En iyi VPS Hosting Firmaları

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
En iyi VPS Hosting Firmaları

2022 yılı en iyi 10 Yabancı Vps ve Türk Hosting sağlayıcısının Vps hizmetlerini test edip deneyimleyip sizlere sunmaya çalıştık. En güvenilir en iyi vps hosting firmaları 2022 yılında rekabet ortamı yaratacak altyapılarını güçlendirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için yarışta olacagı bir yıl olacak.  En ucuz ve hızlı VPS server sağlayıcılarını fiyat performans deneyimlemelerini aşağıda sunduk.

Ücretli ücretsiz VPS veren siteler, en iyi yabancı managed vps hosting firmaları ve en iyi Türk Yerli – Yabancı hosting sağlayıcıları 2022 fiyat performans ve destek hizmetlerini değerlendirme ve sıralama ile en kapsamlı rehber olacak şekilde hazırladık.  En iyi VPS hosting Sanal sunucu firmaları ve 2022 tavsiyeleri sizlerle… Keyifli okumalar…

İçindekiler

⭐Vps Hosting Nedir?

Standart paylaşılan web barındırma paketleri ucuz ve kullanıcı dostudur, ancak aynı zamanda yavaştırlar, esnek değildirler ve profesyonel ve iş kullanıcılarının sıklıkla ihtiyaç duyduğu güce veya işlevselliğe sahip değildir.

En İyi Yabancı WordPress Hosting Firmaları Tıklayınız

En İyi Yabancı WordPress Hosting Firmaları 2021

⭐Türkiye’nin En İyi Vps Hosting Firmaları

Türkiye’nin en iyi Vps Hosting firmaları konusunda detaylı bilgi sunacağız bir başka yazımı her firmayı teker teker açıklayarak sizlere sunacağız. Lakin bu, Türkiye’nin en iyi Vps Hosting firmalarının deneyimlenmiş test edilmiş en iyisi hangisi? sorusuna yanıt bulmuş ekibimiz tarafından bir liste oluşturuldu…

İşte o liste

1. Cenuta

2. Turhost

3. Netinternet

4. Alastyr

5. Güzel Hosting

6. Veridyen

7. Vargonen

8. Natro

9. Niobeweb

10. BurtiNET

11. HostLAB

⭐Türkiye En Hızlı Vps Hosting Firmaları

Türkiye’nin en hızlı Vps Hosting firmalarını sizler için deneyimleyip en hızlısı hangisi? sorusuna sizler için yanıt niteliğinde bir liste hazırladık.

İşte o liste:

1. Cenuta

2. Turhost

3. Netinternet

4. Alastyr

5. Güzel Hosting

6. Veridyen

7. Vargonen

8. Natro

9. Niobeweb

10. BurtiNET

11. HostLAB

En İyi Yabancı Hosting Firmaları Tıklayınız

En İyi Yabancı Hosting Firmaları

⭐Dünyanın En iyi Vps Firmaları

Temel bir ana bilgisayardan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ancak özel bir sunucuya paranız yetmiyorsa veya bu canavarların karmaşıklığıyla uğraşmak istemiyorsanız, VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma akıllıca bir seçim olabilir.

⭐Hızlı Vps Hosting

Bir VPS planı satın almak, kendi sanal sunucu ortamınızı elde ettiğiniz anlamına gelir. İşletim sistemi, yüklediğiniz uzantılar ve uygulamalar ve bunların tüm ayarları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Her bir fiziksel sunucu, birden fazla VPS müşterisini barındırmaya devam edecek, ancak paylaşılan barındırma kadar çok olmayacak ve tipik olarak her VPS’ye, tek başına kullanımları için temel kaynaklardan (RAM, depolama alanı, CPU çekirdekleri) bir pay tahsis edilecektir.

⭐Uygun Fiyatlı Vps Hosting

Vps konusunda en hesaplı vps firmaları aşağıdaki  firmalar arasında fiyat performans olarak “en iyilerini” sizler için listeledik. Sizler de fiyat performans listemize göz atmak isterseniz “en iyi vps hosting firmaları 2022” adlı aşağıdaki bölüme geçiniz.

⭐En Güvenilir VPS Hosting Firmaları

Bunu yönetmek düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Birçok VPS planı, sitenizi izlemenize ve yapılandırmanıza yardımcı olacak cPanel gibi standart araçlar içerir. Bazı ana bilgisayarlar, hizmeti sizin için yönetecek, çökmüş bir hizmet gibi sorunları izleyecek ve tespit edilir edilmez bunları düzeltecektir.

⭐En iyi VPS Hosting Firmaları 2022

VPS fiyatları ve özellikleri, gereksinimlerinize bağlı olarak ayda birkaç dolardan yüzlerce dolara kadar değişir. Orada çok fazla seçenek var, ancak panik yapmayın – en iyi beş VPS sağlayıcısından oluşan listemiz sizi doğru yöne yönlendirecektir.

⭐Hostgator Vps

hostgator vps
hostgator vps

Genel olarak en iyi VPS web barındırma

En iyi VPS Hosting Firmalarından biri Hostgator’dur. Hostgator, etki alanlarından özel sunuculara kadar çok rekabetçi fiyatlarla ve% 99,9 çalışma süresi garantisi ile desteklenen etkileyici bir barındırma hizmetleri yelpazesi sunar. Bu, diğer barındırma seçeneklerinden herhangi biri kadar VPS barındırmaları için de geçerlidir.

⭐HostGator İncelemesi – Güvenilir VPS Hosting İçin En İyisi

HostGator yaklaşık yirmi yıldır buralarda. Barındırma sağlayıcısı, dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç sağlar.

Web barındırma endüstrisindeki en güvenilir isimlerden biri olarak, bir HostGator VPS planı ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. İşte farklı planlara ve fiyat noktalarına bir bakış:

HostGator’un VPS barındırma planları, tam kök erişimi ve özel kaynaklarla birlikte gelir. Ayrıca aşağıdaki gibi özelliklerden de yararlanacaksınız:

 • Sanal sunucunuzun tam özelleştirmesi ve tam kontrolü
 • Sunucu verilerinizin her hafta ücretsiz site dışı yedeklemeleri
 • Komut dosyası yükleyicileri, site şablonları ve geliştirme araçları
 • Sınırsız alan adları, veritabanları, e-posta adresleri ve FTP hesapları
 • CPU, RAM ve disk alanını ölçeklendirme yeteneği
 • Olağanüstü müşteri desteği, 24/7/365

Geleneksel web barındırmaya ek olarak, HostGator’un sanal özel sunucuları genellikle e-ticaret siteleri, test ortamları, oyunlar ve yoğun uygulama kullanımı için kullanılır.

Tüm planlar 45 günlük para iade garantisi ile desteklenir. 

Hostgator, 2GB RAM, 2 çekirdek CPU ve 120GB disk alanı ile gelen Snappy 2000’den başlayarak üç özel VPS barındırma planı sunar. Tahsisler cömerttir ve en talepkar web siteleri hariç hepsini barındırmalıdır.

Gerekirse bundan bir yükseltme, RAM’i 4 GB’a ve depolamayı 165 GB’a yükselten Snappy 4000’dir. Henüz kendi sunucusuna ihtiyaç duymayan daha zorlu siteler için, 8 GB RAM, 4 çekirdekli CPU ve 240 GB depolama ile birlikte gelen Snappy 8000’i tercih edebilirsiniz.

Fiyatlandırma, aylık ödeme yapmanıza veya onların yıllık planlarından birine taahhütte bulunmanıza bağlıdır. Örneğin, Snappy 2000 VPS barındırma planı yalnızca aydan aya ödeme yapmak istiyorsanız 29.95 $ ‘dır, ancak 3 yıllık bir sözleşme taahhüt ederseniz, ayda 19.95 $’ a kadar düşer.

hostgator vps özellikleri
hostgator vps özellikleri

Ek avantajlar arasında, kaydolduktan sonraki ilk ay içinde yeni hesaplar için ücretsiz transferlerin yanı sıra 45 günlük para iade garantisi bulunur. Bağlanmaktan mutluysanız, cüzdanınız üzerindeki minimum etkiyi göz önünde bulundurarak burada hoşlanacak çok şey var

⭐Bluehost Vps

bluehost vps
bluehost vps

En iyi VPS Hosting Firmaları arasından en iyilerden birisi de Bluehost firmasıdır.

Bluehost oldukça uzun bir süredir ortalıkta ve her zaman çeşitli kullanıcılar için güçlü planlar sundu ve VPS yelpazesi de farklı değil.

İlk dönem için ayda 17,99 ABD dolarından ve yenileme için ayda 29,99 ABD dolarından başlayan en ucuz planla, aralarından seçim yapabileceğiniz üç planınız var. Bu size 2 CPU çekirdeği (2x Xeon Gold 5220), 30GB SSD depolama, 2 GB RAM, 1 TB bant genişliği ve bir IP adresi kazandırır. Ultimate adlı üst düzey plan size 4 CPU çekirdeği (2x Xeon Gold 5222), 120 GB SSD depolama alanı, 8 GB RAM, 3 TB bant genişliği ve iki IP adresi sunar ve ilk dönem için aylık 57,99 ABD doları ve başına 119,99 ABD doları yenileme ayı.

⭐Bluehost İncelemesi – En Zengin Özelliklere Sahip VPS Barındırma Hizmeti

Bluehost , en sevdiğim web barındırma sağlayıcısıdır, bu nedenle en iyi VPS barındırma için kesim yapmaları şaşırtıcı değil.

Zaten Bluehost kullanıyorsanız ve daha iyi bir barındırma çözümüne yükseltmek istiyorsanız bu mükemmel bir seçimdir. Bununla birlikte, zengin özelliklere sahip ve uygun fiyatlı bir VPS barındırma sağlayıcısı arıyorsanız da harikadır.

Her plan, aşağıdakiler dahil düzinelerce güçlü özellikle birlikte gelir:

 • İlk yıl için ücretsiz bir alan adı
 • 30 günlük para iade garantisi
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • CPanel üzerinden root erişimi
 • OpenStack ve KVM açık kaynak teknolojisi
 • Anında sunucu aktivasyonu için anında hazırlık
 • Garantili kaynak kullanılabilirliği
 • Trafik artışları için dinamik kaynaklar
 • Çoklu sunucu yönetimi yetenekleri
 • Gelişmiş dosya yönetimi

Bu nedenle, yalnızca ödüllü müşteri desteğinden faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız ve diğer benzer fiyatlı tekliflerde bulunmayan tonlarca özellik elde edersiniz.

Bununla birlikte, alan gizliliği ve koruması için ayrı olarak ödeme yapmanız gerekecek.

Bluehost VPS barındırma, iki çekirdek, 30 GB katı hal depolama alanı, 2 GB RAM ve 1 TB bant genişliği için aylık 18,99 ABD dolarından başlar.

Tüm planlar ücretsiz bir SSL sertifikası ve 1 yıllık bir alan adı ile birlikte gelir. Ayrıca sınırsız alt alan adı ve e-posta hesabı elde edersiniz ve cPanel de dahildir. Etki alanı gizliliği ve koruması ve SiteLock, isteğe bağlı eklentiler olarak kategorize edildiğinden, ihtiyacınız olduğunda fazladan ödeme yapmanız gerekir.

bluehost vps özellikleri
bluehost vps özellikleri

Destek 7/24 mevcuttur, bu nedenle herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız günün herhangi bir saatinde onları arayabilirsiniz. Sonuç olarak, Bluehost hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için yetenekli bir sağlayıcıdır, bu yüzden kesinlikle denemeye değer.

⭐Hostinger  Vps

En iyi VPS Hosting Firmaları arasında en iyilerinden biridir. Dünyaca ünlü bir firma olan hostinger, binlerce kullanıcısı mevcuttur.

⭐Hostinger İncelemesi – En İyi Yarı Yönetimli VPS Hosting

Hostinger , gülünç derecede ucuz paylaşımlı barındırma planları ile tanınır. Bununla birlikte, VPS barındırma planları, yarı yönetimli bir çözüm arayan, bütçeye önem veren kullanıcılar için akıllıca bir seçimdir.

Yarı yönetimli barındırma ile, web sitenizle arka uç işlerini halledersiniz, ancak Hostinger sunucu yönetimi ve diğer sunucu ile ilgili sorunları ele alır.

Yani, biraz yardım alırsınız, ancak belirli yönleri kendi başınıza yönetmeniz karşılığında indirimli bir fiyat alırsınız.

Ayrıca, genellikle VPS barındırma çözümleriyle birlikte gelen özel kaynaklar ve daha fazla denetim elde edersiniz. Ancak, onları çok daha uygun fiyatlarla alıyorsunuz.

Buna ek olarak, Hostinger ayrıca sağlayıcılar:

 • 30 günlük para iade garantisi
 • Easy Web Script ve bir OS yükleyici
 • Özel bir IP adresi
 • Çift RAID korumalı veri yedeklemeleri
 • Kullanımı kolay bir kontrol paneli
 • Tam kök erişimi

Dolayısıyla, daha düşük maliyete rağmen, yine de VPS barındırmanın en büyük avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hostinger VPS planları ayda sadece 3,95 $ ‘dan başlıyor. Bununla birlikte, bu plan alan ve RAM açısından oldukça sınırlıdır. Bu nedenle, ikinci kademe planlarına ayda 8,95 ABD doları ile başlamak isteyebilirsiniz.

⭐InMotion VPS

InMotion vps
InMotion vps

En iyi VPS Hosting Firmalarından bir diğer iyi ve oldukça başarılı firma InMotion Hosting firmasıdır.  Birkaç VPS barındırma sağlayıcısına göz atın ve düşük başlık oranları ile cazip gelmek kolaydır, ancak aldanmayın – şirketler, ücretlerini düşürmek için bir dizi numara kullanır.

Genel olarak, InMotion’ın sanal özel sunucuları hızlı ve güvenilirdir. Yönetilen planlar bile tam kök erişimiyle birlikte gelir. InMotion’ın 90 günlük para iade garantisi, muhtemelen barındırma endüstrisindeki en iyisidir.

⭐InMotion İncelemesi – E-ticaret Siteleri İçin En İyi VPS Planları

InMotion , aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli VPS barındırma planlarına sahiptir. Her ikisi de Linux SSD sunucuları tarafından desteklenen yönetimli VPS barındırma ve kendi kendini yöneten bulut VPS barındırma sunar.

Yönetilen planlar ayda 29,99 $ ‘dan başlar ve giriş seviyesi kendi kendine yönetilen VPS aylık 5 $’ dan başlar.

Çoğunuz, bu sanal sunucular kutudan çıkar çıkmaz e-ticaret için optimize edildiğinden, yönetilen planlardan yararlanacaksınız. Bu planlar, WooCommerce, Magento, Prestashop ve daha fazlası gibi e-ticaret platformlarıyla hız ve güvenilirlik için yapılandırılmıştır.

InMotion for VPS hosting kullanmanın diğer avantajları şunlardır:

 • Ücretsiz özel SSL’ler ve planlanmış anlık görüntüler
 • CPanel ile veritabanları, e-posta ve etki alanı ayarlarını güncelleyin
 • Güvenlik güncellemeleri ve sunucu yönetimi (yönetilen bir planla)
 • DDoS koruması ve güvenli SSH anahtarları (kendi kendine yönetilen bir planla)
 • NGINX gibi hızlı ve otomatik yazılım kurulumları

Bir başlangıç ​​ürününün donanım özellikleri, örneğin fiyatı hemen düşük tutmak için genellikle gerçekçi olmayan bir şekilde düşük tutulur. Önemli öğeler – yedeklemeler, cPanel – pahalı ekstralar olabilir. Ve o zaman bile, başlık oranı yalnızca iki veya üç yıl peşin ödeme yaparsanız geçerli olabilir ve yenilemede önemli ölçüde artar.

InMotion Hosting çok farklı. Temel VPS-1000HA-S planı, üç yıl boyunca ayda 22,99 ABD doları ile en göz alıcı fiyata sahip değil, ancak şirketin neden bu kadar istediğini anlamak kolay. Ürün, diğer sağlayıcıların bazı üst düzey planlarından daha iyi bir teknik özelliğe sahiptir – 4GB RAM, 75GB depolama, 4TB bant genişliği, 3 özel IP – yedeklemeler ve bir cPanel lisansı ücretsiz olarak dahildir ve 90 günlük para iade garantisi vardır .

InMotion’ın “kilitsiz CPU çekirdekleri” olarak adlandırdığı olağandışı bir özellik var. Yalnızca bir veya iki çekirdeğe erişim sağlamak yerine, işlem yükünüzü sunucudaki tüm çekirdeklere dağıtabilirsiniz, bu da çok sayıda eşzamanlı işlemeyi içeren görevler için büyük bir performans artışı sağlar.

Hoşgeldin bonusu dokunuşları, Başlatma Yardımı adlı bir özelliği içerir; bu, esasen InMotion’ın sunucu yöneticilerinden biriyle iki saatlik boş zamanınız olduğu anlamına gelir. Etki alanı ayarlarını değiştirmeniz, cPanel’i yapılandırmanız, WordPress veya veritabanı dosyalarını taşımanız gerekip gerekmediğini, işi yapmanıza yardımcı olabilirler.

InMotion vsp özellikleri
InMotion vsp özellikleri

Hepsini bir araya getirin ve çok yetenekli bir VPS barındırma planları seti elde edersiniz. Gizli yakalamalar yerine beklenmedik sürprizlerle gelen bir paketi tercih ederseniz, InMotion’ı deneyebiliriz.

⭐GoDaddy Vps

En iyi VPS Hosting Firmaları arasında dünyanın en büyük hosting, domain sunucu ve müşteri potansiyeli en fazla firması desek yalan olmaz.

⭐GoDaddy İncelemesi – En İyi Kendi Kendine Yönetilen VPS Hosting

GoDaddy , genellikle alan kaydı ve tartışmalı pazarlama stratejileriyle eşanlamlı olan bir addır.

Ancak, kendi kendine yönetilen bir VPS planı için pazardaysanız, bu dikkate almanız gereken en iyi seçenek olacaktır.

GoDaddy’nin standart RAM VPS planları ayda 4,99 ABD dolarına kadar düşüyor. Yüksek RAM planları 9,99 dolardan başlıyor.

Kendi kendine yönetilen planlar, geliştiriciler ve sistem yöneticileri için mükemmeldir. GoDaddy’nin sanal özel sunucularını kullanmanın özellikleri ve avantajları şunları içerir:

 • SSH anahtarlarıyla tam kök erişimi
 • Tam güç ve esneklik için komut satırı
 • Ölçeklenebilir performans seçenekleri ve çok çeşitli özel sunucu yapılandırmaları
 • Kolay yönetim ile sınırsız barındırma hesapları
 • Kolay izleme ve uyarı bildirimleri
 • DDoS koruması ve ücretsiz SSL sertifikası
 • Veri merkezinizi seçme yeteneği (Kuzey Amerika, Asya-Pasifik, EMEA)
 • Yedeklemeler ve kurtarma konsolu

Bu planlar, test ortamları, veritabanı sunucuları, kaynak ağırlıklı uygulamalar, e-posta sunucuları ve birden çok web sitesi çalıştıran yöneticiler için mükemmeldir.

GoDaddy, 99,99 $ ‘dan başlayan tümüyle yönetilen VPS planlarına sahip, ancak kendi kendini yönetme seçeneği kesinlikle bu sağlayıcıdan öne çıkıyor.

⭐Hostwinds VPS Hosting

Hostwinds VPS
Hostwinds VPS

Yönetilen ve yönetilmeyen VPS barındırma seçenekleri

En iyi VPS Hosting Firmalarından 4. sırada bahsedeceğimiz firma Hostwinds Hosting’tir. Bazı VPS ana bilgisayarları ilk kez kullananlara odaklanır, diğerleri büyük işler için gider, ancak Hostwinds herkese hitap etmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Bu, hem yönetilen hem de yönetilmeyen planlar sunmak anlamına gelir.

Ek olarak, her zamanki Linux varyantlarına (CentOS, Ubuntu, Fedora, Debian) yönelik desteğin yanı sıra, ayda yalnızca 5 ABD doları prim karşılığında Windows Server 2008, 2012 veya 2016’yı seçebilirsiniz. Bu çok iyi bir değerdir ve Windows’a Linux’tan daha aşina iseniz, sizi daha sonra birçok yönetim sorunundan kurtarabilir.

Yönetilen Linux VPS planları, 1 çekirdek ve 1 GB RAM için 5,17 $ ‘dan başlar, bu biraz düşüktür, ancak başlangıç ​​web siteleri için uygundur ve makul bir fiyatlandırma oranında kaynak tahsislerini artırma planları vardır.

Hostwinds VPS özellikleri
Hostwinds VPS özellikleri

Yönetilmeyen Linux için planlar, aynı 1 çekirdek ve 1 GB RAM spesifikasyonu için sadece 4,49 $ ‘dan başlar. Bununla birlikte, yönetilmeyen Linux için çok daha fazla VPS barındırma planı vardır ve en üst katman 16 çekirdek ve 96 GB RAM sunar.

Windows planları benzer bir modeli takip ediyor, ancak tek çekirdekli ve 1 GB RAM ile yönetilen VPS için fiyatlandırma biraz daha 7,99 $ ‘dan başlıyor. Yönetilmeyen seçenekler, teknik özellikler açısından yönetilmeyen Linux’a benzer, ancak yine de fiyatlandırma aylık 9,89 dolardan biraz daha yüksektir.

Hangisinin peşinde olursanız olun, Hostwinds birçok seçenek sunar.

Hostwinds VPS hosting’e buradan kaydolabilirsiniz .

⭐Liquid Web VPS Hosting

Liquid Web VPS
Liquid Web VPS

Bedeli de olsa kaliteye odaklanan bir kıyafet

En iyi VPS Hosting Firmalarından son olarak sıradaki firmamız Liquid Web firmasıdır. Liquid Web, 20 yıldan fazla bir süredir en kaliteli yönetilen çözümler sunan ve şu anda dünya çapında 32.000’den fazla müşteri için 500.000 siteyi yöneten birinci sınıf bir web barındırma sağlayıcısıdır.

⭐Liquid Web İncelemesi – En Hızlı VPS Barındırma Hizmetleri

Site hızını artırmakla ilgileniyorsanız, VPS hosting’e geçmek, başlamak için mükemmel bir yerdir. Bununla birlikte, Liquid Web’in VPS barındırma hizmetleri sektördeki en hızlı hizmettir.

Bu cesur bir iddia gibi görünse de, üçüncü bir taraf çeşitli hız testleri gerçekleştirdi ve Liquid Web’in bulut sanal makineleri sayesinde rekabeti geride bıraktığını buldu.

Buna karşılık, kullanıcılarınız hızlı yükleme süreleriyle daha iyi bir deneyim yaşar.

İnanılmaz yüksek hızların yanı sıra şunları da elde edersiniz:

 • 10 TB’a kadar bant genişliği
 • 100+ GB katı hal sürücü depolaması
 • Sınıfının en iyisi 24/7 müşteri desteği
 • Sunucu dışı yedeklemeler
 • Çok seviyeli DDoS koruması
 • Proaktif site izleme
 • Plesk veya cPanel

Ayrıca, kök düzeyinde erişim, tek tıklamayla eski sürüme geçme ve yükseltme ve toplam sunucu denetimi ile web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Ayrıca, tam yönetim aylık ekstra 10 ABD doları ile yönetilen veya yönetilmeyen arasında seçim yapabilirsiniz. Sizin açınızdan güncellemeler ve sürekli yönetim konusunda endişelenmek istemiyorsanız, bu akıllı ve uygun fiyatlı bir seçimdir.

Sıvı Web planları, Windows için aylık 80 ABD Doları ve Linux için aylık 35 ABD Doları’ndan başlar.

Şirket, fiyattaki rekabeti yenmeye çalışmıyor, bunun yerine kaliteli sonuçlar verecek kapsamlı ürünler sunmaya odaklanıyor.

Örneğin, en ucuz Liquid Web planı ayda 59 dolara mal olabilir (bunu yıllık olarak aylık 30 dolara düşürebilirsiniz), ancak bu size 2GB RAM, 40GB depolama, çok cömert bir 10TB bant genişliği ve 100GB yedekleme sağlar.

Liquid Web VPS Özellikleri
Liquid Web VPS Özellikleri

Çok sayıda yapılandırma seçeneği vardır. Liquid Web, CentOS 7 aldığınızı söylemek yerine, CentOS 6, Debian 8, Ubuntu 14.04 veya 16.04’ü seçmenize olanak tanır ve çoğu zaman kendilerine ait birden fazla seçenek vardır: cPanel, Plesk, CloudLinux ve daha fazlası.

Bu da yönetilen bir ürün. Liquid Web, temel işletim sistemini tam olarak destekler ve destek ekibi, tespit edilir edilmez arızalı hizmetleri proaktif olarak geri yükleyecektir. Diğer sağlayıcılarla yönetilen bir VPS almak size ayda ekstra 30 $ veya daha fazlasına mal olabilir.

VPS’nizde hala sorunlar varsa, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacak bilgili profesyonellerden 365 gün 24 saat hızlı destek var.

Liquid Web en çekici başlık fiyatlarına sahip olmayabilir, ancak yine de aldığınız özellikleri göz önünde bulundurarak diğerlerinden daha ucuzdur ve mükemmel destek, sitenizin sorunsuz bir şekilde devam etmesine yardımcı olacaktır.

Buradan Liquid Web VPS’ye kaydolabilirsiniz .

⭐Media Temple

⭐Media Temple İncelemesi – En İyi Yönetilen VPS Hosting Planları

En iyi VPS Hosting Firmaları sıralamamızda Media Temple firmasını es geçmiyoruz. İşletmeler, e-ticaret web siteleri, ajanslar ve satıcılar için Media Temple , yönetilen VPS barındırma konusunda en iyi tavsiyemdir.

Media Temple’daki profesyoneller, sunucunuzu yönetmenin tüm teknik yönleriyle ilgilenecektir. Böylece web sitenize ve işletmenize odaklanarak daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Web barındırma dünyasındaki en iyi müşteri destek ekibine ek olarak, yönetilen VPS planınız aşağıdaki gibi avantajlarla birlikte gelir:

 • Kontrol panelinizi (cPanel veya Plesk) ve sürümünü seçme yeteneği
 • MySQL, PHP, Python ve Perl önceden yüklenmiş olarak gelir
 • Sanal sunucunuzu herhangi bir Linux tabanlı uygulama, yazılım veya işletim sistemi bileşeniyle özelleştirin
 • Yerleşik bayi araçlarıyla barındırma hizmetinizi müşterilere kolayca yeniden satabilirsiniz
 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Sunucu kaynaklarınızı yalnızca birkaç tıklamayla isteğe bağlı olarak ölçeklendirin

Media Temple sunucuları hızlı ve güvenilirdir. Bu yönetilen VPS barındırma planları ayda 55 $ ‘dan başlıyor.

⭐InterServer Vps

⭐InterServer İncelemesi – En İyi Ucuz VPS Hosting Planları

En iyi VPS Hosting Firmaları sıralamamızda InterServer kesinlikle web barındırmada en çok tanınan isim değil. Ancak uygun maliyetli bir VPS planı isteyenler için InterServer daha yakından bakmaya değer.

Bu barındırma sağlayıcısı, ayda sadece 6 $ ‘dan başlayan, yönetilen ve yönetilmeyen VPS barındırma sunar.

VPS barındırma için InterServer kullanmanın bazı özelliklerine, avantajlarına ve önemli noktalarına daha yakından bakalım:

 • Tek tıklamayla yüklemelerle desteklenen 450’den fazla bulut uygulaması
 • Verilere erişim veya güncelleme konusunda sınır yok
 • İşletim sisteminizin ve kontrol panelinizin tam kontrolü ile tam kök erişimi
 • Sunucu sorunlarını otomatik olarak başka bir düğüme yönlendirin
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Gelen veya giden site transferleri için ücret yok
 • Verileri güvende ve emniyette tutmak için uzaktan yedekleme hizmeti

Bugün piyasadaki diğer barındırma sağlayıcılarının aksine, InterServer ücretsiz bir deneme veya para iadesi garantisi sunmuyor. Ancak, aydan aya fiyatlandırma sunarlar, böylece istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bu sunucuların performansı listemizdeki diğer planların bazıları kadar yüksek olmayacak. Ancak en düşük oranları ödediğinizde, üst düzey performans muhtemelen ilk önceliğiniz değildir.

⭐En İyi Vps Firması Özet

En iyi VPS Hosting firmaları yazımızın daha sonuna geldik. VPS (sanal özel sunucu) barındırma, paylaşılan bir barındırma planını aşmış siteler için mükemmel bir seçenektir.

Sizlerde paylaşımlı hosting kullanıyorsanız muhakkak En iyi VPS Hosting firmalarının birinden paylaşımsız uygun fiyatlı bir sunucu almaya bakın. Projeleriniz için bu hayati bir zorunluluktur.

⭐Hangi VPS en iyisidir?

Sadece birini en iyi seçim olarak adlandırmak zor bir karar. Ancak bu listedeki seçeneklerden herhangi birinden memnun kalacaksınız. En iyi VPS planını seçmek için bu kılavuzda daha önce açıklanan metodolojiyi takip ettiğinizden emin olun.

Hem kendi kendine yönetilen hem de yönetilen planlar için, listemdeki herkes için bir şeyler var.

⭐En iyi VPS Hosting Firmaları ile ilgili Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

⭐Wordpress için En iyi VPS Hosting Firmaları

Wordpress için en iyi VPS Hosting firmalarını yukarıdaki listedeki yurtdışı ve dünyanın en büyük firmalarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki konumuzda yurtiçi Türk firmalarını da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sektördeki deneyimleri ve sektördeki geçmişi baz alınarak liste oluşturuldu.

⭐Wordpress için En iyi Yabancı VPS Hosting Firmaları

Hostgator Vps
Bluehost Vps
Hostinger  Vps
InMotion VPS
GoDaddy Vps
Hostwinds VPS Hosting
Liquid Web VPS Hosting
Media Temple
InterServer Vps

⭐Wordpress için En iyi Türk VPS Hosting Firmaları

1. Cenuta Hosting
2. Turhost
3. Netinternet
4. Alastyr
5. Güzel Hosting
6. Veridyen
7. Vargonen
8. Natro
9. Niobeweb
10. BurtiNET
11. HostLAB

⭐Opencart için En iyi VPS Hosting Firmaları

Opencart için en iyi VPS Hosting firmaları konusunda bu konuda derlediğimiz liste ayrıca opencart içinde paketleri ve altyapısal özellikleri olan firmalardır. Opencart için en iyi VPS Hosting paketleri mevcut olup gönül rahatlığıyla hem Türk hem Yabancı firmaları kullanabilirsiniz.

⭐Vbullettin için En iyi VPS Hosting Firmaları

Vbullettin için en iyi VPS Hosting firmaları konsuunda Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

⭐Mybb için En iyi VPS Hosting Firmaları

Mybb için en iyi VPS Hosting firmaları konsuunda Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

⭐En Hızlı VPS Hosting Firmaları

En hızlı VPS Hosting firmaları konusunda Yerli Türk 1. Cenuta, Turhost, Netinternet, Alastyr, Güzel Hosting, Veridyen, Vargonen, Natro, Niobeweb, BurtiNET, HostLAB Yabancı firmalar Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

⭐En Güvenilir VPS Hosting Firmaları

En güvenilir VPS Hosting firmaları sektördeki deneyimleri ve sektördeki geçmişi baz alınarak liste oluşturuldu.

⭐En Güvenilir Yabancı VPS Hosting Firmaları

Hostgator Vps
Bluehost Vps
Hostinger  Vps
InMotion VPS
GoDaddy Vps

⭐En Güvenilir Türk VPS Hosting Firmaları

1. Cenuta
2. Turhost
3. Netinternet
4. Alastyr
5. Güzel Hosting
6. Veridyen
7. Vargonen
8. Natro
9. Niobeweb
10. BurtiNET
11. HostLAB

⭐Dünyanın En iyi VPS Hosting Firmaları

Dünyanın en iyi VPS Hosting firmaları konusunda Yerli Türk Cenuta, Turhost, Netinternet, Alastyr, Güzel Hosting, Veridyen, Vargonen, Natro, Niobeweb, BurtiNET, HostLAB Yabancı firmalar Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

⭐En Ucuz VPS Hosting Firmaları

En ucuz VPS Hosting firmaları konusunda Yerli Türk  Cenuta, Turhost, Netinternet, Alastyr, Güzel Hosting, Veridyen, Vargonen, Natro, Niobeweb, BurtiNET, HostLAB Yabancı firmalar Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

⭐Google Pagespeed VPS Hosting Firmaları

Google pagespeed VPS Hosting firmaları konusunda Yerli Türk 1. Cenuta, Turhost, Netinternet, Alastyr, Güzel Hosting, Veridyen, Vargonen, Natro, Niobeweb, BurtiNET, HostLAB Yabancı firmalar Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hız konusunda başarılı olan bu firmalar Google Pagespeed destekli ve hız özelliklerini karşılayabilir düzeydelerdir.

⭐Cpanel VPS Firmaları

Siteleriniz için gerekli ve yönetebilir firmalarda bir çok panel özelliği mevcuttur. Kiminde kendi özel panelleri mevcuttur, kimilerinde cpanel plesk panel gibi panel seçenekleri mevcuttur. Yukarıdaki listemizde belirtilen özellikte ve belirtilen panel detayları verilmiştir. Yukarıdaki yazımızı okuyarak Cpanel destekli VPS firmalarının listesine ulaşabilirsiniz.

⭐Plesk VPS Hosting Firmaları

Web siteleriniz için gerekli ve yönetebilir paneller mevcuttur. Kimi özel yazılım destekli kimi plesk panel destekli firmalardır. Her hostinge plesk atayabileceğiniz özellikler mevcuttur. Bu firmalarda bir çok panel özelliği mevcuttur. Kiminde kendi özel panelleri mevcuttur, kimilerinde cpanel plesk panel gibi panel seçenekleri mevcuttur. Yukarıdaki listemizde belirtilen özellikte ve belirtilen panel detayları verilmiştir. Yukarıdaki yazımızı okuyarak Plesk destekli VPS firmalarının listesine ulaşabilirsiniz.

⭐Vps Hosting Güvenli mi?

Vps Hosting güvenli mi sorusunun yanıtına gelince: VPS hosting, web siteniz için seçebileceğiniz en popüler en güvenilir ve web sitenizi için en ideal olabilecek hosting hizmetlerinden birisidir. Özel bir sunucu alanı sağlamayan, binlerce sitenin bir arada olduğu ve güvensizlik hissi ve mantığı yaratan  paylaşımlı hosting hizmetine nazaran daha güvenli ve stabil bir çözümdür.

⭐Vps Hosting Hangi Paketi En İyisi

Vps hosting paketi, web sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda alınabilecek nitelikte olduğu paylaşımsız sunucular olduğu için web sitenizin ihtiyacına göre yukarıda saydığımız firmalardan kendi paketinizi oluşturarak satın alabilirsiniz. Paket özellikleri ve ihtiyaçlarınız artmışsa fiyatta o düzeyde artacaktır.

Sponsor Vps Hosting veren firmaların listesi konusunda her firmanın destek bölümünden bilgi alabilirsiniz. Çoğu firmada projenizin durumuna göre sponsor vps hizmeti verilebilmektedir.

⭐Bedava Vps Hosting Veren Yerli Firmalar

Bedava Vps Hosting veren yerli firmalar genelde projelerinize destek vermek isteyen ve projenize katkı sunabilecek nitelikte olan büyük firmalardır. Cenuta, HostLAB, Güzel Hosting, Veridyen, Vargonen, Natro, Niobeweb, BurtiNET ve Poyrazhosting bu konuda sizlere destek verebilmektedir.

⭐Bedava Vps Hosting Veren Yabancı Firmalar

Bedava Vps Hosting veren yabancı firmalar sizlerden istediği kriterleri karşıladığınız takdirde sizlere Hostgator Vps Bluehost Vps Hostinger  Vps InMotion VPS GoDaddy Vps Hostwinds VPS Hosting Liquid Web VPS Hosting Media Temple InterServer Vps firmaları bedava vps hosting vermektedir.

Fakat kriterleri oldukça zorluluk seviyesindedir. Örnek olarak, projenizin büyüklüğünü kanıtlamış olmanız gerekmektedir.

⭐Vps Hosting Yönetim Paneli Giriş Portu

Vps Hosting yönetim paneli giriş portunu kullanarak SSH ile vps hizmetinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca Plesk Capenl gibi herhangi bir yönetim paneli almışsanız CPanel için 2087 protunu, Plesk için 8880 gibi portları kullanarak sitenizi yönetebilirsiniz.

⭐Vps Hosting mi İyi Vds Hosting mi?

VPS‘in açılımı Virtual Private Server, yani “Özel Sanal sunucu“dur. VDS‘in açılımı ise, Virtual Dedicated Server, yani “Sanal dedicated (dedike, kiralık) sunucu“dur. Ülkemizde bu terimler, ortak kernel kullanan OpenVZ sistemli sanal sunucular için VPS, her biri kendine özel sıfırdan sistem kurulumuna müsade eden VMware sistemli sanal sunucular için ise VDS olarak kullanılmaktadır

⭐Vps Hosting Paketi Fiyatları 2022

Vps Hosting paketi fiyatları 2022 yılında da Yabancı ve Türk firmalar için uygun fiyatlı seçenekli paketleri mevcuttur. Yabancı firmaların uygun ucuz fiyatlandırmasını yukarıdaki yazımızda bulabilir, Türk firmaları için de destek bölümünden sorabilirsiniz.

Pirilancer.com sitesi aracılığı ile geldiğini belirten herkese, tüm firmalar indirim uygulayacaktır.

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

2 Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .