En İyi Backlink Alma Yöntemleri

  1. Anasayfa
  2. İpucu
  3. Makale detayı
En İyi Backlink Alma Yöntemleri

2022 Yılı En İyi Backlink Alma Yöntemleri ilgili Google ve seo açısından en kaliteli geri bağlantılar oluşturma ipuçlarını ve Google’da sizi 1. sayfa hatta 1. sıraya kadar getirecek otoriter backlink yöntemlerini detaylıca açıkladığımız yazımıza hoş geldiniz.

İçindekiler

Backlink Alma

Kaliteli ve ücretsiz backlink alma yöntemleri 2022 yılında da sizler için backlink alma yöntemleri dahil bir çokd etayı paylaştık. Backlink alma ve Otomatik backlink alma yöntemleri, backlink örnekleri, Backlink satın alma en kaliteli ve ücretsiz backlink sitelerini bedava backlink örnekleriyle sizler için paylaşıyoruz. Güçlü sitelerden kalıcı backlink almak ve dofollow olarak geri baglantı veren site kaynaklarını ücretsiz backlink sitelerinin listesini sizler için paylaştık.

Ücretsiz Backlink Listesi

Ücretsiz Backlink Listesi ve kaliteli otoriter backlink alma yöntemlerini sizler için paylaşacağız. Kaliteli ve ücretsiz backlink alma yöntemleri 2022 yılındada önem kazanmış durumda. Backlink alma yöntemleri 2022 yılı itibariyle backlink veren siteleri aşağıdaki yazımızda listeledik.

Ücretsiz Kaliteli Backlink

Backlink Nedir? kaliteli ve otoriter link satın alma yöntemlerini ve satan freelancerları da yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Kaliteli backlink siteleri oto backlink backlink nasıl alınır ve yöntemlerini, Bedava backlink almak ile dofollov kaliteli backlin satın alma gibi daha bir çok konuyu detaylı olarak açıklıyoruz.

Web sitelerinin arama motorları tarafından değerlendirilmesinde önemli bir yere sahip olan backlink nedir? Bu soru 2022 yılındada güncelliğini koruyor…

Doğal backlink alma yöntemlerine yer vereceğimiz bu yazımızın sonunda Bonus backlink kazanma yöntemimizi sizinle paylaşacağız.

Öneri: En İyi Site içi SEO Kriterleri Rehberi Tıklayınız

En İyi Site içi SEO Kriterleri Rehberi

✅Backlink Nedir?

Site dışı seo çalışmalarının en önemli adımı olan Backlink, arama motorlarının başka sitelerin tavsiyesi niteliğini taşıyan bir linkleme türüdür. Daha basit bir anlatımla eskilerin “Hamili kart yakinimdir” ifadesinin internet ortamında yer bulmuş halidir.

Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google olduğu ve seo çalışmalarının temelinde Google algoritmaları yer aldığı için yazımızın devamında arama motoru yerine Google ifadesini direkt olarak kullanmak istiyoruz.

Google web sitelerini pek çok kritere göre değerlendirmekte ve bu kriterlerin içerisinde de backlink yer almaktadır. Google diyor ki; Sizi ne kadar çok site tavsiye ediyorsa o zaman siz değerli bir sitesiniz. Sizi üst sıralara almanın vakti geldi.

Bu basitleştirilmiş anlatım sonrasında yaklaşık 10 yıl öncesi internet inanılmaz link çöplüğüne döndü.

Link takas sistemleri, paravan siteler ya da footer link satışları gibi doğal olmayan yöntemler kullanılmaya başlandı ki bu yöntemlerin hepsi yeni güncellemeler sonrası bir değer ifade etmemeye başladı. Hatta bu hatalı backlink yöntemleri, web sitelerinin spam skorunun yükselmesine sebep oldu. Peki, doğal backlink alma yöntemleri var mı? Backlink alma stratejisi nasıl olmalı?

Backlink Yöntemi
Backlink Yöntemi

Öneri: Ücretsiz SEO Analiz Araçları için Tıklayınız

Ücretsiz SEO Analiz Araçları

✅Doğal Backlink Alma Yöntemleri

Doğal backlink, adı üstünde organik ve doğal olmalıdır. Bir web sitesinde yer alan bir içeriği beğendiyseniz kendi sitenizde bu içerik hakkında bir değerlendirme, methiye, tavsiye ya da eleştiri yazabilirsiniz. Ya da gittiğiniz bir kafe, kullandığını bir üründe olabilir. Yazdığınız içerik de ziyaretçilerinize konu ile ilgili linki de paylaşırsınız. İşte bu doğal backlinktir, kendiliğinden gelmiştir, zorlama yoktur.

Doğal backlink çalışmaları değerlidir. Pek çoğu dediğimiz gibi kendiliğinden gelir ancak eğer web siteniz yeni ise artık ufak ufak site dışı seo yani doğal backlink alma yöntemleri için çalışmalarınıza başlamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra doğal backlink kaynakları için size önerebileceğimiz ufak püf noktaları ile devam etmek istiyoruz.

✅Sosyal Medya Backlink

Web siteniz ister yeni isterse de eski olsun sosyal medya da var olmak zorundasınız. Ciddi bir trafik kaynağı olan sosyal medya platformları doğru kullanıldığı sürece web sitenize önemli faydaları dokunacaktır. Sosyal medya üzerinden gerçekleştireceğiniz içerik paylaşımları ile hem doğal backlink kazanmış olursunuz hem de etkileşim…

✅Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları doğal bir teknik ile yazıldığı ve doğru sitelerde yayınlandığı takdirde oldukça faydalı doğal backlink kaynağıdır. Tanıtım yazısının profesyonel bir şekilde hazırlanması, abartıya kaçılmadan doğal bir anlatım diline sahip olması gereklidir.

Tanıtım yazısının yayınlanacağı site ise mutlaka web sitenizin konusu ile ilişkili, belirli bir organik ziyaretçisi olan kaliteli bir site olmalıdır.

✅Forum Backlink

Forum profilleri iyi bir backlink alanıdır. Profilinizde ve imzanızda web sitenizin linkini paylaşırsanız doğal ve kaliteli backlink kazanmış olursunuz. Üstelik forumda aktif bir kullanıcı iseniz profiliniz pek çok kişi tarafından incelenecek ve büyük bir ihtimalle web siteniz ziyaret edilecektir.

✅Yorum Backlink

Pek çok backlink alma yöntemleri listesinden çıkartılan yorum backlink, aslında doğru kullanıldığında ciddi trafik ve değer sağlayan bir backlink yöntemidir. Ancak bu da pek çok kişi tarafından abartılı ve spama düşürecek derece de kullanılmış olduğundan çoğu listede doğal olmayan yöntemler arasına alınmıştır.

Ancak aşırıya kaçmadan özellikle içeriğiniz ile ilgili bir konu altına doğal, anlamlı, kaliteli bir yorum yaptığınız takdirde mutlaka katkısı olacaktır.

✅Ürün/ Hizmet Yorumları

Ücretsiz Backlink alabileceğiniz bir yöntemde alışveriş siteleri gibi sitelerde yapmış olduğunuz alışveriş sonrası bırakacağınız yorum ile yapılmaktadır. Örneğin Trendyol da yapmış olduğunuz bir alışveriş sonrası sizden yorum da yapmanız beklenir.

Pek çok ziyaretçi satın alma kararı vermeden önce yorumları muhakkak okumaktadır. Web sitenizde o ürün hakkındaki görüşlerinizi deneyimlerinizi paylaşacağınız bir içerik hazırlayarak Trendyol yorumunda o içeriğinizin linkini paylaşarak hem backlink hem de trafik kazanabilirsiniz.

✅Konuk Yazar Olabilirsiniz

Bazı web sitelerinde konuk yazar uygulaması mevcuttur. Web site içeriklerini çeşitlendirmek isteyen site sahipleri konuk yazar kabul etmektedir. Bu web sitelerini bularak doğal backlink kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

backlink
backlink

Bonus: İlk Defa Duyacağınız Backlink Alma Yöntemi İçin Hazır mısınız?

Yazımızın içeriğinde pek çok doğal backlink alma yöntemleri listeledik. Bunların ortak amacı aslında ziyaretçiyi değerli bir içeriğe yönlendirmektir.

Alacağınız her backlink size trafik kazandırmalı ve ziyaretçinize de fayda sağlamalıdır. Bu nedenle süper, ultra ya da roket hızında backlink paketlerinin içeriklerinin çok iyi bir şekilde incelenmesi gerektiğini ve size trafik sağlamayacak boş yerlerden backlink alınmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Peki, size sunacağımız bonus backlink alma yöntemi nedir? Bu backlink alma yöntemi biraz zor bir yöntem olsa da kesinlikle imkansız değildir.

2022 yılındada Google da sıralama almak istediğiniz anahtar kelime için arama yaptığınızda ilk sayfada yer alan web sitelerini incelemeniz gerekmektedir. Pek çoğu rakiplerinizden oluşsa da mutlaka rakibiniz kategorisine girmeyen web sitelerini bulabilirsiniz.

Bu web sitelerinde konu ile ilgili yayınlanmış içerikleri incelemeniz, eksik olan içeriğe sahip web sitesini belirlemeniz yeterli olacaktır. Böyle bir içerik bulduysanız, hele ki bu içerik ilk 5 de yer alıyor ise hemen kolları sıvayarak o konuda eksiksiz, muazzam bir içerik hazırlayın.

Seo uyumlu makale yazımı sonrasında ilgili site sahibi ile iletişime geçerek, içerikte bazı bilgilerin eksik olduğunu, hazırladığınız kapsamlı bir içerik ile güncelleme yapmak isteyip istemeyeceklerini sorabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak yazı altına ilave edeceğiniz ufak bir metin ile kendi sitenize kaliteli bir backlink sağlayabilirsiniz.

backlink kaynakları
backlink kaynakları

SEO İçin En Avantajlı Backlink Yöntemleri

✅1) Editoryal backlink alma

Sitenize atıfta bulunan – ve alakalı, yüksek kaliteli içeriğe yerleştirilmiş bir bağlantı içeren – editoryal sözler ideal geri bağlantıyı oluşturur. Yaygın olarak, editoryal backlink, kendi içeriğiniz belirli bilgilerin kaynağı olarak gösterildiğinde (bir makale veya infografik gibi), bir şirket temsilcisinden alıntı yapıldığında veya röportaj yapıldığında veya siteniz belirli bir konuyla ilgili bir bağlantı özetine dahil edildiğinde oluşturulur. .

Editoryal backlink çekmek için, bir düşünce lideri olarak durumunuzu gösteren her zaman yeşil içerik oluşturun, böylece siteniz ve markanız röportajlar ve sektör bilgileri için bir başvuru kaynağı olarak beğeni kazansın. Viral içerikler olması eftaldir. İçerik stratejinizi oluşturmak için , rakiplerin başarılı olduğu, ancak sitenizin henüz ele alamadığı popüler anahtar kelimeleri ve konuları tanıyabilen SEO araçlarından yararlanın .

✅2) Misafir yazarlık ile blog backlink alma

Yerleşik sitelere konuk gönderileri sunarken, genellikle kendi sitenize bir editoryal geri bağlantı eklemek mümkündür. Kaliteli misafir bloglardan backlink alabilirsiniz.

✅3) İşletme profillerinde backlink alma

Markanız için işletme listeleme sitelerinde, sosyal medyada, sektör dizinlerinde ve inceleme sitelerinde dijital profiller oluşturmak, çoğu zaman bir geri bağlantı (veya birkaç) yayınlama fırsatı ile birlikte gelir. Arama motorları bu girdileri bir sitenin iyi kurulmuş olduğunun kanıtı olarak görür.

✅4) Web seminerlerinden backlink alma

Web seminerleri (ve bunların kayıtları), sitelerin bağlantı vermesi için özellikle değerli içerik sunar. Siteler genellikle web seminerlerini kendi sayfalarına bir bağlantı ve markanızdan bahsederek yerleştirir. Bu backlink elde etmek için blog tanıtımına benzer taktikler kullanın: Konuk blogları için hedeflediğiniz siteler, web seminerinizi bir kaynak olarak eklemek isteyebilir.

✅5) Ücretsiz araçlardan backlink alma

Değerli bir araç – ücretsiz – sunmak, SEO üzerinde derin ve uzun süreli etkisi olan hem dikkat hem de backlink kazanmanın başka bir güçlü yöntemidir . Bu, sektörünüzdekiler için değerli bir maliyet hesaplayıcı gibi basit ama kullanışlı bir varlık oluşturmak veya sunduğunuz ücretli bir aracın basit bir sürümünü sağlamak anlamına gelebilir. backlink teşvik etmek için, aracı sizinkine benzer bir kitleye sahip sitelerle ( bunları ortaya çıkarmak için SEO araçlarını kullanarak ) ve konuk blog sitesi hedeflerinizi tanıtın.

seo backlink
seo backlink

Diğer SEO Artırıcı Backlink Yöntemleri

✅6) Sponsor/Teşekkür backlink

Bir markanın veya bir etkinliğin sponsorluğunda temsilcilerin sahip olduğu sitelerin,  u etkinliklerin duyurulması sırasında sposnor/teşekkür mahiyetinde, bu bildirileri yayınlayan siteleri reklamını yapması şeklinde backlink alabilirsiniz. Örnegin 50 marka yarışıyor ise, bu 50 marka, sitenizdeki duyuruyu paylaşacağı için sizde 50 adet backlink alabilirsiniz. Ücretsiz ve etkili backlink almanın en kolay yönlerinden biridir.

✅7) Konuk yazar biyografisi backlink alma

Konuk blog yazmayı kabul eden bir site, içerik içinde backlinke izin vermiyorsa, bunu genellikle yazarın özgeçmişinde yapacaktır. Editoryal içeriğin dışında olsa bile, bu backlinkin SEO üzerinde olumlu bir etkisi vardır .

✅8) Marka Site adı ile backlink alma

Geri bağlantı kurmanın akıllıca bir tekniği, diğer markalara statülerinin veya bir kapasitede başarılarının tanınması olarak ödüllendirilecek bir rozet bulmaktır. Bu siteler rozeti sitelerinde gururla yayınladığında, kendi sitenize bir bağlantı alırsınız. Yine, rozet programınız için hedefler belirlemek amacıyla sizinkine benzer kitlelere sahip siteleri tanımak için SEO araçlarını ustaca kullanmak isteyeceksiniz .

✅9) Basın bültenlerinden elde edilen backlink (medyanın ilgisini çekecek konular hakkında)

Markanız haber değeri taşıyan bir duyuru yaptığında, bir basın bülteni yayınlamak, PR ve pazarlama taktikleriniz için bir temel oluşturabilir ve aynı zamanda duyuruyu ve yayınlanan bülteni kapsayan yayınlardan backlink üretebilir.

✅10) Yorum backlink alma

İçerik hakkında gerçek ve alakalı yorumlar yayınlamak – ve bir geri bağlantı dahil – genellikle sohbete değer katıyorsa kabul edilebilir. Bununla birlikte, spam içerikli bir şekilde yürütülürse, bu teknik arama motorlarındaki itibarınızı olumsuz etkileyebilir. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

Kaçınılması Gereken Geri Bağlantı Türleri

✅11) Ücretli Bağlantılar

Arama motorları, sitenizin değerini, diğer siteler arasında gerçek, kazanılan popülerliğe dayalı olarak değerlendirmek için oluşturulmuştur. Google, bağlantı alıp satmanın bir sitenin arama sıralamalarındaki yerleşimlerini olumsuz etkileyebileceği konusunda uyarır . SEO avantajı peşinde bağlantı satın aldığınızda, ödediğinizin karşılığını alamazsınız.

✅12) Basın bültenlerinde haber değeri taşımayan backlink

Yalnızca geri bağlantı oluşturmak adına basın bültenleri oluşturmak, SEO üzerinde olumsuz bir etkisi olabilecek spam içerikli bir uygulamadır.

✅13) Düşük kaliteli veya alakasız dizin bağlantıları

Güvenilir ve saygı duyulmayan dizinlerde (veya markanızla ilgili olmayan dizinlerde) profiller oluşturmak spam olarak görülebilir ve SEO çabalarınıza zarar verebilir.

✅14) Düşük kaliteli forum backlink

Markanızın forum gönderileri – ve özellikle backlink içerenler – yüksek kaliteli forumlar ve gerçek tartışmalarla sınırlı olmalıdır. Bu mekanlarda spam bağlantılarına yönelik girişimler, amaçlananın tersi bir etkiye sahip olabilir.

✅Örnek backlink listesi

http://bumerang.hurriyet.com.tr/
http://yenidizin.com/
ly
SoundCloud
net
Turkcell Blog
http://www.google.com/local/add
http://www.local.com/default.aspx

✅Ücresiz Baclink listesi 2022

1. Microsoft.com
2. Ibm.com
3. Disqus.com
4. Blogger.com
5. Studiopress.com
6. Livejournal.com
7. Dell.com
8. About. me
9. Storify.com
10. Instructables.com
11. Deviantart.com
12. Amazon.com
13. Noaa.gov
15. soundcloud.com
16. gravatar.com
17. issuu.com
18. buzzfeed.com
19. bbpress.org
20. lenovo.com
21. plus.google.com
22. github.com
23. flickr.com
24. ted.com 81
25. imgur.com
26. goodreads.com
27. moz.com
28. udemy.com
29. amazon.in
30. youtube.com
31. quora.com
32. hp.com
33. vimeo.com
34. pinterest.com
35. myspace.com
36. typepad.com
37. createspace.com
38. theverge.com
39. qualtrics.com
40. visual.ly
41. gameinformer.com
42. frontiersin.org
43. pearltrees.com
44. 8tracks.com
45. magcloud.com
46. dead.net
47. warriorforum.com
48. skillsforhealth.org.uk
49. hostsearch.com
50. onrpg.com
51. rtsoft.com
52. cheaperseeker.com
53. bitcointalk.org
54. behance.net
55. ature.com
56. intensedebate.com
57. authorstream.com
58. triberr.com
59. letstalkbitcoin.com
60. trello.com
61. huntingnet.com
62. zillow.com
63. dailykos.com
64. polyvore.com
65. plurk.com
66. audioboom.com
67. weheartit.com
68. foodspotting.com
69. linksys.com
70. bookcrossing.com
71. maxthon.com
72. billion7.com
73. lipperhey.com
74. getsatisfaction.com
75. reddit.com
76. google.com/bookmarks/
77. folkd.com
78. stumbleupon.com
79. diigo.com
80. successfulblogging.com
81. torrefsland.com
82. blog.blogbing.com
83. expresswriters.com
84. growmap.com
85. peterbeckenham.com
86. chrisdeewaard.com
87. davidmerrill101.com
88. poweraffiliateclub.com
89. mjthompson.net
90. wassupblog.com
91. avdhootblogger.com
92. hedonistit.com
93. suejprice.com
94. joaoleitao.com
95. migrationology.com
96. 5losttogether.com
97. we3travel.com
98. walkingtheimaginaryline.com
99. workwithrichardp.com
100. sylvianenuccio.com
101. getmywellness.com
102. danguillermo.com
103. wpglossy.com
104. mymagicfundas.com
105. bloggingio.com
106. kikolani.com
107. smartblogger.com
108. bloggingtips.com
109. wpeka.com
110. basicblogtips.com
111. niksto.com
112. shoutmeloud.com
113. nichehacks.com
114. smartpassiveincome.com
115. markinblog.com
116. enstinemuki.com
117. iftiseo.com
118. bloggerspassion.com
119. wealthmissionpossible.com
120. shermansmithblog.com
121. mandyallen.com
122. elegantthemes.com
123. bloggersideas.com
124. researchasahobby.com
125. woblogger.com
126. noupe.com
127. bufferapp.com
128. leapfroggr.com
129. maximizesocialbusiness.com
130. internetmarketingblog101.com
131. empireflippers.com
132. wpthemedetector.com
133. competethemes.com/blog/
134. klinkk.com
135. cloudliving.com
136. 85ideas.com
137. hostdime.com
138. fridgemagazine.com
139. heartifb.com
140. ppc.org
141. upliftingfamilies.com
142. imjustsharing.com
143. rebekahradice.com
144. blogspot.com
145. kinja.com
146. purevolume.com
147. kiwibox.com
148. minds.com
149. tumblr.com
150. storeboard.com
151. medium.com
152. instructables.com
153. angelfire.com
154. sites.google.com
155. livejournal.com
156. somuch.com
157. sitepromotiondirectory.com
158. alistdirectory.com
159. highrankdirectory.com
160. bedwan.com
161. marketinginternetdirectory.com
162. 9sites.net
163. usalistingdirectory.com
164. happal.com
165. britainbusinessdirectory.com
166. picktu.com
167. addbusiness.net
168. directoryseo.biz
169. livepopular.com
170. wldirectory.com
171. jewana.com
172. momsdirectory.net
173. gvadirectory.com
174. onlinesociety.org
175. usalistingdirectory.com
176. ananar.com
177. thedailysubmit.com
178. pakranks.com
179. fat64.net
180. domainnamesseo.com
181. nonar.com
182. hotvsnot.com
183. fastdirectorylist.com
184. morefunz.com

✅Yüksek Otoriteli 37 Sosyal Backlink Listesi

1. https://www.plurk.com
2. https://www.stumbleupon.com
3. http://www.scoop.it/
4. https://flipboard.com/
5. https://myspace.com/
6. https://slashdot.org
7. https://www.fark.com/
8. https://www.diigo.com/
9. https://www.minds.com/
10. http://findnerd.com/
11. http://www.pearltrees.com/
12. http://linkarena.com/
13. http://twitxr.com
14. http://www.fearsteve.com/
15. http://www.indofeed.com/
16. http://actweb-sport.com/
17. http://www.bookmarkbook.org/
18. http://www.a2zbookmarks.com/
19. http://scoophot.com/
20. http://relevare.net/
21. http://3000bonus.com/
22. http://www.bookmarks2u.com/
23. http://affiliated-business.com/
24. http://www.braniewo.net/
25. http://www.greateststory.info/
26. http://nycweboy.net/
27. http://www.bookmarkinghost.info/
28. http://pineapple.io/
29. http://www.techsite.io
30. https://refind.com/
31. http://www.pcdistrict.com
32. http://onpageseopro.com/
33. http://www.mozylinks.com/
34. http://www.crazybacklink.com/
35. http://www.akonter.com
36. http://www.jodohkita.info/
37. http://gen-eff.net/

✅200 Adet Yüksek Otorite Backlink Listesi 2022

1 https://www.freeadstime.org
2 https://www.wallclassifieds.com
3 https://www.classifiedsfactor.com
4 https://www.giganticlist.com
5 https://www.h1ad.com
6 https://www.advertiseera.com
7 https://www.findermaster.com
8 https://www.superadpost.com
9 https://www.rectanglead.com
10 https://xoocal.com/
11 https://clickooz.com/
12 https://articles.h1ad.com
13 https://blog.giganticlist.com
14 https://story.wallclassifieds.com
15 https://article.classifiedsfactor.com
16 https://www.bloggersroad.com
17 https://www.digitalmarketinghints.com
18 streamstudio.co.kr
19 akte-fussball.de
20 photoshop-community.de
21 schule.at
22 man-clan.at
23 swcnd.co.kr
24 kjlab.com
25 onekeyj.com
26 vivabrasil.co.kr
27 nejnakup.cz
28 nationaltrustkorea.org
29 hkbu.edu.hk
30 ilovedress.ru
31 faircasinos.com
32 westik.org
33 oretta.com
34 asn-linz.ac.at
35 wud-clan.de
36 expressvoyage.ca
37 rolfimhof.ch
38 dascazino.de
39 office-autumn.com
40 tutoritool.com
41 incil.com
42 dchpension.co.kr
43 oracleland.net
44 artsdealer.net
45 visslo.com
46 bugo28.net
47 2571100.co.kr
48 e-sponet.co.kr
49 jummaco.com
50 heavy-metal.de
51 homeph-design.de
52 handydownloads.net
53 nammoonkey.com
54 skinconsortium.com
55 123podarka.ru
56 118.102.27.139
57 rumtrold.dk
58 esponet.co.kr
59 mury.pl
60 emotionphoto.co.kr
61 landscapemart.co.kr
62 j-story.or.kr
63 wgxpjeans.com
64 15776161.co.kr
65 seacastlepension.com
66 15776161.com
67 konacoastresorts.org
68 jinseong.com
69 music2z.com
70 kety.pl
71 luckystv.com
72 akorist.com
73 163.239.27.47
74 biznistesanj.ba
75 dowmedics.com
76 resonance.nu
77 is-programmer.com
78 npru.ac.th
79 naturheilpraxis-dehmel.de
80 heidis-kerzenstube.de
81 meraghar.in
82 prikidshop.ru
83 jhgyyq.com
84 nfu.edu.tw
85 eduhi.at
86 cngongzhu.com
87 122car.com
88 rupin3.com
89 decinske-autobusy.cz
90 harrypotter.org.pl
91 vipmasaj.com
92 diw.go.th
93 8baoliao.com
94 vvdesfeermakers.nl
95 hccnojo.org
96 101.51.137.130
97 kbstar21.net
98 lugs.cn
99 dl-racing-team.de
100 turystyczny.org
101 202.28.24.118
102 22hua.cn
103 shyantong.com
104 ursgrupp.de
105 worldmedia.kr
106 marathonclinic.nl
107 gogumafarm.com
108 uitetenin.nl
109 gekko-gecko.de
110 ogdensburg.info
111 medicaltv.it
112 jinyoungcons.co.kr
113 dark-clan.org
114 linguagemclipper.com.br
115 teemall.com.cn
116 eminipark.com
117 weiye-alu.com
118 reponse-conso.fr
119 hotforum.nl
120 1000cen.ru
121 kafe.cz
122 tv-tvs.ru
123 belvarosiuzletek.hu
124 pandion.im
125 jouneye.co.kr
126 sy97.co.kr
127 okrent.kr
128 faultwire.com
129 schon-tuning.cz
130 hcbolevec.eu
131 axxxw.com
132 niceculture.com
133 fortunariders.cz
134 bjertstenderup.dk
135 salespro.co.kr
136 region54.ru
137 wirtschaftsblatt.at
138 fussballforum-mv.de
139 imhach.org
140 newciv.org
141 163.15.202.98
142 abbler.com
143 webackyard.com
144 liverpoolfc.ge
145 gnng.net
146 goodnshopping.net
147 wgrnd.com
148 cdaniel-lauber.de
149 reiten-am-rennsteig.de
150 the-vengeance.de
151 puring.co.kr
152 ming.tv
153 140.130.11.40
154 203.157.165.13
155 yeship.com.cn
156 jtjyol.com
157 mypenghao.com
158 theindiancommunity.com
159 dongopenair.de
160 funturn.net
161 itvitv.com
162 china-training.com
163 espanolensalamanca.com
164 pokerbbc.com
165 buerger-schuetzen.de
166 legion-condor.de
167 nakagawaseimen.co.jp
168 cameralove.co.kr
169 yohgo.net
170 zsrchroberz.pl
171 rtarf.mi.th
172 velo-ouest.com
173 yeanchon.com
174 kurd.or.kr
175 superscreen.ru
176 ust-labinsk.ru
177 jungsung.com
178 jxseg.com
179 skec.com
180 thaibluesky.com
181 bearstone.co.kr
182 ijoonghwa.co.kr
183 jkacademy.co.kr
184 ly98.net
185 velsenonline.nl
186 portitor.pl
187 dicsport.vn
188 thietkenhadep.vn
189 vietbalo.vn
190 jeeskincare.com
191 loutzenhiser-jordanfuneralhome.com
192 parthenon-society.com
193 siameasyshop.com
194 fspension.co.kr
195 inhyun.co.kr
196 lowvision.org
197 91.121.245.196
198 blogoox.com
199 bumushoes.com
200 chung-mac.com

✅Ücretsiz Yüksek DA PA DoFollow Backlink Siteleri Listesi 2022

Yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak ve 2022’de web sayfalarınıza organik trafik çekmek için ücretsiz yüksek DA PA DoFollow sitelerinin bir listesini mi arıyorsunuz? Evet ise, doğru kaynaktasınız.

DoFollow Backlinks, bir web sayfasının arama motorlarında görünürlüğünü artırmak, ürünleriniz için daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak ve web sitenize veya blogunuza daha fazla organik trafik çekmek için dijital pazarlamada büyük bir rol oynar.

Bu blog yazısında, web siteniz için kaliteli geri bağlantılar oluşturmanıza yardımcı olmak için yüksek DA geri bağlantılarının önemini, ücretsiz yüksek DA geri bağlantıları oluşturmanın en iyi yollarını ve DoFollow geri bağlantı sitelerinin bir listesini paylaşacağız.

✅DoFollow Backlink Bir Web Sitesi İçin Neden Önemlidir?

DoFollow geri bağlantıları, arama motorlarında bir web sayfasını tanıtmak ve bir web sitesinin tarama hızını artırmak için önemli bir rol oynar. DoFollow geri bağlantıları, bir web sitesinin otoritesini hızlı bir şekilde oluşturmak için daha değerlidir.

2022’de Yüksek DA PA DoFollow Backlinkleri Nasıl Oluşturulur?
İnternette yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak için çok fazla DoFollow sitesi var. Ancak, daha iyi arama sonuçları elde etmek için ilgili ve yüksek DA web sitelerini seçmenizi öneririz.

✅Ücretsiz Yüksek DA PA Dofollow Backlink Siteleri nedir?

Yüksek DA PA web sitelerinden ücretsiz DoFollow geri bağlantıları oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bazılarını burada açıklayacağız. Aşağıda listelenen tüm web siteleri doğrulanmıştır ve yüksek etki alanı yetkisine ve PageRank’e sahiptir ve web sitenizin otoritesini geliştirmenize de yardımcı olacaktır. Bir göz atın:

✅En İyi Backlink Gönderme Siteleri

Geri bağlantı stratejinizi dakikalar içinde başlatabileceğiniz en kolay olanlarla başlayalım. Devam edin ve bağlantılarınızın aşağıdaki sitelerde listelenmesini sağlayın:

FreeAdsTime.org
H1ad.com
GiganticList.com
ClassifiedsFactor.com
WallClassifieds.com
FinderMaster.com
ReklamEra.com
RectangleAd.com
Makaleler.h1ad.com
Blog.giganticlist.com
Story.wallclassifieds.com
Article.classifiedsfactor.com
BloggersRoad.com
Clickooz.com
Xoocal.com
SuperAdPost.com
TheBlogArena.com

✅Web 2.0 Gönderi Siteleri

Web 2.0 web siteleri, kullanıcılarının web sayfalarını benzersiz bir URL ile oluşturmalarına olanak tanıyan yayıncı türü web siteleridir. İşte ücretsiz DoFollow bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olacak bazı Yüksek DA DoFollow web 2.0 sitelerinin bir listesi.

WordPress.com
Blogger.com
Tumblr.com
Weebly.com
Wikidot.com
Kinja.com
Strikingly.com
Yola.com
Business.site
Wix.com

✅Social Bookmarking Siteleri

Sosyal yer imi siteleri , yüksek DA web sitelerinden yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturarak web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmanın en güvenli yöntemlerinden biridir.

İşte kaliteli DoFollow geri bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz yüksek DA DoFollow sosyal yer imi sitelerinin bir listesi.

Digg.com
Stumbleupon.com
Lezzetli
Folkd.com
Reddit.com
Bizsugar.com
Slashdot.org
Scoop.it
Fark.com
Newsvine.com

✅Blog Yorum Siteleri

Blog yorum siteleri , web sitenize veya blogunuza işaret eden yüksek DA geri bağlantıları oluşturmanın en kolay yollarından biridir. Canlı blog yorum planı, geri bağlantı grafiğinizin yüksek olmasını sağlayacaktır.

İşte web sitesi için yüksek kaliteli DoFollow geri bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz yüksek DA DoFollow blog yorum sitelerinin bir listesi.

Makaleler.h1ad.com
Blog.giganticlist.com
Story.wallclassifieds.com
Article.classifiedsfactor.com
BloggersRoad.com
Copyblogger.com
Yoast.com
Neilpatel.com
Quicksprout.com
Shoutmeloud.com
Backlinko.com
Johnchow.com
Problogger.com
Melyssagriffin.com
Nichepursuits.com

✅Dizin Gönderme Siteleri

Dizin gönderimi, yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmanın en eski yollarından biridir ve arama motorlarındaki sıralamanızı artırmak için blogunuza işaret eder.

İşte 2022’de ücretsiz yüksek DA PA DoFollow geri bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz Yüksek DA DoFollow dizin gönderme sitelerinin bir listesi .

