeceğiz.  Ayrıca, en iyi wordPress hosting 2020 ve 2021 uzman seçimini göstermek için “Adım Adım Rehberlik” yapacağım. 2021 yılı Google Pagespeed Gtmetrix pingdoom hız odaklı en hızlı en iyi yabancı hosting firmaları 2021 yılı en kaliteli, ucuz, uygun fiyatlı hızlı en iyi yabancı hosting firmaları konusunda karşılaştırmalı olarak sunacağız.. Yani bir nevi bu yazımız “ENLERİN” yazısı olacak 🙂
En İyi Yabancı Hosting Firmaları
En İyi Yabancı Hosting Firmaları

İçindekiler

✅En iyi yabancı hosting firmaları

2021 Google Pagespeed ve Gtmetrix bazlı olmak üzere en kaliteli hız odaklı en iyi yabancı hosting firmaları 2021 ve en hızlı yabancı hosting firmaları 2021 yılı en kaliteli, ucuz, uygun fiyatlı hızlı en iyi yabancı hosting firmaları kıyaslamasını yaptık. WordPress , harika web siteleri oluşturmak ve yönetmek için önemli bir CMS platformudur. WordPress’te bir web sitesi oluşturmak istediğinizde, popüler CMS In Globe’dan en iyi şekilde yararlanabilecek bir hizmet barındırmayı düşünmelisiniz. En iyi VPS Hosting Firmaları Tıklayınız
En iyi VPS Hosting Firmaları

✅En iyi yabancı Wordpress hosting firmaları

WordPress Hosting , CMS ile sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve ayarlarınızı WordPress’i birkaç saniye içinde kurduktan sonra saniyeler içinde düzenlemenize olanak tanır. Daha da önemlisi, bu barındırma çözümleri size web sitenizi daha da iyi hale getirecek araçlar sunar. Neden WordPress’i barındırmayı düşünmeniz gerektiğini öğrenin ve sizin için doğru hizmeti bulmak için uzman incelemelerimizi okuyun.

✅En hızlı yabancı hosting firmaları

Arama motoru sıralamanız (SEO), kullanıcı deneyimi ve nihayetinde web sitenizin başarısı, kullandığınız barındırma sağlayıcısına bağlıdır. Başlarken, hangisinin En İyi WordPress barındırma şirketi olduğunu bilmek zor. Fakat en iyi yabancı hosting firmalarını sizler için karşılaştırmalı olarak bu makalemizde ele aldık.

✅En iyi Ucuz Yabancı Hosting Firmaları

Demek istediğim, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce şirket var. Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger , vb. Gibi popüler olanlarla sınırlı olsanız bile; İhtiyaçlarınız için hangisinin doğru WordPress barındırıcısı olduğunu nasıl anlarsınız? Bu fiyat performans olarak sizlere seçenekeler sunacaktır. Performans arttıkça fiyatlarıda artacaktır. Çünkü en iyi yabancı hosting firmaları sizlere bir çok paket sunar ve siz hangisinin sitenizin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını ilgili paketlerin detaylarına bakarak karar verebilirsiniz. En İyi WordPress barındırma hizmetini seçmenize yardımcı olmak için, sizin için En İyi WordPress barındırma şirketlerini araştırdık ve ayrıntılı bir karşılaştırmasını geliştirdik.

✅Wordpress ve En Hızlı Yabancı Hosting

Bir WordPress barındırma şirketi seçerken en önemli 3 faktörü kullandığınızdan emin olmanız gerekir.
 • Hız (yükleme süresi ): Sunucunun Hızı, sitenizde en iyi kullanıcı deneyimini sağlamada ve SEO’nuzu tanıtmada en önemli faktördür. Hepimiz Yükleme Hızının Web Sitesi Sıralamamız için önemli faktörlerden biri olduğunu biliyoruz.
 • Kullanılabilirlik (Çalışma Süresi ): Kullanıcılar sitenizin günde 24 saat çalışır durumda olmasını bekler, bu nedenle (99,9 Uptime ) ile maksimum kullanılabilirliğe sahip WordPress barındırmayı seçmeniz gerekir .
 • Destek : Kullanıcıların sorunlarını zamanında çözmek için iyi bir üne sahip olan WordPress barındırma hizmetini seçin.
En iyi 8’den fazla WordPress barındırma sağlayıcısına bir göz atalım. En iyi WordPress barındırma hizmetleri hakkında derinlemesine incelemelerimize devam edin.
En İyi Yabancı WordPress Hosting Firmaları 2022

✅En iyi Yabancı Wordpress Hosting Firmaları 2021

✅1. Bluehost

Bluehost
Bluehost Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Bluehost , popüler ve güvenilir bir web barındırmadır. WordPress, Bluehost’u bir barındırma seçeneği olarak önermektedir. WordPress siteleri için harika bir seçimdir. Kaydolduktan sonra, WordPress’i anında yükleyebileceksiniz. Sitenizi başlattıktan sonraki 15 dakika içinde sizi hayata döndürür. Bluehost’un bazı düşük fiyatları da var, planlar en az 2,95 $ / ay alabilir. İnanılmaz derecede ucuz. Bluehost’tan aldığınız değer abartılamaz. Bu, çoğu web sitesi için yeterince güçlüdür. Sektör genelinde yaygın olarak tavsiye edilirler ve resmi olarak WordPress tarafından tavsiye edilirler.

Bluehost’un Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: Paylaşılan Evsahipliği
HIZ: 673 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLERİ:
 • 1 Web Sitesi
 • 50 GB SSD Depolama
 • Ölçülmemiş Bant Genişliği
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Standart Performans
 • 1 Dahil Edilen Alan
 • 5 Park Edilmiş Alan Adı
 • 25 Alt Alan Adı
HOSTING PLANLARI: Basic, plus, Choice Plus, pro
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: Ayda 6,69 ABD dolarından başlayan fiyatlar

✅2. SiteGround

SiteGround
SiteGround Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
SiteGround , önde gelen bir web barındırma şirketi olan Endorsement International Group tarafından satın alınmayan birkaç en iyi barındırma markasından biridir . SiteGround ile hangi planı seçerseniz seçin, en son hız teknolojilerini ve işlevsel güvenliği elde edersiniz. SiteGround, UnComprable hizmetler sunuyor ve bunu Deneyimlerimle Önerdim. Odaklanmış projeler için uygundur ve daha fazla performansa ihtiyacınız varsa, birinci sınıf barındırma planlarından birine (örn. Bulut veya özel) yükseltebilirsiniz. SiteGround’u kararlı, güvenli ve son derece hızlı olan harika bir barındırma hizmetine ihtiyaç duyan kullanıcılara öneriyoruz. Bu siteye bakın Zemin Kuponu.

SiteGround’un Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: En İyi Genel Paylaşılan Hosting
HIZ: 405 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLERİ:
HOSTING PLANLARI: Başlangıç, GrowBig, GoGeek
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: Ayda 6,69 ABD dolarından başlayan fiyatlar

✅3. A2 Hosting

A2 Hosting Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
A2 Hosting Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
A2 Hosting’in sitenizin en iyi barındırma sağlayıcısı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? İyi bir damak tadın var. Araştırmamızda incelediğimiz Sekiz barındırma sağlayıcısından A2 Hosting, üçüncü sırada saygın. A2 Hosting , hızlı hız ve güvenilirliği en önemli öncelik haline getiren ” yüksek Hızlı güçlendirilmiş barındırma ” konusundaki itibarını alır . A2, SSD’lerine tipik bir SSD olmayan sunucudan 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükleyebilen ” Turbo Sunucuları” diyor . Sizin için en uygun barındırma sağlayıcısını ararken, her seçenek için bu sesi bulmak çok kolay. Yaygara yapmak ve size gerçekleri vermek için buradayız, böylece en bilinçli kararı verebilirsiniz – her neyse, bu siteniz için harika bir hamle! A2 Hosting herhangi bir zamanda garantiyi iade etmek için temel bir politikadır ve bu sağlayıcıya 3.9 / 5 değerini vermemizin nedeninin bir parçasıdır. Bu kesinlikle görmezden gelinecek bir kategori değil. bizim hakkımızda ankete katılanların% 85’ini barındırmak, bir barındırma sağlayıcısı seçerken fiyatlandırmanın en önemli faktör olduğunu.

A2hosting’in Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: Süper Hızlı Paylaşımlı Hosting
HIZ: Diğer Barındırmalardan 20 Kat Daha Hızlı
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLERİ:
 • 1  Web Sitesi
 • 100 GB  SSD Depolama
 • Ücretsiz  ve Kolay Site Geçişi
 • Her Zaman  Para İade Garantisi
HOSTING PLANLARI: Başlatma, Sürüş, Turbo Boost, Turbo Max
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: ₺ 223,66 / ay’dan başlayan fiyatlarla

✅4. Hostinger

Hostinger Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Hostinger Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Web barındırma seçimi söz konusu olduğunda maliyet genellikle bir faktördür. Ancak, bütçenizde bir şey elde etmek için ayarlanan kusurlu bir özelliği görmezden gelmek cazip gelebilir – bu nedenle önceden biraz araştırma yapmanız önemlidir. Hostinger incelememiz, bu bütçeyi en üst düzeye çıkaran seçeneklere bir göz atacak ve bilinçli kararlar vermeniz için ihtiyacınız olan bilgileri sağlayacaktır. On yıldan biraz daha uzun bir süre içinde Hostinger , WordPress’e özgü planlarının bir parçası olarak küçük bir web sunucusundan 29 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. En tepede, Hostinger, sunucusunun durumunu kamuya açıklar ve çalışma süresi sabittir. Deneyimim : – Hostinger ücretsiz alt alan adları ve barındırma sunduğundan beri web sitemi Hostinger’da barındırıyorum. Hosting hizmetlerinden çok memnun olduğumu söylemekten mutluyum. Hostinger’ın yardım desteğiyle de harika bir deneyim yaşadım. Hostinger’ın Destek Asistanı, problemi anında anlama ve ustaca çözme konusunda uzmanlaşmıştır. Dünyanın en iyi hosting platformunu sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

Hostinger’ın Hosting Özellikleri veHosting Fiyatları

Kararımız: Linux Paylaşımlı Hosting
HIZ: 350 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet veya Ses Desteği
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLER :Temel Palns
 • 1 Web Sitesi
 • 1 E-posta
 • Sınırlı Bant Genişliği (100 GB)
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 1X Tahsis Edilen Kaynaklar
HOSTING PLANLARI: Tek Web Barındırma, Premium Web Barındırma, İşletme Web Barındırma
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: ₺ 59,66 / ay’dan başlayan fiyatlar

✅5. Hostgator

Hostgator Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Hostgator Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Hostgator , 10 milyondan fazla etki alanına ev sahipliği yapar ve bu da onları piyasadaki en popüler veya en eski web barındırma sağlayıcılarından biri yapar. Bluehost’a benzer şekilde HostGator, “WordPress Barındırma” gibi özel WordPress barındırma çözümleri sunar. Yüksek trafikli web siteleri için, hızlı yük atma sürelerine ihtiyaç duyanlar için en iyi seçenektir. Hostgator WordPress Planı, sitenizi özellikle mobil kullanıcılar için farklı alanlarda daha hızlı hale getirmelidir. HostGator paylaşımlı barındırma birçok fayda sunar. Çalışma süresi [ çalışma süresi>% 99,99 ] geçen yıl içinde gerçekten iyileşti. Müşteri hizmetleri tatmin ediciydi. Bütçe Dostu Barındırmaya Başlamak istiyorsanız bir tavsiyem var. Ardından HostGator’a gidin. Son 12 aydaki ortalama yükleme süreleri 369 ms ve çalışma süresi>% 99,99. Toplam yıllık kesinti süreleri sadece 22 dakikaydı ve bu olağanüstü.

Hostgator’un Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: Hızlı veya Esnek Paylaşımlı Hosting
HIZ: 1.191 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet veya Ses Desteği
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLER :Temel Plan
 • Tek Alan
 • Tek Tıkla WordPress Yüklemeleri
 • Ücretsiz WordPress / cPanel Web Sitesi Transferi
 • Ölçülmemiş  Bant Genişliği
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Alan Adı Dahil
HOSTING PLANLARI: Kuluçka Planı, Bebek Planı, İş Planı
SİTE AKTARIMI: Ücretli
FİYATLANDIRMA: Ayda 2,75 ABD dolarından başlayan fiyatlar

✅6. Resellerclub

Resellerclub Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Resellerclub Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
ResellerClub Barındırma, bazı ünlü küresel markalarla rekabet eden Hindistan’da hızlı büyüyen bir hosting hizmetidir. 1998 yılında Mumbai’de kurulan marka, hizmet, hız, ölçek, destek ve koruma ilkelerini temel alarak geniş bir müşteri yelpazesine geniş bir hosting ürünleri yelpazesi sunarak uzun bir yol kat etti . ResellerClub kapsayıcı bir şirkettir. Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikaları ve alan adlarından SiteLock güvenlik özellikleri ve ayrıca Dahili önbelleğe alma Desteği ve İçerik dağıtım ağı (CDN) ile bir web sitesi yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi satar. Özel geliştiriciler, hesap yöneticileri ve satış yöneticilerinden oluşan ekipleri, web sitenizi zaman içinde oluşturabilmeniz için barındırma ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda hızlıdır. Bugün, çeşitli barındırma ürünleri ve hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olan bayi Kulübü, yalnızca yönetilen barındırma hizmetleriyle değil, aynı zamanda bir etki alanı Sağlayıcısı ve barındırma satıcısı olarak da bilinir.

ResellerClub’ın Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: En İyi Paylaşımlı Hosting
HIZ: 350 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet veya Ses Desteği
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLER :Temel Planlar
 • Tek  Alan
 •  Ücretsiz  SSL Sertifikası
 • Sınırsız  E-posta Hesabı
 • Ücretsiz  Cpanel
 • 1 Tıkla Yükleme  Etkinleştirildi
HOSTING PLANLARI: Kişisel, İş, Profesyonel
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: Ayda 2,49 ABD dolarından başlayan fiyatlar

✅7. Inmotion Hosting

Inmotion Hosting Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Inmotion Hosting Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Inmotion Hosting , 2001 yılında başlayan, Büyüyen ABD merkezli bir barındırma şirketidir. Merkezi Los Angeles’ta bulunmaktadır ve yüksek kalitesiyle tanınmaktadır. Inmotion Hosting’i seveceksiniz. Farklı barındırma türleri ve sınırsız bant genişliği ve depolama alanı sunarlar. Inmotion paylaşılan barındırma aralığı iyi tanımlanmıştır, aralığın alt ucunda sağlanır. Başlangıç Lansmanı (Paylaşımlı Barındırma) ürünü, sınırsız bant genişliği, depolama ve e-posta depolama hesapları, ControlPanel site yönetimi, WordPress’in kolay kurulumu ve ayrıca binlerce Farklı uygulama, ayrıca ücretsiz alan ve SSL sertifikası sunar. Ek olarak, ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz web sitesi transferi sunarlar. Özellikle mevcut barındırma kapalı kalma sürenizden sıkıldıysanız, InMotion Hosting sizin için tam bir para değeridir.

Inmotionhosting Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: Hızlı Paylaşımlı Hosting
HIZ: 170 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet veya Ses Desteği
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLER :Temel Planlar
 • Ücretsiz  Alan Adı
 • 2 Web Sitesine kadar
 • 50GB  SSD Depolama
 • Sınırsız  Bant Genişliği
 • 3x  Performans ve Hız
 • 10 E-posta Adresi
 • Güvenlik Paketi
 • Pazarlama araçları
 • Ücretsiz  SSL
HOSTING PLANLARI: Başlat, Güç, Profesyonel
SİTE AKTARIMI: Bedava
FİYATLANDIRMA: Ayda 6,99 ABD dolarından başlayan fiyatlar

✅8. Digital Ocean

Digital Ocean Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Digital Ocean Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları
Digital Ocean , geliştiricilerin projeleri için yeni sanal makineler oluşturmak için hızla kullanabilecekleri Bulut Barındırma sunucuları sağlar. Aynı zamanda web barındırma ortamınızın tam kontrolünü ele almanıza izin verir, böylece yalnızca kullanabileceğiniz kaynaklar için ödeme yaparsınız. Aylık veya saatlik olarak faturalandırılan depolama ve hacim gereksinimlerinize bağlı olarak farklı seviyelerde bulut tabanlı barındırma sunarlar. Seçtiğiniz düzey, planınıza dahil edilen bellek miktarını, çekirdek işlemcileri, disk alanını ve aktarım sınırlarını belirleyecektir. Hizmetlerinin güzelliği, yalnızca kullandığınız kaynaklar için ödeme yapmanızdır. Çoğu web barındırmada, bu düzeyde kaynaklara ihtiyacınız olmasa bile, köklere erişmek için üst düzey bir plan seçmeniz gerekir. Digital Ocean’da size göre ödeme yapın-
 • VERİ DEPOSU.
 • CPU’lar.
 • Disk alanı (tüm SSD).
Kişisel görüşüm Dijital okyanus hakkında, Eğer bir acemiyseniz veya bir blog başlatmak istiyorsanız, o zaman Dijital okyanus barındırma size göre değildir. En Ucuz Paylaşılan Hosting Satın Alma Önerim Bunları Blogunuz Başarılı Olduktan Sonra Kullanın veya çok miktarda trafik elde edin, ardından Digital Ocean, AWS vb. Gibi Bulut Sunucusuna geçmelisiniz

Dijital Ocean Hosting Özellikleri ve Hosting Fiyatları

Kararımız: Bulut Barındırma
HIZ: 890 ms
ÇALIŞMA SÜRESİ: % 99,99
DESTEK: 24 × 7 Canlı Sohbet veya Ses Desteği
UYGULAMALAR: WordPress, Joomla, Drupal ve bazı web sitesi kurucuları
ÖZELLİKLER : Bulut Barındırma
HOSTING PLANLARI: Damlacıklar
SİTE AKTARIMI: Güncellenmedi
FİYATLANDIRMA: Ayda 5 ABD dolarından başlayan fiyatlar
Bunlar, her tür WordPress blogu ve web sitesi için en iyi WordPress barındırma hizmetleridir. Umarım bu doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur

En İyi WordPress Hosting Firmaları 2021

Yukarıdaki listede kaçırdığım En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcısı 2021′i biliyor musunuz ? Daha sonra onun adı hakkında yazabilirsiniz, böylece derinlemesine araştırmamı yapabilir ve onu bu Hosting listesine ekleyebilirim. 2021 yılıyla ilgili bu makaleyi sizlerin de deneyimlerini gözlemlediği başka firmalar varsa sürekli olarka bu yazımızı hep beraber güncelleyelim.

En İyi WordPress Hosting

En iyi wordpress hosting altyapısı sunan yabancı hosting firmaları Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi altyapısını güçlendiren dünyanın büyük güçlü ve sunucu altyapısı performanslı firmalarıdır. Bu tarz firmalar için paradan önce, itibar ve altyapısının güncel ve performanslı olup olmadığı gelir.

En Hızlı WordPress Hosting

Yayınaldığımızı ve test ettiğimiz makalemize göre en hızlı wordpress hosting firmaları pirilancer.com karşılaştırma ekibimize göre aşağıda belirtilmiştir. 2021 yılı Google Pagespeed Gtmetrix pingdoom hız odaklı en hızlı en iyi yabancı hosting firmaları sıralası: 1- A2hosting (Diğer Barındırmalardan 20 Kat Daha Hızlı) 2-Inmotionhosting Hosting (170 milisaniye) 3- ResellerClub (350 milisaniye) 4- Hostinger (350 milisaniye) 5- SiteGround (405 milisaniye) 6- Bluehost (673 milisaniye) 7- Digital Ocean (890 milisaniye) 8- HostGator (1.191 milisaniye) Bu Makalede, en iyi yabancı hosting firmaları 2021 ile ilgili tüm bilgileri vermeye çalıştık. Umarım bu makale her blogger için çok yararlı olmuştur. Sizlere tavsiyem önce 1 aylık deneme paketleri oluşturun ardından 6 aylık veya yıllık paketlere geçiş sağlayın.

En İyi Yabancı Hosting Firmaları ile ilgili Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

✅En İyi Yabancı Hosting Firması Hangisi

En iyi yabancı hosting firmalarını https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blog yazımızda detaylıca açıkladık. Sizler için Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub en iyi yabancı hosting firmalarını karşılaştırmalı detaylandırdık.

✅En İyi Yabancı Hostingler 2021

iyi yabancı hosting konusunda Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi 8 adet firmayı karşılaştırmalı olarak yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blog yazımızda detaylıca açıkladık. Sizlerde bu karşılaştırmalı yazımızı muhakkak okuyunuz.

✅En İyi Yabancı Hosting Hangisi

En iyi yabancı hosting hangisi sorusuna Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi 8 adet host firmasını karşılaştırmalı olarak milisaniye cinsinden hesaplayarak sizlere sunuyoruz. Yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari yazımızı okuyunuz.

✅En İyi Yabancı Hosting Hangi Firma 2021

2021 yılı için en iyi yabancı hosting hangi firma sorusunun cevabı yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari burada. Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub karşılaştırmalı olarak detaylıca okuyunuz.

✅Türkiyeden Erişimi En Hızlı Olan Yabancı Hosting Firması

Türkiyeden erişimi ve tepkimeleri en hızlı olan yabancı hosting firmasını sizler için karşılaştırmalı olarak Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi 8 adet dünyaca ünlü altyapısı güçlü firmayı yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari yazımızda incekledik.

✅En Hızlı Yabancı Hosting Firması Hangisi

En hızlı yabancı hosting firması hangisi diyorsanız sizler için karşılaştırmalı ve milisaniye tepkime değerleri olan Bluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi 8 firmayı yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari yazımızda inceledik.

✅En Hızlı Yabancı Hosting Firması Kim?

En hızlı yabancı hosting firması hangi firma kim ve hangi ülke lokasyonuna sahip? gibi sorulara yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blog yazımızda detaylandırdık.

✅En Hızlı Yabancı Hosting Firmaları

En hızlı yabancı hosting firmaları ve tepkimesi hızlı yabancı sunucu firmalarını yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blogumuzda detaylıca inceledik. Lütfen yazımızı okumadan hosting almayın.

✅En Hızlı Wordpress Hosting Firması Hangisi

En hızlı wordpress hosting firması hangisi diyorsanızBluehost, SiteGround, HostGator, A2 hosting, Hostinger,Inmotionhosting Hosting ve ResellerClub gibi 8 adet büyük firmayı sizler için karşılaştırmalı olarak yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari  açıkladık.
En İyi Yabancı WordPress Hosting Firmaları 2022

✅En Hızlı Wordpress Hosting Firmaları

En hızlı wordpress siteler için yararlı hosting firmalarını sizler için detaylıca yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blog yazımızda yazdık.
En İyi Yabancı WordPress Hosting Firmaları 2022

✅En Hızlı Ucuz Yabancı Reseller Firmaları 2021

En hızlı ucuz ve uygun yabancı reseller firmalarını 2021 yılı fiyatları ile birlikte pirilancer.com sitemiz blog sayfamızda yazdık.

✅En Hızlı Ucuz Yabancı Sunucu Firmaları 2021

En hızlı ucuz yabancı sunucu firmaları hangileri, sunucu fiyatları ve altyapı özellikleri ile birlikte sizler için yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari sayfamızda belirttik.

✅En Hızlı Ucuz Yabancı Vds Vps Firmaları 2021

En hızlı ucuz vds ve vps satışı yapan firmaları 2021 güncel fiyatları ile birlikte sizler için detaylandırıp kaleme aldık. Yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari yazımızı muhakkak okuyunuz.

✅En İyi Yabancı Reseller Firmaları 2021

En iyi yabancı reseller firmalarını 2021 yılı güncel fiyatları ve performans değerleri ile birlikte ele aldık. Yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari yazımızı muhakkak okuyunuz.

✅En İyi Yabancı Sunucu Firmaları 2021

En iyi yabancı sunucu firmaları 2021 yılı güncel ve indirimli fiyatları ile birlikte yukarıdaki yazımız olan https://pirilancer.com/en-iyi-yabanci-hosting-firmalari blog yazımızda detaylıca ele aldık. Pirilancer.com sitemizi ziyaret ediniz.

✅Google Pagespeed En İyi Olan Yabancı Hosting Firmaları

2021 yılı Google Pagespeed değerleri en iyi olan ve performans değerleri en iyi yabancı hosting firmalarını sizler için derledik. Lütfen yazımızı detaylıca okuyabilirsiniz. ……… En iyi yabancı hosting firmaları makalemizin konusunda ön bilgi vermek adına ortalama site değerleri göz önüne alınarak ön bilgi amaçlıdır. Ayrıca yukarıdaki 4 büyük barındırma hizmeti sunan firma, dünyanın en fazla kullandığı alt yapısı güçlü firmalarıdır. Yani bir bakıma kalite tesadüf Önerilerinizi ve sorularınızı bu yazının altındaki yorum kutusu aracılığıyla bizimle paylaşabiliriz. en iyi yabancı hosting firmaları2021 ile ilgili bu makaleyi beğendiyseniz  , sosyal medyada (Facebook, Instagram, Twitter) arkadaşlarınızla paylaşın.

Freelancerlar'dan Hosting Hizmetleri

Hemen Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz
Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

1 Yorum

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .