En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

  1. Anasayfa
  2. Özel Liste
  3. Makale detayı
En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

Merhaba Pirilancer’lar 🙂 Sizlere En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları ile ilgili 2020- 2022 yılı için en iyi en hızlı bedava ve ücretsiz En İyi Android Müzik İndirme Uygulamalarını sizler için sunacagız. En iyi müzik indirme programı pc veya mobil android ios cep uygulamalarını tanıtacağız. Android cihazlarda müzik dinlemenin keyfi ayrıdır. Pek çok müzik uygulaması ile sadece internete bağlı olarak değil internet kullanmadan da müzik dinleyebileceğinizi biliyor musunuz?

Not: Yazı içinde Sosyal Medyada Her zaman İşinize Yarayacak Sosyal Medya Araçlarını Listeledik. (Gizli profil görme story indirme Video indirme Müzik indirme vs gibi vs gibi)

Tıklayınız👉👉👉Sosyal Araçlar    İnstagram Araçları

⭐Müzik Mp3 indirmek

Android müzik İndirme programı ücretsiz olarak nasıl indireceğinize dair liste yaptık. 2022 senesi En iyi müzik İndirme programı hangisi sorusuna açıklık getirdik. 2022 yılı En iyi müzik İndirme programı PC veya android ios diye merak edenlerin merakını ayrıca gidereceğiz. En iyi müzik indirme sitesi YouTube müzik indirme programı  olduğu aşikar ama en iyi alternatifleri de listeledik. 2022 Telefona müzik indirme İnternetten müzik indirme ve  internetsiz şarkı indirme yöntemleri için hemen sizleri aşağıya alalım.

⭐Android En iyi müzik indirme Uygulamaları indir

Şarkı Evreni – Bedava mp3 indirmek için tıklayınız

MYT Müzik – Bedava Müzik indirmek için tıklayınız

Müzik İndirme Programı – DEHA – Şarkı Evreni indirmek için tıklayınız

YT3 Müzik İndir – BEDAVA indirmek için tıklayınız

Zuzu – Bedava müzik ve ses indir. mp3 indirmek için tıklayınız

En iyi Android müzik indirme uygulamaları 2022 listemizde sizler için 20 adet uygulamayı tanıtmak istiyoruz. Bir kısmı duyduğunuz, belki de kullandığınız uygulamalar. Ancak bazıları ile henüz hiç tanışmadığınıza eminiz. Üstelik listemizin sonunda bonus bir uygulamamız da yer alacak.

⭐En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları 2022

muzik indirme programlari uygulamaları
muzik indirme programlari uygulamaları

Android müzik uygulamalarının bir kısmı sadece online müzik dinlemenize izin verir. Bazı uygulamalar ise dilediğiniz müziği ya da albümü indirmenize olanak tanır ve internetiniz olmasa dahi müzik keyfinize devam edebilirsiniz.

⭐Spotify

Spotify
Spotify

En yaygın kullanılan müzik uygulaması ile listemize başlamak istedik. Android müzik indirme uygulamaları arasında en popüler olan Spotify, ücretli üyelik sistemine sahiptir. Free olarak kullanan kullanıcıların müzik indirme hakkı olmasa da çevrim içi sınırlı olarak müzik dinleyebilmelerine olanak tanınmaktadır.

⭐Soundcloud

ses bulutu
Soundcloud

Zengin müzik arşivine sahip olan Soundcloud sürekli kendini güncelleyen müzik indirme uygulamalarından biridir. Dünya geneline baktığımızda yaygın olarak kullanılan müzik uygulamasıdır. Pek çok branşta şarkı, albüm bulabilmeniz mümkün.

⭐4Shared Music

4Paylaşılan Müzik
4Shared Music

Tüm dünyada Android kullanıcılarının tercih ettiği en iyi Android müzik indirme uygulamaları arasında 3. sırada olmayı hak eden kaliteli bir uygulamadır. İster çevrim içi isterseniz de çevrim dışı iken müzik dinleme imkanı tanıyan bu uygulamayı Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

⭐YouTube Music

YouTube Music indirme
YouTube Music indirme

Video platformu Youtube’ u tanımayan yoktur. Geçtiğimiz yıl Youtube Music uygulaması ile tanıştırdı bizleri. Premium üyeliği olan Youtube Red üyelik sahipleri reklamsız ve çevrimdışıyken de müzik keyfine kesintisiz devam edebilmektedirler.

⭐Tidal

Tidal müzik indirme
Tidal müzik indirme

Pek çok müzik uygulaması gibi Tidal içerisinde de çalma listeleri oluşturabilir, milyonlarca parça arasından dilediğinizi dinleyerek indirebilirsiniz. En iyi Android müzik indirme uygulamaları arasında çevrimiçi de müzik dinleme keyfi sunan uygulamalardan biridir. Uygulamanın en önemli özelliği ise tamamen reklamsız ve ücretsiz olmasıdır.

⭐Google Play Music

Google Play Müzik indirme
Google Play Müzik indirme

Sahip olduğu müzik arşivleri sayesinde pek çok albüme ve şarkıya kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak son günlerde yapılan bir açıklama Google Play Music kullanıcılarını üzmüşe benziyor. Çünkü yapılan açıklama Google Play Music uygulamasının sonlandırılacağı yönündeydi.

⭐Deezer

Deezer müzik indirme
Deezer müzik indirme

35 Milyonu aşkın lisanslı şarkıya sahip olan Deezer, 12 milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Ücretsiz üyeliğinde müzik indirme hakkı bulunmasa da Deezer Premium hesap sahipleri çevrim dışı modu aktif ederek müzik listelerinizi çevrim dışı indirme, dinleme imkanı verilmektedir.

⭐Shazam

Shazam müzik indirme
Shazam müzik indirme

Shazam uygulaması karşımıza çok farklı bir özelliği ile çıkıyor. Hani kulağımıza bir müzik çalınır ya da yarım yamalak bir şarkı dolanır dilimize! Bir türlü kimin şarkısı, hangi şarkı bulamayız. İşte Shazam uygulaması ile dinlediğiniz bir şarkının hangi şarkı ve kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Çok geniş bir müzik arşivi bulunan Shazam en iyi Android müzik indirme uygulamaları arasında olmayı bu sebeple kesinlikle hak ediyor.

⭐Tubidy

Tubidy müzik indirme
Tubidy müzik indirme

İstediğiniz platformda karşınıza çıkan müziği indirebilmek ister misiniz? Diğerlerinden farklı bir uygulama olan Tubidy, Müzik platformundan ziyade mp3 müzik imkanı sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tubidy üzerinden dilediğiniz video linkini vererek mp3 müzik indirme işlemi yapabilirsiniz.

⭐JetAudio

JetAudio müzik indirme
JetAudio müzik indirme

JetAudio uygulaması en iyi müzik indirme uygulamalarından biridir. Zira en çok indirilen Android müzik uygulamaları arasında yer almaktadır. Geniş bir müzik arşivi yer alan uygulama içerisinde pek çok formatta müzik indirmek çok kolay.

⭐Pulsar

Pulsar müzik indirme
Pulsar müzik indirme

Kullanımı kolay bir müzik uygulaması olarak karşımıza çıkan Pulsar ile akıllı çalma listeleri hazırlayabilirsiniz. Ses denge ayarları, tema ve çeşitli animasyon malzemeleri ile müzik deneyiminize yeni bir soluk katacak olan Pulsar, Google Play üzerinden indirilebilmektedir.

⭐Dub

Dub müzik dinleme
Dub müzik dinleme

Çevrim dışı müzik dinleme deneyimi sunan Dub, ses efektleri ve ekolayzır denetlemelerine imkan tanıyor. Kişiselleştirilmiş ayarları kayıt edebilir, kesintisiz müzik deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

⭐Musicolet Müzik Çalar

Musicolet Müzik Çalar
Reklamsız ve ücretsiz müzik indirme uygulamaları

Reklamsız ve ücretsiz müzik indirme uygulamaları arasında tercih edilen Musicolet müzik çalar ile internet olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olması sebebiyle oldukça popülerdir. Müzik çalar özelliği ile birlikte kendi dinleme listelerinizi oluşturabilir, düzenleyip yeniden isimlendirebilirsiniz. Ses ve ekolayzer ayarları ile istediğiniz kalitede dinleyeceğiniz müzikler için her zaman internete ihtiyacınız yok.

⭐Peggo

Peggo müzik indirme
Peggo müzik indirme

Çok geniş müzik arşivinin yanı sıra internet üzerinde yayınlanan videolarıda indirme imkanı sunan Peggo en iyi Android müzik indirme uygulama arasında bulunuyor. İndirdiğiniz videolar üzerinde düzenlemeye de imkan veren uygulama sayesinde internet erişiminiz olmasa da müzik dinleyebiliyorsunuz.

⭐Apple Music

Apple Müzik indirme uygulaması
Apple Müzik indirme uygulaması

Evet, yanlış duymadınız sadece Apple kullanıcıları değil Android kullanıcılarının da tercih edebileceği müzik indirme uygulamalarından biri de Apple Music. Ücretli olarak hizmet veren Apple Music uygulamasında 60 milyondan fazla şarkıya erişebilirsiniz.

⭐Audiomack

Audiomack müzik indirme
Audiomack müzik indirme

Yabancı bir müzik indirme uygulaması olmasına rağmen pek çok popüler Türkçe şarkıyı Audiomack ile dinleyebilirsiniz. Dilediğiniz şarkıyı çevrimdışı da dinlemenize olanak sağlayan Audiomack, en iyi ücretsiz Android müzik indirme uygulamaları arasında yer almaktadır. Reklamsız olarak kullanmak isteyen kullanıcılarına ise Premium özellik sunulmaktadır.

⭐RockMyRun

RockMyRun MP3 indirme uygulaması
RockMyRun MP3 indirme uygulaması

Spor severler için muhteşem bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. RockMyRun MP3 indirme uygulamasında pek çok Dj mixleri ve şarkılar bulunmakta. Üstelik internet olmadığında da kullanabilmeniz amacıyla indirmenize izin veren uygulama, egzersiz temponuza uyum sağlayacak pek çok DJ remixlerine sahiptir.

⭐Amazon Müzik

Amazon Müzik indirme uygulaması
Amazon Müzik indirme uygulaması

Amazon Prime Türkiye’ye gelişini bu uygulamayı tanıtarak kutlayalım. Pek çok kişi tarafından biliniyor olsa da ekonomik Amazon Prime aboneliği sayesinde eminiz ki 2022 en iyi Android müzik indirme uygulamaları arasında ilk sıraya yerleşecek.

Çevrim dışı müzik dinleme keyfi sunan Amazon Music sayesinde müzik listeleri oluşturabilir, istediğiniz zaman ve yerde müzik dinleyebilirsiniz.

⭐Müzik Cenneti Pro

Music Paradise Pro Müzik indirme uygulaması
Music Paradise Pro Müzik indirme uygulaması

Telefonunuza zil sesi için şarkı ya da müzik mi arıyorsunuz? Music Paradise Pro çok yönlü özelliği sayesinde mp3 indirme, müzik kırpma özelliği ile kendi zil sesinizi oluşturma imkanını sunuyor. Üstelik tüm bu özelliklerinin yanında kendi müzik çalarına da sahip olan uygulama ile müzik listeleri oluşturmak çok kolay.

⭐Pandora

Pandora Müzik indirme uygulaması
Pandora Müzik indirme uygulaması

Son olarak sizlere tanıtmak istediğimiz uygulamanın ismi Pandora. En iyi müzik indirme uygulamaları arasında yer alan Pandora, bir radyo hizmeti de sunmaktadır. Pandora Premium abonelerine özel müzik indirme imkanı verilmekte ve böylece internet olmadığı zamanlarda keyifle müziklerinizi dinleyebilmektesiniz.

⭐Bonus: Gaana Müzik

Gaana Music Müzik indirme uygulaması
Gaana Music Müzik indirme uygulaması

Hint müzik severler için geniş seçenekler sunan bu uygulama sayesinde şarkı sözlerine de erişim sağlayabilirsiniz. Zengin Hint müziği arşivi sunan uygulama içerisinde radyo yayınlarına erişim ve müzik listeleri oluşturma imkanı bulunmaktadır.

⭐En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları ile ilgili Sık Sorulan Sorular

⭐En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları Neler?

Spotify,Soundcloud,4Shared Music,YouTube Music,Tidal,Google Play Music,Deezer,Shazam,Tubidy,JetAudio,Pulsar,Dub,Musicolet Müzik Çalar,Peggo,Apple Music,Audiomack,RockMyRun,Amazon Music,Music Paradise Pro,Pandora,Gaana Music indirmek için pirilancer.com tıklayınız.

⭐En İyi Android Müzik Dinleme Uygulaması Hangisi?

pirilancer.com olarak sizler için en iyi müzik uygulamalarını derledik.

https://pirilancer.com/en-iyi-android-muzik-indirme-uygulamalari#En_Iyi_Android_Muzik_Indirme_Uygulamalari_2022

Lütfen blog adresimizi ziyaret ediniz.

⭐2022 Android Müzik İndirme Uygulamaları Nasıl İndirilir?

pirilancer.com sitemizi ziyaret ederek, sizler için derlediğimiz uygulamaları sitemizden indirebilirsiniz.

⭐Ücretsiz Android Müzik indirme Uygulaması Hangisi?

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

https://pirilancer.com/en-iyi-android-muzik-indirme-uygulamalari#En_Iyi_Android_Muzik_Indirme_Uygulamalari_2022Blogumuzda tüm android uygulamaları açıklayarak teker teker indirebilirsiniz. indirmek için pirilancer.com tıklayınız.

⭐Android ücretsiz müzik nasıl indirilir?

Tüm android uygulamalarını sizler için derleyerek sınırsız müzik dinleme ve indirme yapabilirsiniz. pirilancer.com sitemizi ziyaret ederek, sizler için derlediğimiz uygulamaları sitemizden indirebilirsiniz.

⭐Android ücretsiz müzik programı hangisi?

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

Sizler için tüm uygulamaları derledik. Teker teker inceleyebilir veya indirebilirsiniz. pirilancer.com sitemizi ziyaret ederek, sizler için derlediğimiz uygulamaları sitemizden indirebilirsiniz.

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

1 Yorum

Yorumunuzu bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .