Bluehost İncelemesi

 1. Anasayfa
 2. Özel Liste
 3. Makale detayı
Bluehost İncelemesi

Bu makalede 2022 yılı Bluehost incelemesi (Bluehost Review 2022) ile ilgili tüm orijinal veya tarafsız bilgileri aktaracağız. Başlıca artı ve eksi yönlerini belirteceğiz.Bluehost İncelemeleri 2022: Özellikler, Fiyatlandırma, Artıları ve Eksileri hakkında herşey bu yazımızda..

Bluehost Review 2022 ile ilgili düşüncelerimizi ve önerilerimizi söyleyeceğiz. Artıları ve eksileri, hız testi ve 2020 kullanıcı derecelendirmesiyle Bluehost incelemesi ile sizlere aktaracağız. Hazırsanız başlayalım 🙂

⭐Bluehost hakkında

Bluehost , Endurance International grubunun sahibi olduğu ve işlettiği bir web barındırma şirketidir ve en büyük 20 web sunucu firmasından biridir. 2 milyondan fazla alan adına ev sahipliği yapmaktadır. Şirket, sunucusunu Utah, Orem’deki 50.000 metrekarelik bir tesiste 750 personeli ile işletiyor ve bu da onları dünyanın en büyük web barındırma şirketlerinden biri yapıyor.

Büyük bir şirketin parçası olarak, pazarlama çıtasını zorlayacak bütçeye sahipler, muhtemelen bu yüzden Bluehost hakkında çevrimiçi olarak çok fazla olumlu yorum görmüşsünüzdür.

İşin gerçeği, oyuna hakim olmak için piyasaya akıtacak paraya sahip olmalarıdır. Yani, bu incelemeler geçerli ve arka planda tam olarak ne olduğunu bazı noktaları tartışarak öğrenelim.

⭐Bluehost İncelemesi 2022

Uptime Süresi – Öncelikle, hiçbir web barındırma şirketinin size yüzde yüz uptime süresi sunmadığını söylemek istiyorum, bu bir gerçek. Bir web sitesi sunucuları değiştirdiğinde, bu milisaniyenin çöküşü, bir barındırma şirketinin yüzde yüz uptime süresi olasılığına izin vermez.

Bu nedenle, herhangi bir barındırma sağlayıcısı hizmetinin %99 olmasını düşünebilirsiniz. Bluehost hakkında, bu %99’dan fazlasını elde edeceksiniz.Çünkü son birkaç ayın ortalama çalışma süresi %99,6‘dır.

Hız – Hız, web sitenizin başarısına gerçekten karar veren şeydir. Ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret etmeye karar verdiklerinde web sitenizde deneyimlemelerini istediğiniz son şey, çok uzun süre beklemeleriyle karşılaşmalarıdır.

Günümüzde çoğu insanın özellikle internette en çok öne çıkan gençleri sabırsızdır. Bu nedenle, web sitesinin yüklenmesi 10-15 saniye sürerse, büyük bir sorun yaratır. Çünkü diğer web sitelerine geçme olasılığı fazladır.

Bluehost , yük web sitelerine alınan ortalama süre yaklaşık 570 milisaniye ve bir web sitesini yüklemek için alınan hızlı zamanı 230 milisaniyedir. Bu, kullanıcının web sitesinde bulunan içeriğe anında erişmesini sağlar.

Fiyatlandırma, Destek ve Bilgi – Bluehost , iyi bir barındırma hizmeti arayan herkesin tüm ihtiyaçları için hepsi bir arada bir çözümdür. Bu, her paketin farklı şeylerden oluştuğu anlamına gelir.

⭐Bluehost Fiyatlandırması Planları Neleri İçeriyor?

Bluehost çeşitli planlar sunar ve bu planlar 4 kategoriye ayrılır. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz planları tartışalım.

⭐Paylaşımlı WordPress Hosting

Paylaşımlı WordPress barındırma olarak bilinen başlangıç planı aylık 3,95 $’dır. Bu planda 1 web sitesi, ücretsiz SSL sertifikası, 1 dahil alan, 5 park edilmiş alan adı, 25 alan adı var.


Bluehost, aşağıda açıklanan üç plan sundukları e-ticaret WordPress web siteleri için özel bir plan kategorisine sahiptir.

Bluehost barındırma planı
Bluehost barındırma planı

⭐Bluehost Başlangıç Paketi

Bu plan, bir ay sonra yenileme maliyeti aylık 7,99$ olacak olan aylık 3,95$‘dır. Bu planda bir çevrimiçi mağaza, 50 GB SSD depolama, yüklü vitrin teması, whois gizliliği, ücretsiz SSL sertifikası, bir yıllık ücretsiz alan adı, otomatik günlük kötü amaçlı yazılım taraması, Microsoft ofis E-postası 30 gün ücretsiz

⭐Bluehost Plus Paketi

Bu plan size aylık 5,95$ ‘a mal olacak ve aylık 10,99$ karşılığında yenilenebilir. Bu planda sınırsız çevrimiçi mağaza, limitlendirilmemiş SSD depolama, ücretsiz SSL sertifikası, etki alanı gizliliği, vitrin teması yüklü, bir yıl boyunca ücretsiz etki alanı, otomatik günlük kötü amaçlı yazılım taraması, Microsoft ofis E-postası 30 gün ücretsiz, Kod koruma yedeği alacaksınız

⭐Bluehost Pro Paketi

Bu planı, yenileme maliyeti aylık 23,99$ olacak olan aylık 13,95$ karşılığında sağladılar. Bu paket, sınırsız çevrimiçi mağaza, limitlendirilmemiş SSD depolama alanı, ücretsiz SSL sertifikası, yüklü vitrin teması, bir yıllık ücretsiz etki alanı, otomatik günlük kötü amaçlı yazılım taraması, 30 gün boyunca ücretsiz Microsoft ofis E-postası, Kod koruma yedekleme temel, Bluehost SEO araçları başlatma içerir.

E-ticaret WordPress konusunda deneyimli olduysanız, pro kategori planlarını aşağıdaki gibi seçebilirsiniz

⭐Bluehost WordPress Hosting  Paketi

Bluehost wordpress hosting
Bluehost wordpress hosting

⭐Wordpress Başlangıç Paketi

Bu planda, profesyonel bir WordPress için önemli olan tüm temel araçları alacaksınız. Bu plan, aylık 3,95$ fiyatla mevcuttur ve aylık 7,99$ karşılığında yenilenir.

Bu planda jetpack site analitiği (temel), Pazarlama merkezi, 100’den fazla ücretsiz WordPress teması, etki alanı gizlilik koruması, bir yıllık ücretsiz etki alanı, kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma, günlük planlanmış yedeklemeler ve ücretsiz Microsoft Office E-postası alacaksınız. 30 gün.

⭐Wordpress Geliştirilmiş Paketi

Bu plan, WordPress web sitesi için izleyici kitlesi oluşturmak için önemli olan tüm temel araçları sağlayacaktır. Bu planın maliyeti 5,95$ ve 10,99$ maliyetle yenilenir Bu planda Jetpack premium, pazarlama merkezi, 100’den fazla WordPress teması, bir yıllık ücretsiz alan, alan gizliliği koruması, kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma, günlük planlanmış yedeklemeler, 30 gün ücretsiz Microsoft ofis E-postası, iş inceleme araçları, BLUEHOST SEO araçları, Jetpack reklam entegrasyonu, 10 GB video sıkıştırma

⭐Wordpress Scala Paketi

Bu plan, bir e-ticaret WordPress yapmak ve çalıştırmak için gerekli olan tüm gelişmiş özellikleri içerir.Aylık 13,95$ ücret alırlar ve ilk aydan sonra ayda 23,99$ karşılığında yenilenirler. Bu plan, Jetpack pro, sınırsız yedekleme ve geri yükleme, sınırsız video sıkıştırma, elastik arama, PayPal entegrasyonu gibi özelliklere ek olarak, Build and Grow planına dahil olan tüm özellikleri içerir.

Bluehost ayrıca sunucu barındırma planları da sağlar:

 • Standart – Bu plan, aylık $79.99 maliyetle mevcuttur ve aylık $119.99 karşılığında yenilenir. Bu planda 2,30 GHz’de 8 çekirdek, 5 TB Bandwidth, 500 GB (yansıtılmış) SSD depolama, 4 GB RAM, 3 IP adresi, bir yıl ücretsiz alan, Microsoft ofis E-postası 30 gün ücretsiz.
 • Geliştirilmiş – Bu planın maliyeti aylık $99.99 ve yenilenebilir maliyeti $159.99 olacak. Bu plan, 2,50 GHz’de 8 çekirdek, 10 TB Bandwidth, 1 TB (yansıtılmış) SSD depolama, 8 GB RAM, 10 TB bant genişliği, bir yıl için ücretsiz alan, 4 IP adresi, Microsoft ofis E-postası 30 için ücretsiz
 • Premium – Bu planı aylık $119.99 karşılığında sağladılar ve bu planı ayda $209.99 karşılığında yenileyebilirsiniz. Size 4 cores @ 3.3 GHz 1TB (Mirrored) Storage 16 GB RAM 15 TB Bandwidth 5 IP Addres sağlamaktadırlar
bluehost sunucu barındırma
bluehost sunucu barındırma

⭐Bluehost Hostingi Neden Seçmelisiniz?

Bluehost, tüm dünyadaki en iyi WordPress barındırma sağlayıcısıdır. Hızlı, güvenli, güvenilir veya kolay yönetilebilirlik sağlar.

Uptime süresi, barındırmayı seçtiğinizde ve Ekim 2020’de Bluehost çalışma süresi neredeyse %100‘e göre seçtiğinizde Curial kısımlarından biridir.

TB (yansıtılmış) SSD depolama, 30 GB RAM, 15 TB bant genişliği, bir yıllık ücretsiz alan, 30 gün ücretsiz Microsoft ofis E-postası ve 5 IP adresi.

⭐Bluehost’un Artıları

 • Fiyatlandırma: Barındırma planları, iyi planlar sağlamak için çoğu kullanıcının erişebileceği yerdedir.
 • Güvenilirlik: Minimum kesinti süresiyle çok sayıda web sitesini barındırabilirsiniz.
 • Gizli ücret yok:  Hesabınız için kaydolurken hiçbir gizli ücret yoktur.
 • Ücretsiz alan: Ücretsiz bir alan içeren 1 yıllık bir plan satın aldığınızda.
 • Ücretsiz Geçiş: Bluehost son zamanlarda ücretsiz bir geçiş hizmeti sunmaktadır.

⭐Bluehost Uptime Süresi

 • Ocak 2020 ortalama çalışma süresi:  % 100 
 • Aralık 2020 ortalama çalışma süresi: % 100
 • Kasım 2020 ortalama çalışma süresi: % 100
 • Ekim 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.96
 • Eylül 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Ağustos 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Temmuz 2020 ortalama çalışma süresi: % 100
 • Haziran 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.98
 • Mayıs 2020 ortalama çalışma süresi: % 100
 • Nisan 2020 ortalama çalışma süresi: % 100
 • Mart 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Şubat 2020 ortalama çalışma süresi: % 100

⭐Bluehost Eksileri

 • Kötü destekleri var, sürekli olarak diğer hizmetleri boğazınıza tıkıyorlar.
 • Diğer bölgelerden gelen ziyaretçiler, sitenizde bulunduğunda hızı düşürebilen ABD merkezli sunucular
 • Yedekleme seçeneği diğerleri kadar çeşitli değildir
 • Ücretsiz geçiş seçeneği yok ve her web sitesinin göçmen için maliyeti de

⭐Pirilancer tavsiyesi

Bir site veya bir proje başlatıyorsanız Bluehost sizin için iyi bir seçimdir.

Profesyonel bir blog yazarıysanız ve blogunuzu ölçeklendirmek istiyorsanız, sitenizi Bluehost’a taşımak için harika seçeneklerden biridir, ayrıca sitelerini herhangi bir ek ücret ödemeden bir barındırmadan diğerine taşımaya yardımcı olan ücretsiz bir geçiş hizmeti sunar.

Şahsen ben de bu hostingi 2 yıl önce kullandım, inanın bana, Uptime ve Support özellikleri mükemmel, bu da herhangi bir sunucu sorununu çözmek için zamanımı azaltmaya yardımcı oluyor.

Evet, Bluehost hosting’i tereddüt etmeden kullanmanızı tavsiye ederim veya Bluehost’a memnuniyetle taşınmanızı söylemeliyim.

⭐Bluehost Hakkında Sonuç

Bu Makalede, Bluehost Review 2022 ile ilgili tüm orijinal bilgileri sağlıyorum Umarım bu makale her blogger ve site kuracakalr için çok yararlı olur.

Önerilerinizi ve sorularınızı bu yazının altındaki yorum kutusu aracılığıyla bizimle paylaşabiliriz. Bluehost Review 2022 ile ilgili bu makaleyi beğendiyseniz, sosyal medyada (Facebook, Instagram, Twitter) arkadaşlarınızla paylaşın.

⭐Bluehost ile ilgili Sık Sorulan Sorular

sık sorulan sorular
sık sorulan sorular

⭐Bluehost iyi bir hosting şirketi mi?

Bluehost, sektördeki en büyük ve en köklü web barındırıcılarından biridir. Sağlam performans ve istikrarla barındırma sağlarlar. Ve web barındırma ihtiyaçlarınız değiştikçe büyümek için birçok seçenekle çok rekabetçi fiyatlar sunarlar. Ancak Bluehost herkes için değildir ve özel ihtiyaçlarınız için doğru olup olmadıklarını yalnızca siz belirleyebilirsiniz.

⭐Bluehost’un fiyatlandırması nedir?

Bluehost, sözleşmeniz bittikten sonra (bu üç yıla kadar uzayabilir) ayda 7,99 $ yenileme fiyatıyla ayda 2,75 $ gibi düşük bir fiyata paylaşılan barındırma planları sunar. Ayda 19.99 $ gibi düşük bir fiyata VPS barındırma, ayda 79.99 $ ‘dan özel barındırma ve aylık 9.95

Avatar of admin

admin

Yazardan beri: 4 September 2020

Yorumunuzu bırakın

👋Pirilancer.com'dan ayrılıyorsunuz👋

Bu harika siteye az sonra ulaşacaksın🥰

Video Senin İçin❤️ muzikİZLEmuzik

YouTube video

13 saniye içinde yönlendiriliyorsunuz
1 2 3 4 5 6 7
Bildirimler kapat
Notibell
Tüm Pirilancer'lara 250 TL!
Notibell
İnstagram Gizli Profil Görme
Notibell
İnstagram %100 Engelleyeni Görün
Notibell
İnstagram Story indir🔻
Notibell
İnstagram Video İndir🔻
Notibell
Freelancer Araçları Tıklayınız
Notibell

Müzik Uygulamaları Tıklayınız

Bildirimleri aktif et    Evet .