FreeAdsTime.org
H1ad.com
GiganticList.com
ClassifiedsFactor.com
WallClassifieds.com
FinderMaster.com
ReklamEra.com
RectangleAd.com
Usalistingdirectory.com
Highrankdirectory.com
Dizila.com
Thewebdirectory.org
Somuch.com
Entireweb.com
A1webdirectory.org
Abc-directory.com
Urldirecting.com
Sitepromotiondirectory.com

✅Makale Gönderme Siteleri

Makale gönderme, makalelerinizi makale dizinlerine göndermek için bir yöntemdir. Çok az makale gönderme sitesi , kullanıcılarına bazı geri bağlantılarla farklı ve kaliteli makaleler yayınlama olanağı sağlar.

İşte 2022’de yüksek kaliteli yüksek DA DoFollow geri bağlantıları almanıza yardımcı olacak ücretsiz yüksek DA DoFollow makale gönderme web sitelerinin bir listesi.

Makaleler.h1ad.com
Blog.giganticlist.com
Story.wallclassifieds.com
Article.classifiedsfactor.com
BloggersRoad.com
Hubpages.com
Ehow.com
Ezinearticles.com
Tumblr.com
Sites.google.com
Livejournal.com
Buzzle.com
Nbcnews.com
Selfgrowth.com
Evernote.com

✅Firma Rehberi Siteleri

İşletme listesi siteleri, yerel işletmenizi veya işletme web sitenizi tanıtmanın en iyi yollarından biridir. İşte 2022’de işletmenizin görünürlüğünü artırmak için kullanabileceğiniz Hindistan’daki en iyi işletme listesi sitelerinin bir listesi.

FreeAdsTime.org
H1ad.com
GiganticList.com
ClassifiedsFactor.com
WallClassifieds.com
FinderMaster.com
ReklamEra.com
RectangleAd.com
foursquare.com
mapquest.com
trustpilot.com
indiamart.com
tradeindia.com
justdial.com
yellowbot.com
sulekha.com
yelp.com

✅Sonuç

Bu makale, trafiğinizi büyütmenize, yüksek etki alanı otoritesi geri bağlantıları oluşturmanıza, Alexa sıralamasını iyileştirmenize ve etki alanı değerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Yüksek DA geri bağlantıları, arama motoru optimizasyonu için son derece kullanışlıdır

Backlink Alma ile ilgili Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

✅Backlink anlamı nedir?

Backlink, arama motorlarının başka sitelerin tavsiyesi niteliğini taşıyan bir linkleme türüdür

✅Backlink türleri nelerdir?

✅Sosyal Medya Backlink
✅Tanıtım Yazısı
✅Forum Backlink
✅Yorum Backlink
✅Ürün/ Hizmet Yorum Backlink
✅Konuk Yazar Backlink

✅Backlink 2022 yılında hala önemli mi?

2022 yılında da backlink en önemli bir sıralama faktörüdür. Kim ne derse desin bu değişmez. Backlink web sitenize trafik, yapı güvenilirliğini toplamak ve arama motorlarında üst marka sıralaması yardımcı olabilir. Bu nedenle, bağlantı oluşturmayı SEO planınızın bir parçası haline getirmek çok önemlidir. … Pazarlamacılar sık sık bağlantı kurmanın neden önemli olduğunu ve bu tekniğin 2022’de hala geçerli hatta en geçerli yöntemlerden biri.

✅Doğal Backlink Alma Yöntemleri Nelerdir?

✅Sosyal Medya Backlink
✅Tanıtım Yazısı
✅Forum Backlink
✅Yorum Backlink
✅Ürün/ Hizmet Yorum Backlink
✅Konuk Yazar Backlink

✅SEO Otorite Arttıran Backlink Yöntemleri

✅Sponsor backlink
✅Konuk yazar biyografisi backlink alma
✅Marka Site adı ile backlink alma
✅Basın bültenlerinden elde edilen backlink (medyanın ilgisini çekecek konular hakkında)
✅Yorum backlink alma

✅SEO En Yararlı Backlink Yöntemleri

✅1) Editoryal backlink alma
✅2) Misafir yazarlık ile blog backlink alma
✅3) İşletme profillerinde backlink alma
✅4) Web seminerlerinden backlink alma
✅5) Ücretsiz araçlardan backlink alma
✅6) Sponsor/Teşekkür backlink
✅7) Konuk yazar biyografisi backlink alma
✅8) Marka Site adı ile backlink alma
✅9) Basın bültenlerinden elde edilen backlink (medyanın ilgisini çekecek konular hakkında)
✅10) Yorum backlink alma

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

1 Yorum

  • Avatar of web tasarım

    Merhaba web tasarım konularında sizlere yardımcı olmak isteyen kişileri web tasarım kategorisinden kişilere yazarak bulabilirsiniz. Ben de bu siteden hizmet aldım
    İyi hizmet almak için yazın.

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .